Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Hornetko :D Sem klical prašal če je v prometnem 70kw in je, motor sem si ogledal, nič mu ne manjka, linka pa ne bom dal, da mi ga ne spizdiš :)

 

Ne vem no, mogoče je bla napaka pri tiskanju, ker vse hornetke imjo 71kw, oz 72. Blokada pa je 105€ + pač vgradnja ne vem še kam bom dal vgraditi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najraje bi si gobec zalimal :D

 

Prijatelju, ki je delal izpit za 125 so zajebali in mu poslali kartico za neomejeno. Je pa dovolj pameten, da si ni šel s prve kupit 1000ccm ampak lepo 500 :D :D Je pa bolj umirjen voznik, to pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical prašal če je v prometnem 70kw in je

 

 

Why don't you just piss in my ear and tell me it's raining too. :D

 

 

To ti je on, ko si ga klical mal zaokrožil :P Ko sem imel še sam upanje, da bom v SLO našel kak motor s tapravo močjo napisano tudi v homologaciji, sem jim moral najprej razložit, kaj homologacija sploh je in kje bi izvorna moč naj bila zavedena. :D No, če ti je pa res uspelo pa srečno! :)

 

No to glede tvojega prijatelja pa verjetno ni najbolj pametno no :D Prvo kot prvo se zna zgodit, da bo kak policaj dojel, da z 18 leti ne moreš imeti neomejeno (predpostavljam, da je ta tvoj prijatelj naše starosti)..potem pa je tu še baza podatkov, v kateri policaji verjetno preverijo izpit/registracijo. Verjetno je tam noter prav zavedeno? Kaj pa veš, mogoče pa ne.. :) Verjetno se bo do 21 leta prevozu brez izpita pa brez komplikacij...takšni še kontrole nikol ne dobijo :D ...potem pa le naj gre na nek način stestirat a je povsod ta fail ali samo na njegovi kartici.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res, da mora imeti vsak motor homologacijski listek? To sem nekje slišal, ampak ne vrjamem ravno. Sam nimam nič, tudi ko sem kupil motor nisem dobil nič pa tudi na tehničnem nič. Bwop :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k kupš nov motor ti dajo listk o homologaciji. Js ga mam za aprilio lepo spravlenga. K sm prodaju prejšn motor je gospod hotu še ta list zravn, hvala bogu da sm spravu. Od takrt naprej bom skos spravlu te listke :D. Rešu anketo, če je sploh še pomembna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bwop.

 

Kje se to dobi? Kupil sem ga pri avtohiši, tehnični je naredil bp, zato ne vem, malo đabe ta listek(policija me je večkrat ustavila, dovolj je bilo prometno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, ga lahka dobiš tam kjer je bil prvič registriran. Sicer pa če nimaš predelav, ti itak nimajo kej težit za homoligacijio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bwop.

 

Kje se to dobi? Kupil sem ga pri avtohiši, tehnični je naredil bp, zato ne vem, malo đabe ta listek(policija me je večkrat ustavila, dovolj je bilo prometno)

Homologacijo lahko zahteva zgolj, če je vozilo predelano.

Duplikat ti izdajo na za to namenjenih mestih, sem pa že pozabil, če je potrebno plačilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb vedu kje se to dobi, js sm vedn dubu zravn k sm motor kupu :)

Kok motorjev si pa ti že kupu, da si to zmer zraven dobu?

Sicer pa v vsaki mesariji pa pekarnah od Žita, v drugih pekarnah tega ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7323506

 

110 EUR ŠPORTNI NOSILEC ZA TABLICO

 

KAAAAAAJ? A je iz platine al kaj? jaoo jaoo kaj folk piše :D

Sicer ni isti, vendar vseeno:

http://www.kmc.si/si/nosilec-tablice-r125-i25543.shtml

Zadeve, ki jih delajo znamke...so kar drage. :) Če je bil za mojega Suzla nosilec nekaj čez 100€ .

Sicer ga pa imam še doma, če ga kdo rabi. Bi verjetno pasal tut na kera druga jajčka. Mater pa sem res preprodajalec! :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj...zakaj bi kdo to kupil :O

 

Ti bom konkurenca..- Če kdo rabi nosilec, ki ga prodaja budacki, naj mi napiše PM in mu ga naredim za 50% ceneje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha naj nekdo pokliče možakarja hahahah ma ne ne :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obu gumi sta totalno zanič (sprobano), kupi Dunlop Arrowmax oz. Sava mc50- ni boljših za tvoj motor ;) Gumi držita, da boš lahk v ovinku polagal do ušes ;)

 

 

Kupi Sava MC50 Racing soft ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soft vsekakor ne ker potrebujem gumo ki premore tud velko kilometrino. dunlopk pa nej nebi delal vec. Bo treba sprobat savo ampak cestno zmes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdi moja nova prikazana slikca  :yea1:  :OK:  :OK:

 

Aja to jebanje pa velja samo za 125, mogoče kakšno 250ko, več pa ne more zjebat moja Cagivica hihihi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je vozu kdo sava mc50 pa kok so zdržale?

Sm meu jes na Hondi nsr pa sm zloo zadovoln, z lahkoto do tačke, fajn držijo, hitr se ogrejejo, tut u dežju nism meu problemov, je pa bolj mehka in jo mau hitrej pobira ampak ni hujšga. sm jih dau zej na ninjo pa tut ni problemou z oprijemam. Pa še cena je kr nizka :D

Tko da jest jih priporočam ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!