Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

S katerim čistilom bi lahko očistil felgo, zobnik in vse tam okoli? Sedaj sem čistil z nekim brake cleaner-jem, ampak je dokaj drag in hitro ga zmanjka. 

Umazanija je predvsem od ketne + ostala umazanija gor zasušena, saj še najbrž nikoli ni bilo čiščeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim čistilom bi lahko očistil felgo, zobnik in vse tam okoli? Sedaj sem čistil z nekim brake cleaner-jem, ampak je dokaj drag in hitro ga zmanjka. 

Umazanija je predvsem od ketne + ostala umazanija gor zasušena, saj še najbrž nikoli ni bilo čiščeno.

Nafta+meglio :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik WD stane 7€ :D Vsaj v Merkuru haha Meglio+nafta pa lih slabih 3€ pa še doživljensko je :D

Če te na šihtu ne vidjo je zastonj :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te na šihtu ne vidjo je zastonj :D.

Dvomim, da ma kero sodišče WD-40 na zalogi :D In če bi me dobili...ne bi blo ljušno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si tok tam, da so te že zaposlili? :P

Ma ni več take krize. :) Moram zdej na neko glavno obravnavo do konca mesca, ker moram zapisnik naredit. Ma kdo kakšno glavno obravnavo v kratkem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da ma kero sodišče WD-40 na zalogi :D In če bi me dobili...ne bi blo ljušno :D

Probat ni greh :D.

ccc kakše so to obravnave :D...joke

No v glavnem, naj se stvar reši v tvojo korist :OK:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam maš tudi primere ko se airbag ne sproži in če hočeš avto zrihtat privarčuješ olala denarja (ne rabš menjat cele armaturke). Npr. kolega se je z Audijem TT zaletel direkt v steber za Bežigradom. Njegov airbag se je sprožil od sovoznika (punce) pa ne. Sicer sta obadva odnesla brez večjih poškod, ampak avto pa totalka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sfukan senzor za aribag? :D To je kr pogosta napaka na mojmu Stilotu :D Pa te airbagi naredijo več škode, kot dobrega haha :D Ma avto 10 airbagov...pa to ko poči ti pol avta odpre :D Pa še faco ti ziher vsaj malo prerazporedi haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sfukan senzor za aribag? :D To je kr pogosta napaka na mojmu Stilotu :D Pa te airbagi naredijo več škode, kot dobrega haha :D Ma avto 10 airbagov...pa to ko poči ti pol avta odpre :DPa še faco ti ziher vsaj malo prerazporedi haha

Hahahah :D:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kr pogosta napaka na mojmu Stilotu

Uf pa ne samo na tvojem. Ga ni stilota, ki ne bi mel te napake.   :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pa ne samo na tvojem. Ga ni stilota, ki ne bi mel te napake.   :D

 

Ej moj tega še ni meu, tok tok! :D Na novejših od 04 so to popravil ^^ problem je bil v tem, da si pod zicom pretrgal senzor, recimo če si kolenom prtisnu al pa če si ful koščen pa maš 150 kilogramov ( ne gre skupaj ampak vseeno :D )

 

 

Sem ponosen lastnik Yamahe yzf-r 125 :)

Srečno pa veselo! :D

Lahk daš slikce v podkategorijo Fotografije in dopišš letnik, ceno, km, predelave... :D

EDIT: Sem lihkar videl, da si že dal. :D Pardon ^^

 

 

Hahahah :D:lol1:

 

airbags.jpg

 

Bi a? :D

Z4ZuQOQ.jpg?1

hahahaha :D zastonj snemanje ličil. Vsak večer pred spanjem sprožite airbag haha

20725d1162595322-airbag-face-13_chest_ai

Te so pa čist naravni :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

airbags.jpg

 

Bi a? :D

Z4ZuQOQ.jpg?1

hahahaha :D zastonj snemanje ličil. Vsak večer pred spanjem sprožite airbag haha

20725d1162595322-airbag-face-13_chest_ai

Te so pa čist naravni :)

Stari to pa so Ljubljanske mlekarne :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej moj tega še ni meu, tok tok!  :D Na novejših od 04 so to popravil ^^ problem je bil v tem, da si pod zicom pretrgal senzor, recimo če si kolenom prtisnu al pa če si ful koščen pa maš 150 kilogramov ( ne gre skupaj ampak vseeno  :D )

Ma problem je v italijanski elektronski duši :D To nonstop neki piska. Še za žarnice na tablci imajo senzorje..in to DVA..za levo lučko na tablci in desno lučko na tablci :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma problem je v italijanski elektronski duši :D To nonstop neki piska. Še za žarnice na tablci imajo senzorje..in to DVA..za levo lučko na tablci in desno lučko na tablci :D

 

Mi sveti že eno leto, se ne utrujam preveč s tem :D Klima mi ne dela prav pa ta žarnca (sej bi jo zamenjal, sam ne morem pridet, ker sm vniču kapco na vijaku, vrtat me je pa strah ), drugih problemov nisem imel. Niti enega :) (u pa zdej sem v LJ zlomil zobnik na brisalcu, moja krivda :) )

Redni servisi na 10-15 jurjev, kvalitetno olje, redno menjat vse...polosovino sem zamenjal, ker je bla desna že švoh in je začelo trest, nosilec menjalnika od 140 konjskega in zdej je kot bencinar. Poraba? 5.3 litra poleti, normalne vožnje. Če ga gonim 6. Kaj češ boljšga? Manj, kot vse 2 taktne 125 čebelce :D

Ma pa neko športno podvozje in je ful nizek in mi naseda vsepovsod (pač tista zaščita za mašino, bi jo najrajš dol snel ).

Žarnico sprednjo sem menjal 2× pa enkrat maglenko ( oboje levo, ker do desne je pač lažje pridet in zato rajši leva crkne :D 3 pa pol ure za pofukano žarnco, križ mi je poču haha )

Pa a ni boljš, da maš vse te senzorje, da veš kaj je crknlo? :D Men je to zakon! Jst bi dal na vse senzorje! Naj piska, naj sveti, sam da jst vem kok je ura :D

 

 

Stari to pa so Ljubljanske mlekarne :D.

 

Taka baba odtrga volan, če prlet v njega :) 30 kil na dojko hahahahah :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!