Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Enkrat Hyosung, vedno Hyosung. :lol:

 

Aja pa v 4. vžge (Aprillia)  :P

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat Hyosung, vedno Hyosung. :lol:

 

Aja pa v 4. vžge (Aprillia)  :P

 

Raje Aprilio pa tudi če v četrto vžge, kot pa Hyosung.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpiZek @ Vsakemu svoje, ampak ne govoriti raje Aprilio, kot Hyosunga samo zato, ker je malo manj znana znamka, pa najbrz ga se tudi nisi poizkusil. Za svoj denar vec ne bi mogel ponujati.

Sicer pa vsi motorji so v redu, samo, da gre, tut Aprilia (tut sam sem jo skoraj kupil :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj delam narobe...

 

na avto . net imam oglas mojega motorja, do tu je vse vredu :D

 

Sedaj pa me zanima za kaj imam nad 500 ogledov in nisem prejel niti enega klica ?!?

 

Mater od 500 ljudi, bi pa ja moral en poklicati, če ne druzga zaradi firbca. Cene pa tudi nisem dal megalomanske in bi jo še znižal v primeru, da bi nekdo dejansko prišel pogledat motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj delam narobe...

 

na avto . net imam oglas mojega motorja, do tu je vse vredu :D

 

Sedaj pa me zanima za kaj imam nad 500 ogledov in nisem prejel niti enega klica ?!?

 

Mater od 500 ljudi, bi pa ja moral en poklicati, če ne druzga zaradi firbca. Cene pa tudi nisem dal megalomanske in bi jo še znižal v primeru, da bi nekdo dejansko prišel pogledat motor :)

ta tvoj motor pol ni nikomur zanimiv... :D

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpiZek @ Vsakemu svoje, ampak ne govoriti raje Aprilio, kot Hyosunga samo zato, ker je malo manj znana znamka, pa najbrz ga se tudi nisi poizkusil. Za svoj denar vec ne bi mogel ponujati.

Sicer pa vsi motorji so v redu, samo, da gre, tut Aprilia (tut sam sem jo skoraj kupil :D)

 

Res je Hyosunga še nisem poizkusil in mi tudi ni do tega (razlog: mi ne dišijo azijski produkti vozil (med motorji, ki si jih oz. sem se jih lastil je tudi kitajski skuter, da ne bo kdo rekel da nisem nobenga probal) - izjema so Japonci). Sem pa imel Aprilio, ki je imela nekaj problemov (tako kot vsak italijan), ampak mi je bila kljub temu tako všeč da bi jo zopet kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj delam narobe...

 

na avto . net imam oglas mojega motorja, do tu je vse vredu :D

 

Sedaj pa me zanima za kaj imam nad 500 ogledov in nisem prejel niti enega klica ?!?

 

Mater od 500 ljudi, bi pa ja moral en poklicati, če ne druzga zaradi firbca. Cene pa tudi nisem dal megalomanske in bi jo še znižal v primeru, da bi nekdo dejansko prišel pogledat motor :)

Čez okno poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj delam narobe...

 

na avto . net imam oglas mojega motorja, do tu je vse vredu :D

 

Sedaj pa me zanima za kaj imam nad 500 ogledov in nisem prejel niti enega klica ?!?

 

Mater od 500 ljudi, bi pa ja moral en poklicati, če ne druzga zaradi firbca. Cene pa tudi nisem dal megalomanske in bi jo še znižal v primeru, da bi nekdo dejansko prišel pogledat motor :)

Znj... prodajal bi ga 2 leti nazaj, ko sem js kupoval  :D - takrat je bil v mojem ožjem izboru neki časa tudi Raptor, pa ni blo nobenga na avto-net, sem zato rajš Hondo pol vzel, ker mi ni blo za čakat... No, da o drugih pomanjkljivostih, kot je npr. 2 -taktna mašina, pa še v Italiji delan, ne govorim...  :P

 

 

Drugač pa nisi edini, ki se ti to dogaja... Jaz sicer prodajam Tomosa(pa ne automatica), in tudi ni lih ne vem kakšnega odziva. Vsake tok časa sicer kdo pokliče, ampak resnih je pa zlo mal - ubistvu je do zdej mogoče bil en, pa mam oglas gor že od septembra, s tem da ga januarja pa februarja nisem mel... Res da mam sicer mal višjo ceno, ampak motor je pač lepo ohranjen in ga ne mislim prodat za nek "drobiž"... Mogoče res zato ne kličejo ker ni še sezona, bomo vidl čez kakšn mesec, dost je pa verjetn tut takih, ki samo gledajo oglase na avto. net, brez namena, da bojo karkoli kupl... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Hyosunga še nisem poizkusil in mi tudi ni do tega (razlog: mi ne dišijo azijski produkti vozil (med motorji, ki si jih oz. sem se jih lastil je tudi kitajski skuter, da ne bo kdo rekel da nisem nobenga probal) - izjema so Japonci). Sem pa imel Aprilio, ki je imela nekaj problemov (tako kot vsak italijan), ampak mi je bila kljub temu tako všeč da bi jo zopet kupil.

No, kakšni kitajski (al pa tajvanski, pa kar je še tega) motorji imajo res bolj vprašljivo kvaliteto...ampak korejci so pa po kvaliteti po moje že kr dost blizu Japoncem, tako na avtomobilskem, kot motociklističnem področju... To je pač moje mnenje, vozu Hyosunga še nism. Je pa to seveda tut stvar okusa -mene noben recimo ne bo prepriču, da bi mel Volkswagna (res da so to avti, ampak dobr, sej je podobn), pa nej bo še ne vem kako kvaliteten, dober in ne vem kaj vse...mi pač niso všeč, pa še precenjeni se mi zdijo in to je to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bla teb ta barva všeč? :D Cena je top šit prevelika :D

 

Je strupena ta oranžna. Bomo vidl kakšna bo situacija druk let - če bo dobra bi skor mogu takle padt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kakšni kitajski (al pa tajvanski, pa kar je še tega) motorji imajo res bolj vprašljivo kvaliteto...ampak korejci so pa po kvaliteti po moje že kr dost blizu Japoncem, tako na avtomobilskem, kot motociklističnem področju... To je pač moje mnenje, vozu Hyosunga še nism. Je pa to seveda tut stvar okusa -mene noben recimo ne bo prepriču, da bi mel Volkswagna (res da so to avti, ampak dobr, sej je podobn), pa nej bo še ne vem kako kvaliteten, dober in ne vem kaj vse...mi pač niso všeč, pa še precenjeni se mi zdijo in to je to. 

 Ajajaajajaja skor sm se zjoku k sm tole dele prebrau... Korejci so po kvaliteti blizu Japoncem.........niti malo, kaj šele Nemcom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ajajaajajaja skor sm se zjoku k sm tole dele prebrau... Korejci so po kvaliteti blizu Japoncem.........niti malo, kaj šele Nemcom...

Se strinjam s tem, so pa korak, dva pred Kitajcih. Dejansko si to predstavljam, kot 3 razreda. Kitajci, motorji in tisto vmes. Zdej cena teh vmesnih zadev že kar odtehta svoj delež. Glede na to, da dobiš 2004 Hyosunga že pod 1000€ to niti ni tako slab nakup. Mogoče res nima Ohlins vzmetenja, Brembo zavornega sistema...sam tok švoh pa spet ni, da bi ga lahko čist celega popljuvali. Sem imel kitajskega skuterja...liter pa pol na 100km in neuničljivo. Je letel po zadnjem, po prvem, zvili vilce, kupli za  60€ nove, popravli, sneli vse možno, kar je blokiralo zrak iz cilindra...v dolino je prehitel Yamaho Aerox z Giannellijem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se osredotočim na moj motor. Če govorim glede vzdržljivosti in podobnih stvari, nič kaj ne zaostaja za tisto "tapravo" konkurenco, so pa določene stvari, zaradi katerih je končna cena tudi manjša.

Če naštejem par takih stvari: Hupa je dokaj slaba, v prometu se je skorajda ne sliši, Ročke za bremzo, kuplango so rahlo razmajane, kar pri drugih ni, kabli so speljani tako, da jih drži samo nek čuden kavelj ob okvirju... To so te in ostale stvari, zaradi katerih je potem tudi cenejša proizvodnja, ker se ne vpikujejo toliko v detajle. Glede mehanskega dela pa nimam kaj. Tudi prej sem imel kitajca ATV, pa je vse blo bolj kot ne zanič, mašina pa je delala in delala, brez kakršnihkoli problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ajajaajajaja skor sm se zjoku k sm tole dele prebrau... Korejci so po kvaliteti blizu Japoncem.........niti malo, kaj šele Nemcom...

Dobr, sej sm reku, to je moje mnenje, predvidevanje...izkušenj s Hyosungom pa drugače nimam. Si pa upam trdit za avte, da Korejci niso daleč od Japoncev, če niso že na istem nivoju, tle me boš težko prepričal v nasprotno. Ampak dobr, to ni avtomobilistični forum, kdaj drugič  o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se osredotočim na moj motor. Če govorim glede vzdržljivosti in podobnih stvari, nič kaj ne zaostaja za tisto "tapravo" konkurenco, so pa določene stvari, zaradi katerih je končna cena tudi manjša.

Če naštejem par takih stvari: Hupa je dokaj slaba, v prometu se je skorajda ne sliši, Ročke za bremzo, kuplango so rahlo razmajane, kar pri drugih ni, kabli so speljani tako, da jih drži samo nek čuden kavelj ob okvirju... To so te in ostale stvari, zaradi katerih je potem tudi cenejša proizvodnja, ker se ne vpikujejo toliko v detajle. Glede mehanskega dela pa nimam kaj. Tudi prej sem imel kitajca ATV, pa je vse blo bolj kot ne zanič, mašina pa je delala in delala, brez kakršnihkoli problemov.

 

Tako kot si rekel pri kitajcih je dobra edino mašina - edina stvar ki se ne uniči po par 1000km(govorim iz lastnih izkušenj), pa še ta veliko zaostaja za pravimi motorji (npr. kawasaki, honda, yamaha,..).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, sej sm reku, to je moje mnenje, predvidevanje...izkušenj s Hyosungom pa drugače nimam. Si pa upam trdit za avte, da Korejci niso daleč od Japoncev, če niso že na istem nivoju, tle me boš težko prepričal v nasprotno. Ampak dobr, to ni avtomobilistični forum, kdaj drugič  o tem...

Če si tako prepričan v Korejski trg avtomobilov, mi pa prosim pokaži kakšen njihov proizvod, ki je zdržal +500k km brez kakšnih večjih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si tako prepričan v Korejski trg avtomobilov, mi pa prosim pokaži kakšen njihov proizvod, ki je zdržal +500k km brez kakšnih večjih problemov.

Iskreno povedano, ne poznam nobenga konkretnega primera, sm pa siguren da če bi ga že hotu najt da bi se tudi našel... Ampak to niti ni bistveno, ker isto sm siguren da bi se našu tut nek nemški al pa japonski avto, ki ni zdržal niti pol tega. Če smo že pri tem, Hyunday pony iz 90ih je poznan kot praktično neuničljiv, pa sm zihr da jih ma ker od teh dons tut 500+kkm. Drugač pa js nisem ljubitelj ne korejskih ne japonskih, ne kerihkol drugih azijskih avtov (pri motorjih je mal drugač, ker maš poleg italijanov večinoma sam te na izbiro... ) , ampak kvaliteto pa je vsaj japoncem in tudi korejcem pač treba priznat. Problem korejskih znamk je, da so od začetka res ble na nivoju današnjih npr. kitajcev, ampak to že dolg niso več, ta sloves pa so obdržale. Hyunday in Kia so čist uredu avti, čist primerljivi z ostalimi, recimo po kvaliteti izdelave, mašinah itd. - pa tudi po ceni. Pa verjetno Kia ne ponuja na svojo škodo 7 let garancije...

Mogoče z motorji res niso tok daleč, še enkrat pravim, jih ne poznam tok dobr da bi lahko karkoli trdil. In tut avti še zmerom niso noben presežek, ampak manjka jim pa tut ne nč "usodnega".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno povedano, ne poznam nobenga konkretnega primera, sm pa siguren da če bi ga že hotu najt da bi se tudi našel... Ampak to niti ni bistveno, ker isto sm siguren da bi se našu tut nek nemški al pa japonski avto, ki ni zdržal niti pol tega. Če smo že pri tem, Hyunday pony iz 90ih je poznan kot praktično neuničljiv, pa sm zihr da jih ma ker od teh dons tut 500+kkm. Drugač pa js nisem ljubitelj ne korejskih ne japonskih, ne kerihkol drugih azijskih avtov (pri motorjih je mal drugač, ker maš poleg italijanov večinoma sam te na izbiro... ) , ampak kvaliteto pa je vsaj japoncem in tudi korejcem pač treba priznat. Problem korejskih znamk je, da so od začetka res ble na nivoju današnjih npr. kitajcev, ampak to že dolg niso več, ta sloves pa so obdržale. Hyunday in Kia so čist uredu avti, čist primerljivi z ostalimi, recimo po kvaliteti izdelave, mašinah itd. - pa tudi po ceni. Pa verjetno Kia ne ponuja na svojo škodo 7 let garancije...

Mogoče z motorji res niso tok daleč, še enkrat pravim, jih ne poznam tok dobr da bi lahko karkoli trdil. In tut avti še zmerom niso noben presežek, ampak manjka jim pa tut ne nč "usodnega".

No s tem odgovorom pa sva prišla na skupno vejo.

 

No zdej greš pa že mal v ekstreme s temi kilometri.

Meni se to ne zdi nek ekstrem, za moje pojme se ekstremi začnejo pri 1mio km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri a kdo ve kje bi lahka dobil v Ljubljani kej takšnega?

4135990-988991-metal-net.jpg

Sm gledu v Bahausu pa nimajo, jutr grem v Merkur pogledat, če še tm nimajo pol pa ne vem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri a kdo ve kje bi lahka dobil v Ljubljani kej takšnega?

4135990-988991-metal-net.jpg

Sm gledu v Bahausu pa nimajo, jutr grem v Merkur pogledat, če še tm nimajo pol pa ne vem več.

 

Kontaktiraj uporabnika Crusty v temi o pripravi motocikla za dirke, on bo vedu ker je že enmu tle s foruma zrihtu ker je rabu za zaščito hladilnika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!