Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

V Grosuplju ima Seles neke zastave izobešene, KTM, YAMAHA pa servis pa take pa to  :D

To je to, ja. Ne vem zakaj je do tega prišlo, vsekakor pa to ubija konkurenco in ni mi všeč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Grosuplju ima Seles neke zastave izobešene, KTM, YAMAHA pa servis pa take pa to  :D

 

Seleš je prej prodajou Yamaho, zdej pa prodaja KTMe. Ma pa poleg prodaje motorjev še veliko drugih stvari (avtoakustika, moto oprema, rezervni deli za motorje,...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi laba ma ktmj-je kolko js vem ampak usen nvem zakaj to delajo sam se kitajci bojo zgleda smeti nobene konkretne 2-taktne mašine nbo več zgleda -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi laba ma ktmj-je kolko js vem ampak usen nvem zakaj to delajo sam se kitajci bojo zgleda smeti nobene konkretne 2-taktne mašine nbo več zgleda -.-

Ni problem v KTMu, problem je v naših prodajalcih, ker očitno drug drugemu jamo kopljejo. Vsaj jst to tako vidim, ker ni ravno pogosto, da prodajalec odstopi od pogodbe, ponavadi je to prej proizvajalec. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz jim ni slo glih kej dosti v promet pa so prekinli zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, po novem ne spadam več med 125-ke, saj sem včeraj pripeljal domov tole:

 

post-26407-0-93069200-1370081919_thumb.jpg

 

post-26407-0-82648700-1370081943_thumb.jpg

 

post-26407-0-61296700-1370081966_thumb.jpg

 

Se bom pa vseeno še kdaj kaj oglasil s kakšnim mnenjem oz. nasvetom in s tem morda komu kaj pomagal ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi odhajate :( 

 

No, jaz bom tudi!!! 

 

Nekoč -.- ...

 

Koliko si pa dal? Ohranjenost? Občutki? Prav drugo kot na 125 a? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, po novem ne spadam več med 125-ke, saj sem včeraj pripeljal domov tole:

 

attachicon.gifFotografija0313.jpg

 

attachicon.gifFotografija0314.jpg

 

attachicon.gifFotografija0315.jpg

 

Se bom pa vseeno še kdaj kaj oglasil s kakšnim mnenjem oz. nasvetom in s tem morda komu kaj pomagal  ;)

..hje...ni da ni dobra suza :D..tudi dobra raketa!...sam zdaj je r.i.p ko jo je kolega razbil....dobro si kupil..srečno in varno vožnjo!!!..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo, pa srečno vožnjo! :)

 

Hvala :) Sem videl da si kupil Z-ja, tako da tudi tebi čimveč srečno prevoženih kilmetrov ;) 

 

 

Vsi odhajate :(

 

No, jaz bom tudi!!! 

 

Nekoč -.- ...

 

Koliko si pa dal? Ohranjenost? Občutki? Prav drugo kot na 125 a? :D

 

Sej boš odšel tudi ti, sej bo Loloman kupu tvojo Cagivo sredi junija za jurja, pa boš šel še ti na več ;):D

 

Drugače pa dal sem 1500€, ima 37.700 prevoženih km, prejšnji lastnici sta bili punci in poznam zgodovino motorja, tako da točno vem kaj sem kupil ;) Drugače občutki so fenomenalni, 2 cilindra na V pod 90 stopinjskim kotom, fergazerji namesto elektronskega vbrizga in Leo Vince nardijo svoje ;)

 

 

..hje...ni da ni dobra suza :D..tudi dobra raketa!...sam zdaj je r.i.p ko jo je kolega razbil....dobro si kupil..srečno in varno vožnjo!!!..

 

Itak, Suza je zakon ;) Če kdo ne verjame lahko vpraša Mačaka :D Škoda da jo je tisti tvoj kolega razbil, ker je zakon motorček in res dobro leti :) Drugače pa hvala za lepe želje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :) Sem videl da si kupil Z-ja, tako da tudi tebi čimveč srečno prevoženih kilmetrov ;)

 

 

 

Sej boš odšel tudi ti, sej bo Loloman kupu tvojo Cagivo sredi junija za jurja, pa boš šel še ti na več ;):D

 

Drugače pa dal sem 1500€, ima 37.700 prevoženih km, prejšnji lastnici sta bili punci in poznam zgodovino motorja, tako da točno vem kaj sem kupil ;) Drugače občutki so fenomenalni, 2 cilindra na V pod 90 stopinjskim kotom, fergazerji namesto elektronskega vbrizga in Leo Vince nardijo svoje ;)

 

 

 

Itak, Suza je zakon ;) Če kdo ne verjame lahko vpraša Mačaka :D Škoda da jo je tisti tvoj kolega razbil, ker je zakon motorček in res dobro leti :) Drugače pa hvala za lepe želje ;)

A seveda :D.

62.154.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker grd kombinezon, ej! :D

 

ti pa prodajaš ziher istega :D

ve kdo za kako 125 ccm mašino, vseeno al je 2t, 4t

jaz bom huso cez kak mesec 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam, da bi menjal za aprilio  :bounce: 

 

če ti 2.000€ da zraven se splača ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa gre papa moja Cagivica.

 

Upam, da bo dobro služila novemu uporabniku.

 

Po eni strani sem vesel, po drugi pa žalosten, ker sem preživel veliko kvalitetnih kilometrov na tem motorčku  :OK:

 

Danes grem na zadnjo furo, potem pa si zasluži temeljito čiščenje.

 

Joj skoraj mi gre na jok :cry:  :cry:

 

Cagivica  vedno boš v mojem srcu  :inlove: upam, da se še kdaj srečava na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!