Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mnja, slovenska foušija   :D

:D

budacki menjaš za mojga s tvojim doplačilom? Tisto mal ko je raztrgan polimaš z ducktape-om pa je k nov :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo leto je bil Marko Slejko, pol je biu en Luka Vidrih (se mi zdi), zdej je pa en Miha Krašna. :D Sami Ajdovci prsežem! 3 cimre sm zamenju in usi 3 iz Wajdowščne! :D hahaha Četrtga bom ubil, evo! :D

Kje maš pa flet ti? Greva kdaj na kšn drink. Bo še špižek uletu pa mačak pa še kšn pacient pa bomo rekl kšno :D Lejga kok je svet mejhn haha

Pa še en relevanten podatek...nova cena kombinezona je 250€ :D

Sam sem u Mestnem Logu. Pevega ne poznam, drugega poznam itak legenda, tretji pa niti na FB mi ga ne dobi, tako, da v Vipavski dolini ta tip ne obstaja. Ja jaz sem za, da gremo na eno pjačo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej razrež kombinezon da bo 2 deln pa ga jest kupm :P

 

Kaj ti bo dvodelc! :D Sam pihalo ti bo po ledvicah, ko boš nosu sam jakno! :D

 

Sam sem u Mestnem Logu. Pevega ne poznam, drugega poznam itak legenda, tretji pa niti na FB mi ga ne dobi, tako, da v Vipavski dolini ta tip ne obstaja. Ja jaz sem za, da gremo na eno pjačo :)

 

Zadnji je zbrisal fejs ena 2 mesca nazaj, je pa iz Bedanj. :) Vidrih je itq skurjenc pa pol. Dej ko bom v LJ se oglasim! :D Pa tega slejkota nobedn ne pozna, model ma avtohišo Citroen! :D

Drgač sm pa v Rožni :)

 

:D

budacki menjaš za mojga s tvojim doplačilom? Tisto mal ko je raztrgan polimaš z ducktape-om pa je k nov :D.

Eh sej moj je tudi počohan malo, nič bat. :) Z mojim doplačilom? haha :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat...- on, kateremu si hotel uturit honda-civic-style spoilerje, je tut v Rožni. :) Ga morem opozirit, da se te izogiba :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat...- on, kateremu si hotel uturit honda-civic-style spoilerje, je tut v Rožni. :) Ga morem opozirit, da se te izogiba :P

Maš ti več bratov al dvomiš v moj dolgo/kratkoročni spomin? :D

Kaj uturit, sam kulturno sm te prosu, če ga lahko vpršaš! A je z avtom v LJ? Ker nonstop videvam enga črnega tam na parkirišču pri bloku št.7. Je to on? :D Pa še en rumen Stilo je v rožni, sam je pa mal bolj zrihtan od najinih :D pa še bencinar, 17tke od Abartha, pragovi, tak sexy mini spojler....bi mu ga kr iztaknu pa zataknu 50€ za brisauc :D

Eh sm pa mislu fuknt za kofe, naj se me pa izogiba. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam enega brata...dvomim v vse vrste tvojega spomina :P

 

Mislim, da je v 7ki ja. Rumeni so tud všečni, ampak čez svetlo modrega stilota ga pa ni :D Pa če so že kaki taki dodatki južnih bratov gor, morajo res biti nevpadljivi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam enega brata...dvomim v vse vrste tvojega spomina :P

 

Mislim, da je v 7ki ja. Rumeni so tud všečni, ampak čez svetlo modrega stilota ga pa ni :D Pa če so že kaki taki dodatki južnih bratov gor, morajo res biti nevpadljivi. :)

Moj je sinje moder! Maš kej proti? :D Pa nobednih dodatkov! (lihkar sem prišel iz Brežic, sem kupil 15" platišča :D haha bosna here I come!  haha )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je sinje moder! Maš kej proti? :D Pa nobednih dodatkov! (lihkar sem prišel iz Brežic, sem kupil 15" platišča :D haha bosna here I come!  haha )

Majketi :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešu. Zdej pa al me ti al pa ona časti kavo, men je vseeno :P.

 

Ej ženska voz Aprilio RS 125 oz. je vozila. :D Bi ti bla zih ušeč :D

Kava prec, ko bom v LJ :) Hvala

 

 

Vse zate.

 

Vse? :grim  :l_01:

PS: Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasperr, pusti Hornetko meni pa kupi Zja :D 

 

Drugače pa rešil anketo. Sicer nimam problemov, no na začetku malo, ker sem še precej okoren na motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej ne vem a bi Hornet al Z750. Hornet mi ni tok lepa..Z750 pa s staro masko tut ni nek biser..vsaj po slikah, mogoče bi bila ljubezen na prvi pogled, ko bi jo videl. :D Tako kot je bila z RSko, ko sem jo na daleč vidu parkirano pri Spizeku in vedel, da jo bom kupil; ni čudno, da me je lahko potem nategoval za €€€ :P

 

Lahko pa tut tebi kupim Zja ja. Če mam kaj mam pa dnar...pa aprilio - motor življenja (celo življenje jo maš, ker je ne morš prodat)! :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja vedno sem bil zaljubljen v Z-ja, zadnje čase pa ne vem, od sestre od moje punce fant jo ima, ne vem no, pure secks xD

 

Glede večnih ljubezni...bojo pa naši sinovi vozili te motorje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma star model?

 

A s tem se naj zdej tolažim? :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star...2006 letnik še okrogla luč. 

 

Jah če ni druge, je tudi to tolažba :D Jaz bom videl, če mi ne uspe prodati se bom učil šraufat na njej, pa bom potem strokovnjak za 2t italjane in bom služil ko prasec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma star model?

 

A s tem se naj zdej tolažim? :D

Zvrti kilometre na 2000, boš takoj prodal, to itq že vsak drugi dela ( :headbang:  ). Po mojem je to problem. Al jih pa sploh ne napiši...eksperimentiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej ne vem a bi Hornet al Z750. Hornet mi ni tok lepa..Z750 pa s staro masko tut ni nek biser..vsaj po slikah, mogoče bi bila ljubezen na prvi pogled, ko bi jo videl. :D Tako kot je bila z RSko, ko sem jo na daleč vidu parkirano pri Spizeku in vedel, da jo bom kupil; ni čudno, da me je lahko potem nategoval za €€€ :P

 

Lahko pa tut tebi kupim Zja ja. Če mam kaj mam pa dnar...pa aprilio - motor življenja (celo življenje jo maš, ker je ne morš prodat)! :D

NO NO! Jaz te nisem nategoval, kvečjem si ti mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo rekli ''vredu, če ne spustiš cene bomo pa šli. Ti boš mel motor, mi pa denar'', je reku ne, js mam že zdej motor in dnar! :D Hja, smo bli mislim da cel popoldne pri teb :)

 

 

Zvrti kilometre na 2000, boš takoj prodal, to itq že vsak drugi dela (  :headbang:  ). Po mojem je to problem. Al jih pa sploh ne napiši...eksperimentiraj.

 

Ma tega pa ne bom delal. Se bo že našu kdo, ki bo cenu to, da so kilometri dejansko realni. Je pa žalostno da je verjetno res to razlog da ni nekega zanimanja, ja. Pozimi sem se še tolažil, da je pač sneg zuni. Kaj pa zdej? Je prevroče? Preveč cvetnega prahu? Hja nikol ne veš..:D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo rekli ''vredu, če ne spustiš cene bomo pa šli. Ti boš mel motor, mi pa denar'', je reku ne, js mam že zdej motor in dnar! :D Hja, smo bli mislim da cel popoldne pri teb :)

 

 

 

je blo neki tazga ja 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo rekli ''vredu, če ne spustiš cene bomo pa šli. Ti boš mel motor, mi pa denar'', je reku ne, js mam že zdej motor in dnar! :D Hja, smo bli mislim da cel popoldne pri teb :)

 

Ma tega pa ne bom delal. Se bo že našu kdo, ki bo cenu to, da so kilometri dejansko realni. Je pa žalostno da je verjetno res to razlog da ni nekega zanimanja, ja. Pozimi sem se še tolažil, da je pač sneg zuni. Kaj pa zdej? Je prevroče? Preveč cvetnega prahu? Hja nikol ne veš.. :D

Pavlič, ko Pavlič :D haah

Cvetni prah požira gume pa se folk boji. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOOHOOO, mater ste me prestrašili, klic opravljen, motor ogleden, blokada čaka na kassi, in zdaj, da bi me zjebali s kakšnim popravkom zakona   :ninja:

 

 

 

znj kaj kupuješ? :)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!