Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tud jst sm za kšno skupno turo takoj k se  segreje še pr nas v notranjosti! že tukej okol ns je par 125k tk da nebo problema bom še kšnga sabo prvleku :grim  Hahah speedfigttuning sej kar neve neboli iz italije zih nebo nč pršlo h nam ;)

 

 

Ma ne ne, js nism tak :P Dokler je ona meni zvesta bom tudi js njej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne ne, js nism tak :P Dokler je ona meni zvesta bom tudi js njej ;)

 

Ko ne bo več zvesta ga jebi :D Je že malček preksno. :)

Na Ride bom šou, da se kje razbijem :D

Kašne pajkice, zuni minus 15 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ne bo več zvesta ga jebi :D Je že malček preksno. :)

Na Ride bom šou, da se kje razbijem :D

Kašne pajkice, zuni minus 15 :D

 

Za takrat ko ne bo več zvesta je še dovolj skritih rezerv ;):D

 

Ne, sej na ride gremo enkrat ko bo zunej 20+ stopinj ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takrat ko ne bo več zvesta je še dovolj skritih rezerv ;):D

 

Ne, sej na ride gremo enkrat ko bo zunej 20+ stopinj ;)

Ni več mopedov zame, neglede na temperaturo, vlago, površino ali denar :D (lažem sam sebi)

Skrite rezerve, vojna tajna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni več mopedov zame, neglede na temperaturo, vlago, površino ali denar :D (lažem sam sebi)

Skrite rezerve, vojna tajna :D

 

A nimaš Mitota? Al si ga prodal? :P

 

Vojna tajna, točno tako ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimaš Mitota? Al si ga prodal? :P

 

Vojna tajna, točno tako ;):D

Je v garaži, mam vse dele, sam še treba je zamenjat :) Pa mislim, da treba tut nove gume dat gor, če se mislim kje drsat resno. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je v garaži, mam vse dele, sam še treba je zamenjat :) Pa mislim, da treba tut nove gume dat gor, če se mislim kje drsat resno. :)

 

 

Ti kar zamenjej, da se bomo spomladi in poleti kej vozili ;)

 

Hja, z menjavo gum ne boš zgrešil nič ;) Sej veš: bolje drži ga nego lovi ga :D Glede izbire gum ti ne bom soliu pameti ker itak že sam dobro veš katere gume se splača dat gor ;) Js mam sprednjo Dunlop Qualifier in zadnjo Pirelli Diablo. Te gume so bile gor že ko sem motor kupil, ampak zadnja (Pirelli Diablo) mi ni kej preveč ušeč, tako da ko bom to zlizal bom dal tudi zadej Qualifier :)

 

Pa če boš meu kdaj namen dajat gor kak kit bom js zdej hmalu prodajal Polinija 165 ccm, voženega samo dobrih 2.000 km ;) Prodajal pa ga bom zato, ker bom dal gor cilinder 73037 in kovan bat z enim batnim obročkom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor ;)  Js mam sprednjo Dunlop Qualifier in zadnjo Pirelli Diablo. Te gume so bile gor že ko sem motor kupil, ampak zadnja (Pirelli Diablo) mi ni kej preveč ušeč, tako da ko bom to zlizal bom dal tudi zadej Qualifier :)

pojma nimaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimaš

 

Si imel kdaj to gumo na Mitotu, da veš kako se obnaša? Jaz jo imam in nisem zadovoljen z njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si imel kdaj to gumo na Mitotu, da veš kako se obnaša? Jaz jo imam in nisem zadovoljen z njo...

sem imel na mitotu vedno obe diablo.motor pa l.95 in l.97 imel sem jih takrat.lohk da maš hin gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel na mitotu vedno obe diablo.motor pa l.95 in l.97 imel sem jih takrat.lohk da maš hin gumo

 

Zdej ne vem al je od takrat kej drugačna zmes al pa je guma hin kot si napisal...js z njo nism ravno zadovoljen... Sem imel na bivši Hondi NSR Michelin Pilot stare 3 leta, pa se je dalo lepše vozit skozi ovinke kot s tem... Prednja Qualifier je super, samo zadnja Diablo ni nevemkaj...bom mogu probat dat novo Diablo, bom hitro vidu če je res ta hin ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem al je od takrat kej drugačna zmes al pa je guma hin kot si napisal...js z njo nism ravno zadovoljen... Sem imel na bivši Hondi NSR Michelin Pilot stare 3 leta, pa se je dalo lepše vozit skozi ovinke kot s tem... Prednja Qualifier je super, samo zadnja Diablo ni nevemkaj...bom mogu probat dat novo Diablo, bom hitro vidu če je res ta hin ;)

sam še bolj težim in imam vedno spredaj ful dobro soft gumo.nikakor dunlop.razen uno race ntec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še bolj težim in imam vedno spredaj ful dobro soft gumo.nikakor dunlop.razen uno race ntec

 

No ja, sicer čez to Qualifier ki jo mam zdej spredaj zaenkrat nimam nobenih pripomb, ampak mogoče bom pa vseeno poskusu tudi spredaj dat Diablo da sprobam kako se bo obneslo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sicer čez to Qualifier ki jo mam zdej spredaj zaenkrat nimam nobenih pripomb, ampak mogoče bom pa vseeno poskusu tudi spredaj dat Diablo da sprobam kako se bo obneslo... ;)

obe novi pireli corsa roso.spredaj 110 soft.zadaj 150 medium bi jz mel dons

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obe novi pireli corsa roso.spredaj 110 soft.zadaj 150 medium bi jz mel dons

 

No, bom poskusil to kombinacijo ob naslednji menjavi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitota tut? ..pa ti maš res fetiš na italjane =D

Seveda :) Enkrat peljal Japonca pa sem ga razbil. (no več×, sam pač drugi so bli bolj navajeni padcev ) :) Preverjen recept haha

 

 

sam še bolj težim in imam vedno spredaj ful dobro soft gumo.nikakor dunlop.razen uno race ntec

 

Mene Qualifier niso nikol razočarale, foter jih drsa na Banditu (premehka guma za tourerja).

Pirellijeve Dragon Evo sem imel na supermotardu, tudi zadovoljive. Nisem bil zadovoljen z original pirellijevimi na Yamahi R125 (ne spomnem se trenutno modela).

Michelin Pilot Power sem mel na RSki, guma drži do roba, tut pri agresiji.

Edine gume, dimenzij 110/150, s katerimi nikakor nisem bil zadovoljen so ble Bridgestonove :) Nikoli več. Pa mi lahko ne vem kakšne teste pod nos pomolite. :D

 

Kar se tiče Dunlopa...GP racer D209, sprednja soft, zadnja medium...ko jih segreješ ne spustijo do kolen niti po mokri cesti :) (120/70, 180/55)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTEC DRŽI DOLGO A KO SPUSTI JE groza....pirelli obakrat odliče.PP pa so mi recimo ble ok samo na zx12r.na 125ccm in na 600 pa sploh ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.petrol.si/ponudba-na-servisih/za-vozilo/goriva-q-max/gibanje-cen-goriv#diesel

 

Na vsak liter nafte jo damo pol litra državi..   :pos: 

Važn, da je SDS mela to v zadnjem predvolilnem programu(dobesedno):

»Trošarinska politika sedanje (takrat Pahorjeve) vlade na področju naftnih derivatov je ekonomski absurd. Zaradi visokih in nekonkurenčnih cen naftnih derivatov se zmanjšuje povpraševanje in s tem potrošnja ter posledično prihodki državnega proračuna. Predlagamo tako trošarinsko politiko, da bodo cene naftnih derivatov od 5 do 10 odstotkov nižje od cen v sosednji, cenovno najugodnejši državi«

:?  :hmm:  :hmm:

Popravljeno . Popravil JureZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn, da je SDS mela to v zadnjem predvolilnem programu(dobesedno):

»Trošarinska politika sedanje (takrat Pahorjeve) vlade na področju naftnih derivatov je ekonomski absurd. Zaradi visokih in nekonkurenčnih cen naftnih derivatov se zmanjšuje povpraševanje in s tem potrošnja ter posledično prihodki državnega proračuna. Predlagamo tako trošarinsko politiko, da bodo cene naftnih derivatov od 5 do 10 odstotkov nižje od cen v sosednji, cenovno najugodnejši državi«

:?  :hmm:  :hmm:

 

Važn, da je SDS mela to v zadnjem predvolilnem programu(dobesedno):

»Trošarinska politika sedanje (takrat Pahorjeve) vlade na področju naftnih derivatov je ekonomski absurd. Zaradi visokih in nekonkurenčnih cen naftnih derivatov se zmanjšuje povpraševanje in s tem potrošnja ter posledično prihodki državnega proračuna. Predlagamo tako trošarinsko politiko, da bodo cene naftnih derivatov od 5 do 10 odstotkov nižje od cen v sosednji, cenovno najugodnejši državi«

:?  :hmm:  :hmm:

spustili bodo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn, da je SDS mela to v zadnjem predvolilnem programu(dobesedno):

»Trošarinska politika sedanje (takrat Pahorjeve) vlade na področju naftnih derivatov je ekonomski absurd. Zaradi visokih in nekonkurenčnih cen naftnih derivatov se zmanjšuje povpraševanje in s tem potrošnja ter posledično prihodki državnega proračuna. Predlagamo tako trošarinsko politiko, da bodo cene naftnih derivatov od 5 do 10 odstotkov nižje od cen v sosednji, cenovno najugodnejši državi«

:?  :hmm:  :hmm:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn, da je SDS mela to v zadnjem predvolilnem programu(dobesedno):

»Trošarinska politika sedanje (takrat Pahorjeve) vlade na področju naftnih derivatov je ekonomski absurd. Zaradi visokih in nekonkurenčnih cen naftnih derivatov se zmanjšuje povpraševanje in s tem potrošnja ter posledično prihodki državnega proračuna. Predlagamo tako trošarinsko politiko, da bodo cene naftnih derivatov od 5 do 10 odstotkov nižje od cen v sosednji, cenovno najugodnejši državi«

:?  :hmm:  :hmm:

 

Če prav razumem, je tole izpred 2 let, ko je še bil Pahor na oblasti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!