Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No sej se mi je zdel. Cena bo pa pomoje še kar rasla tja do nekje 1,7€/l, takrat se bo pomoje povpraševanje zmanjšalo, oz. bodo kakšni tlakovci spet leteli po Ljubljani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh pomoje se povpraševanje ne bo tok drastično znižalo. Ljudje kokr sm pametni smo tut leni :D. Itak kaj se pa mi sekiramo, sej se sam slabih 6 mesecev v letu vozmo :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh pomoje se povpraševanje ne bo tok drastično znižalo. Ljudje kokr sm pametni smo tut leni :D. Itak kaj se pa mi sekiramo, sej se sam slabih 6 mesecev v letu vozmo :D.

Daleč od tega, da bi bili največji porabniki nafte avtomobili, torej naša poraba ne vpliva nekej na povpraševanje. Vsaj ne tako drastično, da bi znižali ceno derivatov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo cene res še tako rasle, bom pa tankal na Hrvaškem, saj imam mejo 5km stran :grim

No pa sej pr teh naših 125-kah še ni tak problem...sam če bi mel pa avto bi se ti res splačal, 1,5€ na 10l niti ni tko mal, sploh če še menjaš v kakšni menjalnici z dobrim tečajem. Sej a hodjo kej z avti na drugo stran tm pri vas? K Italijani vem, da na Primorskem dost čez mejo k nm hodjo, k majo pa še dražji bencin od ns...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule na našem koncu ko smo enih 5-7km stran, mislim da noben ne hodi, za tiste, ki pa gledajo mejo čez okno pa ne vem.

Drugače pa je en problem pri meni, ker vsakič ko nalijem polno, plačam 20+€ (17l tank, pa take, pa to :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sej pr teh naših 125-kah še ni tak problem...sam če bi mel pa avto bi se ti res splačal, 1,5€ na 10l niti ni tko mal, sploh če še menjaš v kakšni menjalnici z dobrim tečajem. Sej a hodjo kej z avti na drugo stran tm pri vas? K Italijani vem, da na Primorskem dost čez mejo k nm hodjo, k majo pa še dražji bencin od ns...  

 

Kšne menjalnice...dvigneš dnar iz svojega računa na hrvaškem bankomatu in mislim, da je to najcenejša varianta :D

Jst mam do meje s hrvaško dobrega pol kilometra pa nikol ne tankam na hrvaškem. Enostavno mi ne pride na misel, da bi tam tankal, pačeprav dejansko JE ceneje. Edin tkt ko je bil bencin 1.5+, takrat sem par× na hrvaškem natankal Megana. Dizla pa nikol :D Za mojega Pikija sam najboljša nafta. :D

 

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6903998

 

Je kdo tle k ma takle motor ?

 

LC2. Vzdržljiva žival, dost konjev. Sprednja luč je od EXC modela, blatnik od SMR, ročke od EXC, ščitniki vilc od EXCja...dej ti malo povprašaj, če ga ni zapikal s sprednjim koncem kam...sicer pa mogoče je pa samo hotel, da je malo lepši, ker original luč je res GRDA :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kšne menjalnice...dvigneš dnar iz svojega računa na hrvaškem bankomatu in mislim, da je to najcenejša varianta :D

Jst mam do meje s hrvaško dobrega pol kilometra pa nikol ne tankam na hrvaškem. Enostavno mi ne pride na misel, da bi tam tankal, pačeprav dejansko JE ceneje. Edin tkt ko je bil bencin 1.5+, takrat sem par× na hrvaškem natankal Megana. Dizla pa nikol :D Za mojega Pikija sam najboljša nafta. :D

 

A ja, na bankomat sploh nism pomislu...se vid da sm dost daleč od meje :D , poleti za morje drugač zmeri v menjalnici menam... 

 

Sej drugač pa ne ne vem, zgleda da se na Hrvaško res ne hod tankat...ker na Primorskem blizu meje sm že večkrat opazu kolono pred bencinsko - sami italijani...mi pa (še) ne delamo tega zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, na bankomat sploh nism pomislu...se vid da sm dost daleč od meje :D , poleti za morje drugač zmeri v menjalnici menam... 

 

Sej drugač pa ne ne vem, zgleda da se na Hrvaško res ne hod tankat...ker na Primorskem blizu meje sm že večkrat opazu kolono pred bencinsko - sami italijani...mi pa (še) ne delamo tega zgleda...

Je res glede benza  :yes:  pa naj še povem, da slovensko pivo Laško :beer2:  pa radenska pa še mrsikej slovenskega je čez mejo kr precej cenejše pa čeprov je naš proizvod. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res glede benza  :yes:  pa naj še povem, da slovensko pivo Laško :beer2:  pa radenska pa še mrsikej slovenskega je čez mejo kr precej cenejše pa čeprov je naš proizvod. 

Pa v plastenkah majo Laško, napol zastonj :D Tok slabše od tistega v steklenici pa že ni :)

 

 

MANJ KILOMETROV NAREDIŠ Z JUŽNO ŽUPO

 

Je to podatek, ki se ga lahko kakorkoli dokaže al sam...baba vidla, baba rekla? :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je dolgcajt, pa bom malo eksperimentiral, tudi malo ga bom polepil. Mislim, da bi na črnino rumena kar lepo pasala. Torej je legalno?

(včasih sm pač mal posebn, z čudnim okusom, nenazadnje pa lahko še vedno dam dol, če mi ne bo všeč  :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je dolgcajt, pa bom malo eksperimentiral, tudi malo ga bom polepil. Mislim, da bi na črnino rumena kar lepo pasala. Torej je legalno?

(včasih sm pač mal posebn, z čudnim okusom, nenazadnje pa lahko še vedno dam dol, če mi ne bo všeč  :grim )

Lahko.

 

 

Fantje smetite temo :D.

Ne sam res, lahka bi se zmenla, sam raje kaki drugi dan, ker zdej mam izpite pa čist nč ne gre :(.

Da ne bomo smetili teme. :D

Zamudil si 2 nore noči haha še Kewota sm srečau en dan okrog štirih zjutraj nekje upam, da Ljubljani :D . Dobričina se je šele dons spomnla, da sm mu pijačo plačau :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko.

 

 

Da ne bomo smetili teme. :D

Zamudil si 2 nore noči haha še Kewota sm srečau en dan okrog štirih zjutraj nekje upam, da Ljubljani :D . Dobričina se je šele dons spomnla, da sm mu pijačo plačau :D

Sej sploh nismo bli tolk pjani....  :blush:  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!