Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mojstri a kdo ve kje bi lahka dobil v Ljubljani kej takšnega?

4135990-988991-metal-net.jpg

Sm gledu v Bahausu pa nimajo, jutr grem v Merkur pogledat, če še tm nimajo pol pa ne vem več.

mam jaz tega kolko hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj delam narobe...

 

na avto . net imam oglas mojega motorja, do tu je vse vredu :D

 

Sedaj pa me zanima za kaj imam nad 500 ogledov in nisem prejel niti enega klica ?!?

 

Mater od 500 ljudi, bi pa ja moral en poklicati, če ne druzga zaradi firbca. Cene pa tudi nisem dal megalomanske in bi jo še znižal v primeru, da bi nekdo dejansko prišel pogledat motor :)

 

Js sm se tut večkrat ustavu na tem oglasu (Raptor), ker je lep, ampak ga pač nisem rabil. To zna biti razlog za marsikateri ogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj delam narobe...

 

na avto . net imam oglas mojega motorja, do tu je vse vredu :D

 

Sedaj pa me zanima za kaj imam nad 500 ogledov in nisem prejel niti enega klica ?!?

 

Mater od 500 ljudi, bi pa ja moral en poklicati, če ne druzga zaradi firbca. Cene pa tudi nisem dal megalomanske in bi jo še znižal v primeru, da bi nekdo dejansko prišel pogledat motor :)

Menjam za iPhone :D haha pa peljem te na romantično večerjo v dvoje :)

EDIT: Napiši, da ima isto mašino, kot Mito, da ima čez 30 konjev, končno hitrost ( na to smo se kot mucli zmer pržigali ), da rabiš nujno denar bla bla bla :)

EDIT2: Naredi še en oglas in ga označi kot Cagivo Mito :) (EDIT3: Cagivo Mito Naked hahaha)

 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjam za iPhone :D haha pa peljem te na romantično večerjo v dvoje :)

EDIT: Napiši, da ima isto mašino, kot Mito, da ima čez 30 konjev, končno hitrost ( na to smo se kot mucli zmer pržigali ), da rabiš nujno denar bla bla bla :)

EDIT2: Naredi še en oglas in ga označi kot Cagivo Mito :) (EDIT3: Cagivo Mito Naked hahaha)

 

Ne morem več urejat, bom pa doublepostal :D

EDIT4: Lihkar updateam iPhona, tako da boš imel najnovejši software, če ga uzameš hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri Iphone in kakšno večerjo si imel v mislih ;) hahaha :D :D

 

Sicer pa...jo res označim kot mitota? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Spet pride moj mito k hiši  :D

 

 
 

Si vidu Budacki, ljudje kopujejo stare motorje nazaj. Praviš, da bi ti tut mel svojo Aprilio nazaj al kaj? Niii problema, glih jo menjujem za denar  :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil danes v Merkurju, če bi če prej sporoču...

Ja drugič mi javi če boš šu, če bom kej rabu da mi vzameš...joke :D.

mam jaz tega kolko hočeš :D

Šenki komad 40×40.

 

V merkurju majo to mrežo ;)

Danes bil, baje so imeli, ampak samo za komercialo. Jutri še v OBI-ja, samo dvomim da jo imajo, pa ene par firm sm našu na netu in jim bom poslal mail s sliko pa da vidim, če se to v Sloveniji sploh, da dobit :?.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 
 

Si vidu Budacki, ljudje kopujejo stare motorje nazaj. Praviš, da bi ti tut mel svojo Aprilio nazaj al kaj? Niii problema, glih jo menjujem za denar  :D

 

Jst mam že v garaži Mitota, še edn Italjan, da bi bil zraven? Nimam teh dveh jurjev viška, če sm iskren :) Problem, kot pri večini. hehe

 

 

Kateri Iphone in kakšno večerjo si imel v mislih ;) hahaha :D :D

 

Sicer pa...jo res označim kot mitota? :)

 

Kerga hočeš? ^^ xD Večerjo sem si pa umislil nekje v kšnih toplicah pa zraven kšne glasbenike? Pa vino za sprostitev...potem pa naj ena stvar privede do druge hahaha

Označi, sfalit nimaš kaj, nihče te ne bo grdo gledal zaradi tega. Gledam po a.netu pa lastniki ne vedo kako je njihovim motorjem ime, za božjo voljo, nihče ti ne bo očital, če to narediš z namenom hitrejše prodaje. Vsaj jst vem, da ti ne bi in s tem sklepam na splošno, kar pa tudi trenutno ni pomembno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmm mamljiva ponudba ;)

 

Sicer pa bom počakal, da oglas poteče in potem bom storil tako kot si mi predlagal...aja, glede cene mislite, da je realna? Pod opis pa bom nametal vse mogoče, kar vem in ne vem o motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmm mamljiva ponudba ;)

 

Sicer pa bom počakal, da oglas poteče in potem bom storil tako kot si mi predlagal...aja, glede cene mislite, da je realna? Pod opis pa bom nametal vse mogoče, kar vem in ne vem o motorju :D

jz ga sploh nisem najdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmm mamljiva ponudba ;)

 

Sicer pa bom počakal, da oglas poteče in potem bom storil tako kot si mi predlagal...aja, glede cene mislite, da je realna? Pod opis pa bom nametal vse mogoče, kar vem in ne vem o motorju :D

Kratek in jedrnat opis je najboljši. Naštej kaj si zamenjal in pa kdaj ( ok, tu ti dovolim, da se čisto malo zlažeš pri km, ampak ne več, kot za 10% :) ), kaj je na motor dodano, da je odblokiran, končno, porabo...to bi jst napisal. :)

Cena je 1700€? Ma ne vem sploh kšne so cene za te mopede. Mitoti se prodajajo zadnje čase za take denarje, da mene kr včasih prime, da bi svojga prodal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je še kakšna možnost sneti verigo dol, brez namenskega orodja?

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sponko sem že dal dol, ampak me zanima, kako spravim ven ta dva kaveljčka? Malo sem že probaval, ampak sem potem raje pustil, da ne bi mogoče kaj uničil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je cel 'glid' (zglob po slovensko, mogoče), to nista dva samostojna kaveljčka. Desno ali pa levo od glida potegni verigo vstran, pa bo šlo.

 

237175_BB_00_FB.EPS_250.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sponko sem že dal dol, ampak me zanima, kako spravim ven ta dva kaveljčka? Malo sem že probaval, ampak sem potem raje pustil, da ne bi mogoče kaj uničil.

samo potisni ven ta člen in veriga bo šla narazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim imejte me za d.ebila, ampak jaz verige ne morem spraviti ven, če še tako vlečem narazen  :grrr

 

(na obeh slikah je sredinski člen glavni)

22032013234.jpg

22032013235.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ploščico ki prekriva zglob še moreš prej dat dol. Na sliki ki sem jo na prejšnji strani objavil boš videl o čem govorim. Najprej je tista sponka, potem je pa še ena ploščica. To še nekako pajsn dol :D Raven izvijač npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!