Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

butasto vprašanje a ni boljše če že bolokiraš blokirat mono al pa dvocilindraša? imaš veliko več od mopeda že od štarta, ker 4 cilindi se zbudijo na relativno visokih obratih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se človek zaljubi v motor mu ni več važno...

 

Drugače pa ja, 1 in 2 imajo večji navor pri nizkih obratih, zato blokada nima bistvenega pomena, potegne ravno tako. To govorim tako na pamet, pojma nimam kako je to :D

 

Me pa čudi, ker imaš v opisu dolina burje ampak te še nisem videl v naši dolini, ker roko na srce, rumeno Daytono bi si zapomnil  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato bi če bi recimo mogla že blokirat blokirala neki kar se čim manj pozna. če seveda igramo po pravilih (kar itak večina ne)

 

daytonca pa :hmm: letos je res da bla lahko da samo ene 4krat u ajdušni, sicer pa glede na vreme ne vem niti kolko se bomo furali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kje točno pa si če smem prašat? 

 

Sicer pa ja, vreme letos... :BUA:  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kje točno pa si če smem prašat? 

 

Sicer pa ja, vreme letos... :BUA:  :BUA:

Fazerja boš kupu, je tk? :D Gay! Kaj nisi reku, da daješ za jurja, bi ga jst kupu. hahahaha šala šala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljah Yamahe nikoli...mogoče kakšne bobne kdaj :D

 

Hornetko bom kupil ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljah Yamahe nikoli...mogoče kakšne bobne kdaj :D

Hornetko bom kupil ! :)

Fazerko lahk mas sploh legalno z a2 izpitom?

Cne pa znj srecno pri nakupu novega motora Pa da ti bo dobro sluzla :)

Popravljeno . Popravil rok418
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha hater! :D

 

Učeri pelal motor zablokirat pa homologirat...za 130€ so mi vzeli 50 konjev pa 3/4 gasa...še zdj se jočem  :cry: Pa še on na LPP  da je nardil 2 sliki motorja mi je vzel 60€. :glare: 

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljah Yamahe nikoli...mogoče kakšne bobne kdaj :D

 

Hornetko bom kupil ! :)

Ejga jutr bom v LJ pa če boš dal kje za čaj, whisky...se lahko slišva. :D Mogoče bom celo šel prot primorski rokovo husqvarno pogledat, sam slabo kaže s časom. :) Oz. dokaj neverjetno, razen če kaj vmes odpade. :)

Srečno s Sršenom! . :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga jutr bom v LJ pa če boš dal kje za čaj, whisky...se lahko slišva. :D Mogoče bom celo šel prot primorski rokovo husqvarno pogledat, sam slabo kaže s časom. :) Oz. dokaj neverjetno, razen če kaj vmes odpade. :)

Srečno s Sršenom! . :)

 

A si bolan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo koncali predavanja in vaje zato uci knjige sine doma :) po eni strani sem prav vesel da nimam motorja...usaj nimam izgovora xD :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha hater! :D

 

Učeri pelal motor zablokirat pa homologirat...za 130€ so mi vzeli 50 konjev pa 3/4 gasa...še zdj se jočem  :cry: Pa še on na LPP  da je nardil 2 sliki motorja mi je vzel 60€. :glare: 

 

Dej mal povej, kakšen je občutek, sploh pri vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa verjamem :P Bolj me zanima ta odzivnost, kako se pelje, ko imaš tako zablokiran gas... Najbrž je tako podobno enemu 250cc motorju ne?

Pa še eno butasto vprašanje. A lahko motor nateraš v obrate sploh, ali blokira blokada tudi vrtljaje?  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa verjamem :P Bolj me zanima ta odzivnost, kako se pelje, ko imaš tako zablokiran gas... Najbrž je tako podobno enemu 250cc motorju ne?

Pa še eno butasto vprašanje. A lahko motor nateraš v obrate sploh, ali blokira blokada tudi vrtljaje?  :blush:

ne morš ker ti gas tega ne dopušča(ročka se zavrti samo za 1/3 obrata) .......saj tako ja pri xj6 35kw za ostale nwm :D vrjetn isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morš ker ti gas tega ne dopušča(ročka se zavrti samo za 1/3 obrata) .......saj tako ja pri xj6 35kw za ostale nwm :D vrjetn isto

Valda da se lahko zavrti v obrate, samo veliko počasneje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Pupi opisal to nočno moro :) Enostavno ne moreš ročice za plin obrnat do konca, to je to :) Ampak še vseeno sta navor pa moč neprimerljiva z aprilio, pa če tudi le z 1/3 gasa :P

 

..če pa že res predpostavljamo, da sedaj nikamor ne gre (nehite to predpostavljat, to je neumno! :P ), je pa tu še vseeno zvok 4 cilindraša   :OK:

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne more bit 750 zablokiran podobn 250tki, kot prvo 35kw je 50 konjeu, 250tke imajo do 35konjeu torej 25KW, torej občutno manj in za to rabijo okol 130 000obratov. 

Tako da 750 blokiran je dosi bolj udobn kr ga ni treba vrtet u tri krasne ima dovolj navora in še poraba je pomoje lepa z samo 1/3 gasa(sicer ne vem kolko ima kaj z750) ampak pri vseh zadevah je najbolj učinkovita prva polovica gasa, kasneje se količina konjeu na porabljen bencin zmanjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni res... kje si to zasledil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kolikor vem, se da na 35kw blokirat samo motorje novejše od letnika 2008.

 

Na 35kw se da blokirati motorje, ki izvorne moči nimajo višje od 70kw, če žeiš biti legalen. Če ti je vseeno ali je legalno ali ne pa lahko kar ti duša poželi blokiraš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ampak sem skoraj siguren, da je enkrat nekje pisalo, da za motorje starejše od letnika 2008 sploh niso delali 35kw blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokira se lahko letnik motorja po žeji, če obstaja blokada zanj je pa druga stvar in nima veze s tem, če je dovoljeno ali ne :) Za nekatere modele tudi za nove ne boš našel blokade, za malo bolj priljubljene motorje bodo pa gotovo tudi za starejše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj blokad ne delajo proizvajalci motorjev ampak druge firme.

 

Poglej si npr. na alphatechnik.de kaj vse se da blokirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!