Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Alo mopedisti...prodaje se Berikov kombinezon, št. 52, enodelen, rdeče barve, velika grba, pralna in snemljiva notranjost, redno vzdrževan (čiščen, mazan)...meni je prekratek...okvirna cena 320 evropskih, forumaši imajo kak % popusta. :)

Aja...možna menjava za Berika ali Alpinestarsa enodelca, številko večjega, bele ali rdeče barve. Ostalo ne pride v poštev.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kombinezona: Ker me vsi klicarijo glede zadnje cene in spuščajo ceno...300€, še zmer ostane forumaški popust in pa krijem potne stroške, vendar po pošti ne pošiljam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se reče delu označenem z rdečo, ne samo šrauf, ampak cela plošča?

untitled.jpg

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, pa ne morem s prerezano gumo furat, tak kamikaza pa spet nism :D.

 

Na prvi pogled ne zgleda prerezana ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem original sprednjo feltno za Tomos SM125F.

če jo kdo prodaja oz. ve kje se jo lahko dobi, prosim na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, pa ne morem s prerezano gumo furat, tak kamikaza pa spet nism :D.

Redbull ti da krila?

Sm vedu, da si pussy :D Kako je do tega sploh pršlo? (ti maš več sreče, kot pameti :OK:  velik velik sreče še naprej!!!!! )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redbull ti da krila?

Sm vedu, da si pussy :D Kako je do tega sploh pršlo? (ti maš več sreče, kot pameti :OK:  velik velik sreče še naprej!!!!! )

Hahahahaha :D.

Mah nimam dost velikih "cojones" :D. Jst mislim, da zaradi tega, ker mi je pozimi padel tlak v gumi in ker imam neogrevano "garažo" je bla potem tudi guma mrzla oz. trda. Ko sm ga pa hotu Januarja zakurblat in sm ga spustu s stojal, se je guma deformirala. Prdvidevam, da je takrat počla ker minus in raztezek lih ne greta skup :).

SpiZek...sm meu srečo, da sm ga lih tko parkiru, da sm vidu, če ne sploh ne bi razmišljal o menjavi :D.

Šola za naprej, pred sezono zmeri preveri gume :slap:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha :D.

Mah nimam dost velikih "cojones" :D. Jst mislim, da zaradi tega, ker mi je pozimi padel tlak v gumi in ker imam neogrevano "garažo" je bla potem tudi guma mrzla oz. trda. Ko sm ga pa hotu Januarja zakurblat in sm ga spustu s stojal, se je guma deformirala. Prdvidevam, da je takrat počla ker minus in raztezek lih ne greta skup :).

SpiZek...sm meu srečo, da sm ga lih tko parkiru, da sm vidu, če ne sploh ne bi razmišljal o menjavi :D.

Šola za naprej, pred sezono zmeri preveri gume :slap:.

 

Pol si imel pa res srečo, le zamenji da ne bo nepotrebne škode.

 

V spominu imam da si enkrat govoril o nekih poliestrih. Ali ga imaš sedaj za pisto ali za cesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si imel pa res srečo, le zamenji da ne bo nepotrebne škode.

 

V spominu imam da si enkrat govoril o nekih poliestrih. Ali ga imaš sedaj za pisto ali za cesto?

Oboje, zdej so trenutno original plastike gor, vendar bodo pred 18.majem romale v bajto :D. Komi čakam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje, zdej so trenutno original plastike gor, vendar bodo pred 18.majem romale v bajto :D. Komi čakam :OK:

Pol bi pa zdej lahko padla kšna skupna furca, če se v času RSk nisva mogla ujet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meu skiro, ti se to ne bi zgodilo!

Raj si še ti zrihti prevozno sredstvo na 2 kolesih (pa ne 125ccm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj si še ti zrihti prevozno sredstvo na 2 kolesih (pa ne 125ccm)

Dej mouč! :D Že itq sm cel žiučn, malo podpore prosim! haha

Kaj pa čem, če ne dovoljo še enga mopeda k bajt? :D Sm razmišljal o letalu pa sem se potem, po mačkovem priporočilu, odločil za redbull. :D

Bi kupil Gixxera pa vidim, da sam pičke to vozjo :)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7211949

Pa tut tle na forumu je en pinky, k ga tut gospodična vozi. Mačak me bo snel iz kože haha

Sam te štajerci so pa prtegnjeni! :D

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7029381

Lej!! LEJ!  Za ta denar dobiš 2011 model in letnik, ne pa ta jajca! :D Pa kakšni original crash padi, kaj je to?! Vsako leto servisiran, a pr teh kilometrih ni rabu 2 servisov delat! (ok, ajde 3! :OK:  )

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7025819

Kok je dobr! :D sam kaj, ko je to pussy ride :grrr Micron? Micropenis prej :) Prav zamerli so se mi te Suzli, k gledam kaj folk dela z njimi! Dobr, jst sm svojga razbiu, sam jebemtiš...ne moreš ga pa na pinky barvat! Al pa dat gor bele poliestre pa rečt, da si to hotu, ker je kao lepše, kot original! In pol napiše model....model je prebarvan v mat črno barvo zaradi izgleda...pa ma sam eno plastiko pobarvano v črno pa še ta ni mat. :fight1:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mouč! :D Že itq sm cel žiučn, malo podpore prosim! haha

Kaj pa čem, če ne dovoljo še enga mopeda k bajt? :D Sm razmišljal o letalu pa sem se potem, po mačkovem priporočilu, odločil za redbull. :D

Bi kupil Gixxera pa vidim, da sam pičke to vozjo :)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7211949

Pa tut tle na forumu je en pinky, k ga tut gospodična vozi. Mačak me bo snel iz kože haha

Sam te štajerci so pa prtegnjeni! :D

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7029381

Lej!! LEJ!  Za ta denar dobiš 2011 model in letnik, ne pa ta jajca! :D Pa kakšni original crash padi, kaj je to?! Vsako leto servisiran, a pr teh kilometrih ni rabu 2 servisov delat! (ok, ajde 3! :OK:  )

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7025819

Kok je dobr! :D sam kaj, ko je to pussy ride :grrr Micron? Micropenis prej :) Prav zamerli so se mi te Suzli, k gledam kaj folk dela z njimi! Dobr, jst sm svojga razbiu, sam jebemtiš...ne moreš ga pa na pinky barvat! Al pa dat gor bele poliestre pa rečt, da si to hotu, ker je kao lepše, kot original! In pol napiše model....model je prebarvan v mat črno barvo zaradi izgleda...pa ma sam eno plastiko pobarvano v črno pa še ta ni mat. :fight1:

Lejga čist glasn :D.

Kako se ti je lahko Suza zamerla, pa ja je to eden najboljših motorjev :). Drgač če ti ne dovoljo še en moped doma, ga lahka pr men parkiraš, sam pol zahtevam, da mi tut ključe pustiš, da ga lahka po potrebi preparkiram :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga čist glasn :D.

Kako se ti je lahko Suza zamerla, pa ja je to eden najboljših motorjev :). Drgač če ti ne dovoljo še en moped doma, ga lahka pr men parkiraš, sam pol zahtevam, da mi tut ključe pustiš, da ga lahka po potrebi preparkiram :D.

Ti boš sam še skiro dobu :)

Boš rekel, da ni vsaj polovica tega, kar sm napisal, res.? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mouč! :D Že itq sm cel žiučn, malo podpore prosim! haha

Kaj pa čem, če ne dovoljo še enga mopeda k bajt? :D Sm razmišljal o letalu pa sem se potem, po mačkovem priporočilu, odločil za redbull. :DRES

Bi kupil Gixxera pa vidim, da sam pičke to vozjo :)NI RES

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7211949

Pa tut tle na forumu je en pinky, k ga tut gospodična vozi. Mačak me bo snel iz kože haha RES

Sam te štajerci so pa prtegnjeni! :DRES

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7029381

Lej!! LEJ!  Za ta denar dobiš 2011 model in letnik, ne pa ta jajca! :D Pa kakšni original crash padi, kaj je to?! Vsako leto servisiran, a pr teh kilometrih ni rabu 2 servisov delat! (ok, ajde 3! :OK:  ) RES

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7025819

Kok je dobr! :D sam kaj, ko je to pussy ride :grrr Micron? Micropenis prej :)RES

Prav zamerli so se mi te Suzli, k gledam kaj folk dela z njimi! Dobr, jst sm svojga razbiu, sam jebemtiš...ne moreš ga pa na pinky barvat! Al pa dat gor bele poliestre pa rečt, da si to hotu, ker je kao lepše, kot original! In pol napiše model....model je prebarvan v mat črno barvo zaradi izgleda...pa ma sam eno plastiko pobarvano v črno pa še ta ni mat. :fight1:RES

Več kot 1/2 resnice :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma budacki ti maš res same pametne. Kje to spiš, da te ne ukradejo :D

Žiučn sm :D Moram malo moralizirat pa spravljat ta bes iz sebe...in forum je, očitno, odlična podlaga za to. Sej drugače sm čist pridna punčka, ja muci moj!  :004 

Kje spim? Mamico vprašaj, ona velik× ve kje se nahajam. :D Največ× zraven ali pa tudi na njej, pogojno tudi pod njo, odvisno od dneva.  PS: Pa tudi ne spim najboljše takrat. :pos:

 

 

 

Več kot 1/2 resnice :D.

 

Un del glede pičk te matra, je tk? V soboto se gre pogledat nekega Suzla...upam, da bo...sicer je pa "sam" 250. :D pa ni lih za na cesto...zaenkrat :) Pa menda tut 4 taktn ni...ti je ostalo kaj Motula za mešanco? :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!