Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Stilota ma brat pa je mel obdobje od nekje 180k - 190k km ko je crknilo ni da ni kaj vse. Pred tem in sedaj po tem mislim da dela vse vredu, razen normalno beep beep tu pa tam ko avtu kaj na elektroniki ne štima. Sam sem dobrih 6 mesecev lastnik Alfe 147. Od nakupa sem menjal termostat in obe zajli za ročno. Moral bi še porihtat podvozje, ker škripa kot stara postelja, ampak vse ob pravem času. Ironično mi je škripat začelo takoj PO tehničnem pregledu. Zgleda so mi ga tam na onih valjčkih tok predrmali, da se je začela oglašat. Nikol več! :P . Druga, zaenkrat (knock knock) brez problema. Poraba zdej pozimi 6.6 litra, ampak je vsak dan 14km bolj kot ne mestne vožnje. Poleti bomo pa vidli :)

 

Aja no..- Pa pozicijska mi je crknila pred dobrim tednom :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi sveti že eno leto, se ne utrujam preveč s tem :D Klima mi ne dela prav pa ta žarnca (sej bi jo zamenjal, sam ne morem pridet, ker sm vniču kapco na vijaku, vrtat me je pa strah ), drugih problemov nisem imel. Niti enega :) (u pa zdej sem v LJ zlomil zobnik na brisalcu, moja krivda :) )

Redni servisi na 10-15 jurjev, kvalitetno olje, redno menjat vse...polosovino sem zamenjal, ker je bla desna že švoh in je začelo trest, nosilec menjalnika od 140 konjskega in zdej je kot bencinar. Poraba? 5.3 litra poleti, normalne vožnje. Če ga gonim 6. Kaj češ boljšga? Manj, kot vse 2 taktne 125 čebelce :D

Ma pa neko športno podvozje in je ful nizek in mi naseda vsepovsod (pač tista zaščita za mašino, bi jo najrajš dol snel ).

Žarnico sprednjo sem menjal 2× pa enkrat maglenko ( oboje levo, ker do desne je pač lažje pridet in zato rajši leva crkne :D 3 pa pol ure za pofukano žarnco, križ mi je poču haha )

Pa a ni boljš, da maš vse te senzorje, da veš kaj je crknlo? :D Men je to zakon! Jst bi dal na vse senzorje! Naj piska, naj sveti, sam da jst vem kok je ura :D

 

 

 

Taka baba odtrga volan, če prlet v njega :) 30 kil na dojko hahahahah :D

Mislš, men se zdi, da ma dobrih 25,34667 kg po komadu :D.

Pa kaj ste vsi tok nori na te alfe, sam da je taljan ane :D. No ja kaj jst govorim ko še avta niam :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stilota ma brat pa je mel obdobje od nekje 180k - 190k km ko je crknilo ni da ni kaj vse. Pred tem in sedaj po tem mislim da dela vse vredu, razen normalno beep beep tu pa tam ko avtu kaj na elektroniki ne štima. Sam sem dobrih 6 mesecev lastnik Alfe 147. Od nakupa sem menjal termostat in obe zajli za ročno. Moral bi še porihtat podvozje, ker škripa kot stara postelja, ampak vse ob pravem času. Ironično mi je škripat začelo takoj PO tehničnem pregledu. Zgleda so mi ga tam na onih valjčkih tok predrmali, da se je začela oglašat. Nikol več! :P . Druga, zaenkrat (knock knock) brez problema. Poraba zdej pozimi 6.6 litra, ampak je vsak dan 14km bolj kot ne mestne vožnje. Poleti bomo pa vidli :)

 

Aja no..- Pa pozicijska mi je crknila pred dobrim tednom :P

 

Jst sm lihkar na 184 jurjev, torej še čakam, da nekej vtrga. Hjao, hvala za opozorilo. naj mi crkne v petek, ko grem na izpit :D

 

 

Mislš, men se zdi, da ma dobrih 25,34667 kg po komadu :D.

Pa kaj ste vsi tok nori na te alfe, sam da je taljan ane :D. No ja kaj jst govorim ko še avta niam :D.

 

Ja ja, dokler si pa ti vozu Italjana je blo pa vse kul, a? :D

Đabe auto z vso možno opremo, nimaš boljšga. Vsak BMW pa Audi tega letnika se lahk skrije glede notranjosti. :D Kupiš dve, da maš še eno za dele haah

Ti si gradbenik, ti bi moral vedet maso, gostoto, kot, rotacijsko silo itd :D Volumen? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm lihkar na 184 jurjev, torej še čakam, da nekej vtrga. Hjao, hvala za opozorilo. naj mi crkne v petek, ko grem na izpit :D

 

 

 

Ja ja, dokler si pa ti vozu Italjana je blo pa vse kul, a? :D

Đabe auto z vso možno opremo, nimaš boljšga. Vsak BMW pa Audi tega letnika se lahk skrije glede notranjosti. :D Kupiš dve, da maš še eno za dele haah

Ti si gradbenik, ti bi moral vedet maso, gostoto, kot, rotacijsko silo itd :D Volumen? :P

Ja definitivno, blo je kul, sam pol sm šu na neki boljšega, iz 99l na 06l :D.

Mah gradbenik gor dol, ko te rukne cca 30kg skoncetrirane "wobbly" mase, po komadu, bi se še sam Chuck Norris sesedu, kaj šele en bogi volan :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste vsi tok nori na te alfe, sam da je taljan ane  :D. No ja kaj jst govorim ko še avta niam  :D.

Naj slika govori zase! :P

 

2012-10-21-169_800x600.jpg?w=AABCW3sI7D3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stilota ma brat pa je mel obdobje od nekje 180k - 190k km ko je crknilo ni da ni kaj vse. Pred tem in sedaj po tem mislim da dela vse vredu, razen normalno beep beep tu pa tam ko avtu kaj na elektroniki ne štima. Sam sem dobrih 6 mesecev lastnik Alfe 147. Od nakupa sem menjal termostat in obe zajli za ročno. Moral bi še porihtat podvozje, ker škripa kot stara postelja, ampak vse ob pravem času. Ironično mi je škripat začelo takoj PO tehničnem pregledu. Zgleda so mi ga tam na onih valjčkih tok predrmali, da se je začela oglašat. Nikol več! :P . Druga, zaenkrat (knock knock) brez problema. Poraba zdej pozimi 6.6 litra, ampak je vsak dan 14km bolj kot ne mestne vožnje. Poleti bomo pa vidli :)

 

Aja no..- Pa pozicijska mi je crknila pred dobrim tednom :P

Včer crknla ventilacija. Skuri mi varovalke za dolge luči in ne dela ventilacije, medtem ko se luči obnašajo popolnoma normalno. :) How sweet. Ne bi smela o tem govort. :D

Zamenjaš in spet skuri. Nekje mora bit stik, sam kdo bo to na Italjanu najdu? Smo pa popravil brisalc, ki se je sam istaknil in ne počil...70€ prišparau haha :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa danes opazil, da mi notranjost grozno po nafti smrdi. Ne vem, a mi na not pušča al kaj... Ne rečem, da bi jo blo kdaj veliko not.. :D

 

@SpiZek: http://www.lspic.eu/images/22910/Brez_naslova.png

Jst mam sfukan voh, tk da ni panike, tut če bi me polil z nafto je neb zavohau. :D

Dej še ena 5 tabov fejbuka odpri haha :D

Sicer pa...kabinski filter zamenjaj. Moogoče si stopu v nafto in pač prvleku vonj v avto. Sej tut pr men je zadnje čase kr prazen rezervar. haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki dve top-notch italijanski masini, ti pa moje tab-e gledas! :D

Js sm zdej ze kak teden na zadnji crtici..sj ves, to je tista meja, ko se zacne non-stop gledat trenutna poraba in ko si nastavis imaginarno blokado na 1500 obratov :D avtu ne pustim dihat s turbino :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki dve top-notch italijanski masini, ti pa moje tab-e gledas! :D

Js sm zdej ze kak teden na zadnji crtici..sj ves, to je tista meja, ko se zacne non-stop gledat trenutna poraba in ko si nastavis imaginarno blokado na 1500 obratov :D avtu ne pustim dihat s turbino :P

Men je soseda dons natankala poln tank! Končno! :D Za protiuslugo sem moral it na pošto, banko in še v 4 trgovine. Naslednjič si bom rajši sam tankal. :) haha

Top notch bi bili, če bi bila RSV4 in Alfa 147 3.2 :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ane. Le kaj je tako dolgo čakala.. :D

 

Ducati 848 ali 1098

Alfa Romeo 159

Giorgia Palmas

 

Popolna garaža   :D

Kaaaj bi te to prišlo eno vzdrževanje.. :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ane. Le kaj je tako dolgo čakala.. :D

 

Ducati 848 ali 1098

Alfa Romeo 159

Giorgia Palmas

 

Popolna garaža   :D

Kaaaj bi te to prišlo eno vzdrževanje.. :D

Pa kaj boš z dvema cilindroma in suho sklopko? :D

159 multijet, a? :D

 

Če odmisliš tazadnje "vozilo" niti ne veliko :D

Kaj je tisto za ena alfa na sliki? To je slikano v kšnem salonu al ma model dejansko tako veliko garažo, da gre tok avtov noter? :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AR 159 2.4 JTDm, 5 cilindrov, 200HP...mmm :)

 

Tist je 147 3.2 GTA, k si jo neki objav nazaj omenu :) 

 

Glede na to da tist tam zadi zgleda kot Audi TT, je pomoje salon :D No, al pa je navdušenec nad nepraktičnimi avti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AR 159 2.4 JTDm, 5 cilindrov, 200HP...mmm :)

 

Tist je 147 3.2 GTA, k si jo neki objav nazaj omenu :)

 

Glede na to da tist tam zadi zgleda kot Audi TT, je pomoje salon :D No, al pa je navdušenec nad nepraktičnimi avti :)

Se mi je kar zdela 147, sam ker ni pokrov motorja original in ja...no greva kupit? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej sem bil cel prpravlen, kaj vse bom moral kontrolirati menjati, da bo motor sploh vžgal. Dam akumolator not, tipka start in vrooooooom  :kva1:  I missed this sound  :smoke:

Ni to Aprilia, ko vžge šele po 3. poskusu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej sem bil cel prpravlen, kaj vse bom moral kontrolirati menjati, da bo motor sploh vžgal. Dam akumolator not, tipka start in vrooooooom  :kva1:  I missed this sound  :smoke:

Ni to Aprilia, ko vžge šele po 3. poskusu :P

Abebe :D

Ne ti men tralala wroam! :D

 

Tam nekje 3,5€ mi manjka :P

 

Ti dam posojilo, ni panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej sem bil cel prpravlen, kaj vse bom moral kontrolirati menjati, da bo motor sploh vžgal. Dam akumolator not, tipka start in vrooooooom  :kva1:  I missed this sound  :smoke:

Ni to Aprilia, ko vžge šele po 3. poskusu :P

"If you are lucky" :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to neka anti-italianó propaganda zdej :D Djmo se zadržat no, dokler js motorja ne prodam  :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!