Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej Grčar jst ju3 dopoldne mrbit pridm po uno majco da nam vs nag po svetu letu pa se bomo zmenil še za zbor :)

ok, sam poklič prej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se je pa spet začela sezona motozborov :OK:

Jst grem jutr ob ene 4h-5h v Medvode, tko da če gre še kdo, nej tle gor napiše oz. pokliče :)

ja jst uletim tut v medvode, bl popoudne se tm kj vidmo č prej ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pac da je nemogoce da gre motor 145km/h, ce je menjal samo avspuh (v tem primeru z leo vincijem) :D pa se opravicujem za nerazumljivost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda XL125V Varadero (izpuh-leovinchi, max speed 145km/h)

Kraj: Kamnik

hehe mam xt 125 x yamaho

WELLCOME B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol... <_< typo

zatipku sm se (to je pa to k se mi zmeri mudi) Ne 145..ampak 135 km/h... lol

Sej to ti že logika da vedt da samo z menjavo izpuha ne dobiš toliko ven!

Z menjavo izpuha se je povečala hitrost in navor...najbolši je pa zdej zvok!!! to morte slišat. Folk ki prvič vidi motor oz. ga ne pozna me vpraša koliko ccm je to 600? :D Ko jim povem da 125...me gledajo ko budale :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to folk ne ve :> men so za dnajko rekl ce je 250 :> :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa kdaj bom dau akrapota gor pa take hehhee :>

za tvojga razumm da zamenjajo k zgleda isti, sam za dna pa :slap: :slap:

:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa folk itaq nija pojma. Je že mene kdo pa kdo vprašo kolko, če je ene 600-700, a mam 125ccm 2taktera :)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozbor v Medvodah uspel, blo je res huuuudooooo da me še vedno glava peče.... :OK:

Pa še promocija MOTO SRŠENOV med striptizom na odru je uspela :naughty: :kva2: (sm se raskiru za naš MK :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse za promocijo kulba a ne žiga :D :P

Matr sam folk res nima pojma o motorjih...enkat je mene en na parkplacu pred šolo sprašvov kok mi kej tale 750 kubična endurca leti...jst pa v smeh pa tipu razložim da tist 750ccm k piše na mašini piše za količino olja v motorju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najjaca je bla tista, k je en mulc reku mojmu frendu, k je meu tut dnajko, da ma hudo kroslo :>

ok biu je star 8,9 let pa se ne poslovenjen fuzbaler, tko da mu opravicmo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...moja bivša je mal starejša pa me še zmer sprašuje kdaj jo bom spet kej pelu s krosko(DTjka :lol1: )na morje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozbor v Medvodah uspel, blo je res huuuudooooo da me še vedno glava peče.... :OK:

Pa še promocija MOTO SRŠENOV med striptizom na odru je uspela :naughty: :kva2: (sm se raskiru za naš MK :rolleyes: )

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: si biu tak na odru k bi se ti bog prkazu :lol1: :kva2: :kva2: :lol1: drgac je pa važn da si meu našo majco gor :OK: :yea1: kmal bomo slavni :D najprej na moto svetu, pol v motoristu (revija) tdj pa še kot glavno na motozboru (pod striptizeto obdarjeno z celolitom :P ) sam u medvodah ga je pa trgal 3 dni ornk nažgan!!! :smoke: :smoke: :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :beer2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: si biu tak na odru k bi se ti bog prkazu :lol1: :kva2: :kva2: :lol1: drgac je pa važn da si meu našo majco gor :OK: :yea1: kmal bomo slavni :D najprej na moto svetu, pol v motoristu (revija) tdj pa še kot glavno na motozboru (pod striptizeto obdarjeno z celolitom :P ) sam u medvodah ga je pa trgal 3 dni ornk nažgan!!! :smoke: :smoke: :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :beer2: :SS

me prou zanima kak bi biu ti če bi biu gor...

no no peshy d nom js govoru kj o celulitu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: si biu tak na odru k bi se ti bog prkazu :lol1: :kva2: :kva2: :lol1: drgac je pa važn da si meu našo majco gor :OK: :yea1: kmal bomo slavni :D najprej na moto svetu, pol v motoristu (revija) tdj pa še kot glavno na motozboru (pod striptizeto obdarjeno z celolitom :P ) sam u medvodah ga je pa trgal 3 dni ornk nažgan!!! :smoke: :smoke: :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :beer2: :SS

Pa kje si bil ti!!

Jst sm pa mislu da bova mal Dtjke zamenala pa šla en krog :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!