Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mene zanima kako je z odkupom motorja v hišo oz. "menjava" motorja za motor. So hiše naklonjene temu ali ne? Kakšne cene lahko pričakujem, ker za 1000€ ali kaj podobnega moje ne dam, se mi vseeno zdi pod častjo  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tut mene zanima..- ja, tako obupan sem že :D Danes ravnokar naredil izpit za A2, jaz pa imam v garaži še kar to 125cc čebelico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je z odkupom motorja v hišo oz. "menjava" motorja za motor. So hiše naklonjene temu ali ne? Kakšne cene lahko pričakujem, ker za 1000€ ali kaj podobnega moje ne dam, se mi vseeno zdi pod častjo  :grrr

 

 

 

To tut mene zanima..- ja, tako obupan sem že :D Danes ravnokar naredil izpit za A2, jaz pa imam v garaži še kar to 125cc čebelico :P

 

Zadeva funkcionira, tudi so avto(moto)hiše (nekatere) naklonjene temu. Vendar ne pričakujta polne cene. Možne so tudi raznorazne menjave. Je pa tudi Brzi Erko dal svojo R125 TC Motoshopu v prodajo in bil kar zadovoljen, če se ne motim.

Še zmer se mi zdi, da je v tem primeru najboljša fora menjava ključ za ključ (pa njihovo ali vaše doplačilo, ker so oni v vsakem primeru v plusu in bodo dal kak € popusta na motor. Ponovno moje mnenje).

Zdej kok bosta pa dobila je pa odvisno od vajinih argumentacij in vseh možnih servisnih papirjev...pa kako motor zgleda. Vsaj oprat ga je treba, preden ga peljete tam :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja, račune od generalke imam, račune od gum pomojem tudi, račun od nove baterije imam, račune servisov tudi. Me ima, da bi kupil še novo verigo in zobnike, da mi ne bi kaj metali gor :D

 

Gasperr kako boš pa ti vozil Z750, če ima izvorno moč več kot 70kw?

 

Sicer pa, prej sem zasledil neko zanimanje okoli mojega motorja, ampak nisem dobil niti ZS-ja niti me ni nobeden klical. Gasperr me pokličeš? Ti vrnem klic :D

 

Malo za spodbudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj pa je žalostno, da bo ta "pozer" iz katerega se zajebavamo prej prodal motor, kot pa mi, ki smo jih z ljubeznijo vozili(jih vozimo), negovali itd... :( :(

 

Sem malo depresiven...vreme tle v Ljubljani, neuspešno prodajanje motorja,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj pa je žalostno, da bo ta "pozer" iz katerega se zajebavamo prej prodal motor, kot pa mi, ki smo jih z ljubeznijo vozili(jih vozimo), negovali itd... :( :(

 

Sem malo depresiven...vreme tle v Ljubljani, neuspešno prodajanje motorja,...

Zakaj žalostno :?. To nima nobenega smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja, slovenska foušija  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tut mene zanima..- ja, tako obupan sem že :D Danes ravnokar naredil izpit za A2, jaz pa imam v garaži še kar to 125cc čebelico :P

tudi jaz čestitam..welcome in the a2 club :D  :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja, račune od generalke imam, račune od gum pomojem tudi, račun od nove baterije imam, račune servisov tudi. Me ima, da bi kupil še novo verigo in zobnike, da mi ne bi kaj metali gor :D

 

Gasperr kako boš pa ti vozil Z750, če ima izvorno moč več kot 70kw?

 

Sicer pa, prej sem zasledil neko zanimanje okoli mojega motorja, ampak nisem dobil niti ZS-ja niti me ni nobeden klical. Gasperr me pokličeš? Ti vrnem klic :D

 

Malo za spodbudo :)

na lep način bo si zrihtu da se bo lahko vozu :D,..glih prejšni teden si kolega 750ko zablokiral =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislil, da si napisal, da JE prej prodal motor..sm že skoču v zrak :P

 

Lahka se mal kličema ja :lol: ..a menjama motor pa drug drugemu prodajama   :P 

 

Ma sej se še odločam kaj bom naredil...zablokiral že zablokiral, sam v homologaciji pa ne morem 80 spremenit v 70 :/ Mogoče bom reskiral..mogoče pa me bo pamet srečala.

 

In hvala, ninja. :)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej prodaj :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislil, da si napisal, da JE prej prodal motor..sm že skoču v zrak :P

 

Lahka se mal kličema ja :lol: ..a menjama motor pa drug drugemu prodajama   :P 

 

Ma sej se še odločam kaj bom naredil...zablokiral že zablokiral, sam v homologaciji pa ne morem 80 spremenit v 70 :/ Mogoče bom reskiral..mogoče pa me bo pamet srečala.

 

In hvala, ninja. :)

ne da bi bil spet kaj pameten ..samo veš smo v taki državi da se po eni strani res lahko poserješ na vse..drugače pa ja moraš pazit če se že reskira..naredi kak se ti zdi in ti paše =)..če pa se že kje srečamo pa valda neko kavo spijemo..mislim da boš uletu na Mk jezerske duhove letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da. Če sem bil lani z Aprilii bom pa tut letos z malo resnejšim motorjem prišu :P Če bo le suho, ker lani je bil tist dež res...res zoprn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da. Če sem bil lani z Aprilii bom pa tut letos z malo resnejšim motorjem prišu :P Če bo le suho, ker lani je bil tist dež res...res zoprn.

hehe to je to...ja tisti dež je bil totalno sranje..dobro da sem pred tem dežjem z motorjem domov pičil in nazaj brez njega prišel..drugače ko si pa pijan pa itak ne preštimaš če je dež al ne :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mi smo prespali...zjutri je blo vse mokro sam motor ne, k je bil pokrit. :P Šotor premoču, seveda..ehhh :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZF R125 SE JAVLA NA DOLŽNOST =$

Welcome! :)

 

Še najbolj pa je žalostno, da bo ta "pozer" iz katerega se zajebavamo prej prodal motor, kot pa mi, ki smo jih z ljubeznijo vozili(jih vozimo), negovali itd... :( :(

 

Sem malo depresiven...vreme tle v Ljubljani, neuspešno prodajanje motorja,...

 

 

Kaj ti v LJ počneš? Pa moj cimer je iz Ajdovščine! hahah :D Da nisi ti moj cimer slučajno? hahahahah V sredo škisova? Če se mi bo dalo pripeljat do LJ, ker sem trenutno še doma, zakopan v rimskem pravu, mater si jebali te rimljani :D

 

.....

Alo ti! Čestitam za opravljeno usposabljanje...naj ti bo morje mirno :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome! :)

 

 

 

Kaj ti v LJ počneš? Pa moj cimer je iz Ajdovščine! hahah :D Da nisi ti moj cimer slučajno? hahahahah V sredo škisova? Če se mi bo dalo pripeljat do LJ, ker sem trenutno še doma, zakopan v rimskem pravu, mater si jebali te rimljani :D

 

Alo ti! Čestitam za opravljeno usposabljanje...naj ti bo morje mirno :004

Če si ti dolgolasi metalec sem potem tvoj cimer ja, čeprav močno močno dvomim. Kdo iz Ajdovščine je tvoj cimer, mogoče poznam(ne mogoče skoraj 100%). V sredo pa škisova ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo leto je bil Marko Slejko, pol je biu en Luka Vidrih (se mi zdi), zdej je pa en Miha Krašna. :D Sami Ajdovci prsežem! 3 cimre sm zamenju in usi 3 iz Wajdowščne! :D hahaha Četrtga bom ubil, evo! :D

Kje maš pa flet ti? Greva kdaj na kšn drink. Bo še špižek uletu pa mačak pa še kšn pacient pa bomo rekl kšno :D Lejga kok je svet mejhn haha



Pa še en relevanten podatek...nova cena kombinezona je 250€ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti mogoce v Mestnem logu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mi smo prespali...zjutri je blo vse mokro sam motor ne, k je bil pokrit. :P Šotor premoču, seveda..ehhh :D

Letos pa bo itak lepo vreme!!..no mora bit! :P...temu se reče pol brez plačen tuš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo leto je bil Marko Slejko, pol je biu en Luka Vidrih (se mi zdi), zdej je pa en Miha Krašna. :D Sami Ajdovci prsežem! 3 cimre sm zamenju in usi 3 iz Wajdowščne! :D hahaha Četrtga bom ubil, evo! :D

Kje maš pa flet ti? Greva kdaj na kšn drink. Bo še špižek uletu pa mačak pa še kšn pacient pa bomo rekl kšno :D Lejga kok je svet mejhn haha

Pa še en relevanten podatek...nova cena kombinezona je 250€ :D

Dej razrež kombinezon da bo 2 deln pa ga jest kupm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Alo ti! Čestitam za opravljeno usposabljanje...naj ti bo morje mirno :004

Hvala, res sem se dobro usposobil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!