Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Žiučn sm :D Moram malo moralizirat pa spravljat ta bes iz sebe...in forum je, očitno, odlična podlaga za to. Sej drugače sm čist pridna punčka, ja muci moj!  :004 

Kje spim? Mamico vprašaj, ona velik× ve kje se nahajam. :D Največ× zraven ali pa tudi na njej, pogojno tudi pod njo, odvisno od dneva.  PS: Pa tudi ne spim najboljše takrat. :pos:

 

 

 

 

Un del glede pičk te matra, je tk? V soboto se gre pogledat nekega Suzla...upam, da bo...sicer je pa "sam" 250. :D pa ni lih za na cesto...zaenkrat :) Pa menda tut 4 taktn ni...ti je ostalo kaj Motula za mešanco? :D

Ja :(.....:)

Ti čist nič, mam pa mešanco narjen za kosilnco če ti kej nuca :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :(..... :)

Ti čist nič, mam pa mešanco narjen za kosilnco če ti kej nuca :P.

V LJ ni nikjer pocen olja. Čem probat iz tujine naročit? Sem mel od enga mojstra v Šentjerneju za 13€ liter 710tke, sam se več ne ukvarja s tem. Fuchsa bi lahko začel uporabljat, menda olja najvišje kvalitete sam v SLO ni splošno znano. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga zmeri tuki vzemal http://www.herkules.si/index.php?productID=40832. Cenejših v Lj. nism našu. So pa mal naprej od Lj-Polja, čist blizu, tako da sm se kr zapelu do njih. Pa še ostala olja majo dost poceni, glede na konkurenco :).

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiučn sm :D Moram malo moralizirat pa spravljat ta bes iz sebe...in forum je, očitno, odlična podlaga za to. Sej drugače sm čist pridna punčka, ja muci moj!  :004 

Kje spim? Mamico vprašaj, ona velik× ve kje se nahajam. :D Največ× zraven ali pa tudi na njej, pogojno tudi pod njo, odvisno od dneva.  PS: Pa tudi ne spim najboljše takrat. :pos:

 

U a kr za mamo? Izvirno! Sam spomnu te fore? :D

 

Mamo mi v Velenju Motul 710 za 13€. Ti ga pošljem za 25€. :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U a kr za mamo? Izvirno! Sam spomnu te fore? :D

 

Mamo mi v Velenju Motul 710 za 13€. Ti ga pošljem za 25€. :P

Sem se je sam spomnil, sam sem pozabil zaščitit avtorsko. Žal...

 

Iz Velenja ga ne bi uzel zastonj :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaha...(zdaj se smejem, na koncu bo prej prodal kot jaz :( )...no vso srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej leto še počakte, da bom js mojga začel prodajat. :D

Kaj žnaram, saj se tako ali tako ne bojo prodal  :grrr 

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaha ma prau poklical ga bi :D Če sem na kaj alergičen sem na CBR/CBF 125...ne vem, ko jih vidim, ne razmišljam prav o ničemer drugem, kot kako jih bom prehitel in malo nabival obrate med prehitavanjem, da slišijo 2t mašino....saj vem, bolan sem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšna je razlika med DID verigami...cenovno so razpotegnjene od 15-130€...no, vem zakaj je tako, saj pri vsaki verigi piše, do koliko KW je. Sedaj pa me zanima, če lahko kupim verigo, ki je do 22KW (približno 30 konjev) ? 

 

Bo zdržala obremenitev moje Cagive?

 

Budacki help :D

 

In pa če ima kdo že izkušnje z Trgovec.net trgovino?

 

Že vnaprej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšna je razlika med DID verigami...cenovno so razpotegnjene od 15-130€...no, vem zakaj je tako, saj pri vsaki verigi piše, do koliko KW je. Sedaj pa me zanima, če lahko kupim verigo, ki je do 22KW (približno 30 konjev) ? 

 

Bo zdržala obremenitev moje Cagive?

 

Budacki help :D

 

In pa če ima kdo že izkušnje z Trgovec.net trgovino?

 

Že vnaprej hvala za odgovore :)

Bo zdržala, bo. 30konjev Mito nima na zadnjem kolesu, tako da ni panike. PA tut verjetno pustijo kakšnega konja za rezervo, tako da bi lahko tut na 35konjev po mojem fuknu. 

15-130€? Kšna je pa to veriga za 15€? Lih rabim za Kawla neko verigo pa če je 15€ jo prec uzamem :D 

 

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6901977

 

Bi bil kdo pripravljen sponzorirat moj nakup tega lepotca?  :D

 

 

Ministrstvo za notranje zadeve! :D 

 

Glavn da leti več kot marsikatera 2t 125  :slap:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7253049

 

A ga moram jst klicat, al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo zdržala, bo. 30konjev Mito nima na zadnjem kolesu, tako da ni panike. PA tut verjetno pustijo kakšnega konja za rezervo, tako da bi lahko tut na 35konjev po mojem fuknu. 

15-130€? Kšna je pa to veriga za 15€? Lih rabim za Kawla neko verigo pa če je 15€ jo prec uzamem :D 

Tukaj imaš....

Sem malo pretiraval...30€ je najbolj poceni, kar je še vedno zelo poceni :)

 

Tukaj imaš link:

http://www.geiwiz.de/index2.php?linkid=95&ccm_se=125&model_se=Ra***r&modelbez2_se=&modelbjcode_se=&id_mod=40578&zusatz_m=&jahr_se=2007&site_se=Cagiva&ausgabe=OK

Sicer je to za Cagivo Raptor, ampak se boš že znajdel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vpršanje... kje se dobi poceni verige DID v Sloveniji in sicer tako: http://www.geiwiz.de/product_info.php?cPath=3&products_id=2974443&

 

Tle je res poceni, ampak ne bi rad dajal FAKING 40€ za poštnino!

 

Hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ministrstvo za notranje zadeve zadnje čase še samo na vozovnice Adrie pali. :P

 

Pa sej tale Kawl tut leti, če je treba, tko da po mojem ne bo panike. :D Edin št. sedežev je malo vprašljivo, reci da boš bolj VIP letalo pa tako :D

 

Imam vpršanje... kje se dobi poceni verige DID v Sloveniji in sicer tako: http://www.geiwiz.de/product_info.php?cPath=3&products_id=2974443&

 

Tle je res poceni, ampak ne bi rad dajal FAKING 40€ za poštnino!

 

Hvala za odgovore :)

3 možnosti imaš...naročiš sam in plačaš polnih 40€. Daš ponudbo nekam na forum, če še kdo kaj rabi in si potem razdelite poštnino. In zadnja možnost je ta, da najdeš nekoga, ki živi zelo blizu Graza, ker je malo pod Grazem podružnica in ti skoči iskat in po komu pošlje do LJ in tam pobereš oz. pač kakorkoli se zmenite. :)

Jebemti so drage te verige! :D Zame gor ni ničesar pametnega, še zmer je sama veriga 60€ najcenejša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki kaj ti si verizico kopujes al kaj :D ja nimas motorja :P

 

Že drug tedn je v garaž, poleg vseh italjanskih jajc pa še enga japonca, Kawl KX 250. :D In ravno za tega Kawasakijeuga jajčka bi rabu novo ketno, po mojem. :)

Sam maš prav, dokler ni Suzuki...ni motor. :D (no fotr ma suzukija, sam je tut jajc. :D Dokler ni Suzuki GSX-R 600 vsaj k6 ni motor! )

Če boš ti dal svojo podrtijo za jurja, bom pa še razširil italjansko konjenico. :D Lahko bi se vrnla na svoje mesto v garaži, še zmer rezerviran plac za  točno tega Levčka! :)

Ko smo že pri tem...ima kdo pocen MX škornje pa dres? Stanje ni pomembno, dokler so na škornjih klipi celi pa dokler ne puščajo vode :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že drug tedn je v garaž, poleg vseh italjanskih jajc pa še enga japonca, Kawl KX 250. :D In ravno za tega Kawasakijeuga jajčka bi rabu novo ketno, po mojem. :)

Sam maš prav, dokler ni Suzuki...ni motor. :D (no fotr ma suzukija, sam je tut jajc. :D Dokler ni Suzuki GSX-R 600 vsaj k6 ni motor! )

Če boš ti dal svojo podrtijo za jurja, bom pa še razširil italjansko konjenico. :D Lahko bi se vrnla na svoje mesto v garaži, še zmer rezerviran plac za  točno tega Levčka! :)

Ko smo že pri tem...ima kdo pocen MX škornje pa dres? Stanje ni pomembno, dokler so na škornjih klipi celi pa dokler ne puščajo vode :D

 

 

A to si 2takt uzeu? A nis reku da si neki poškodvan, da krose ne bo več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si 2takt uzeu? A nis reku da si neki poškodvan, da krose ne bo več?

Ja dobra ponudba je bla pa smo uzeli. :D 2 takt all the way. Naredu sm 2 kroga doma in me že cel teden koleno boli. Nekej bo treba zmislit s tem kolenom, ker drugače bo pizdarija. Menda so izrabljeni meniskusi. (neuradna diagnoza)

Sem pa gledal tut KXF pa so cene nenormalne. Za isti denar dobiš 2009 in 2006. Kje je fora? Pa vsi držijo ceno nekje na 2000€, pačeprav bi realno morala cena padet že na 1500€. Ne more bit CRF 250 2005 enake cene, kot je 2007/8.

Tvoja petarda še dela?  :OK:  Zdej je sonček, bi se lahko ker× oglasu v LJ z njemu pa dal za krog, da ti ga razbijem in lahko potem kupiš Z-ja. :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pej da operacijo miniskusa ko ns pa okrevaj kake 7-8 mescou pa bos ko nou za krosa hh :D

Cene pri nas so itak za nasplosno use motorje precenjene

V italji ti jih v hrbet mecejo tle pri nas pa koda majo usi nove motorje brez praskice u nulo ehh skods komentirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobra ponudba je bla pa smo uzeli. :D 2 takt all the way. Naredu sm 2 kroga doma in me že cel teden koleno boli. Nekej bo treba zmislit s tem kolenom, ker drugače bo pizdarija. Menda so izrabljeni meniskusi. (neuradna diagnoza)

Sem pa gledal tut KXF pa so cene nenormalne. Za isti denar dobiš 2009 in 2006. Kje je fora? Pa vsi držijo ceno nekje na 2000€, pačeprav bi realno morala cena padet že na 1500€. Ne more bit CRF 250 2005 enake cene, kot je 2007/8.

Tvoja petarda še dela?  :OK:  Zdej je sonček, bi se lahko ker× oglasu v LJ z njemu pa dal za krog, da ti ga razbijem in lahko potem kupiš Z-ja. :D

 

 

Če ti kaj pove sm jest KXFa 250 leta 2010 kupu za 2000e in leta 2012 prodou za 2000e.

 

Am v tork grem do strelišča po eno dizo pa se lahko sprot še do rožne zapelm, če si u LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!