Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tipo ma glavno :D pol bo pa k bahcu prsu **** :D

žal ne bo nč še okol hodu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah če so pedri so pedri....kaj jim jst morm... :angry2:

naredu eno mejhno napakco...in so rekl ne...motoristov se že tko preveč ubije :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

No začele so se počitnice, tko da bi blo lepo če bi se kdaj kje dobil! :)

A boste pršl kej na Kačje ride, tuki pr Postojni, če pride kdo od vs pokličte, da se mal dobimo pa gremo kej spit, častim! :D (pokličte!) :OK:

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

No začele so se počitnice, tko da bi blo lepo če bi se kdaj kje dobil! :)

A boste pršl kej na Kačje ride, tuki pr Postojni, če pride kdo od vs pokličte, da se mal dobimo pa gremo kej spit, častim! :D (pokličte!) :OK:

SM takoj za, da se dobimo in pridemo mal pogledat :OK: :OK: kako kj s tvojim izpitom??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah z mojim izpitom je bl k***c! U najbolšem primeru ga bom meu šele na začetku avgusta! :BUA: :( :angry2:

Ful mi je bedno k mam motor u garaž pa se ne morm vozst na kšne dalše razdalje, še kle na ride ne morem it kr zmerm k so skoz policaji gor!!!! :cry:

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah z mojim izpitom je bl k***c! U najbolšem primeru ga bom meu šele na začetku avgusta! :BUA: :( :angry2:

Ful mi je bedno k mam motor u garaž pa se ne morm vozst na kšne dalše razdalje, še kle na ride ne morem it kr zmerm k so skoz policaji gor!!!! :cry:

wtf cak mal ??? zacetk augusta?!!??! why the hell ?? drgac pa itak .... postojnca je itk supr :) če ne druzga k se bitchez sprehajajo ukol :P

mah če so pedri so pedri....kaj jim jst morm... :angry2:

naredu eno mejhno napakco...in so rekl ne...motoristov se že tko preveč ubije :angry2: :angry2: :angry2:

bad risko :( kdaj mas naslednic ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bad risko :( kdaj mas naslednic ?

nasledn tedn 1x...ga morm še poklicat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledn tedn 1x...ga morm še poklicat...

uuu jeaaa pol pa k bahcu :OK: drzte pesti ... 3. in 4. so popravni !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bahec moj...držim pesti zate...ti jih pa zame dej :P

ma itk aaa !!! :Pma komi cakm da koncam to solo a pol pa samo zurke pa ukollll jeaa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

No začele so se počitnice, tko da bi blo lepo če bi se kdaj kje dobil! :)

A boste pršl kej na Kačje ride, tuki pr Postojni, če pride kdo od vs pokličte, da se mal dobimo pa gremo kej spit, častim! :D (pokličte!) :OK:

jst sm tut za, d se dubimo kj na ridah;) hehe, mal čveka itd. za izpit pa držim pesti!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut za, d se dubimo kj na ridah;) hehe, mal čveka itd. za izpit pa držim pesti!!!!!

a za popravce pa ne ? :( za rajde pa zakon a :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut prec za ene ride :yea1:

Učer sm prvič TDMko pelu čez tiste kraje pa prav da ji je blo prov luštn :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na planiske ride ne it ker je cela cesta posuta z nekim olje ali kaj jst vem................. vsaj je bla učeraj k sem šu proti celju! ..........kreteni tisti meščani! bol kot motoristi ki divljajo redno tam !

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za popravce pa ne ? :( za rajde pa zakon a :OK:

:OK: ma valda de tut za popravce, sj bo šlo!!!!!!! :OK:

na planiske ride ne it ker je cela cesta posuta z nekim olje ali kaj jst vem................. vsaj je bla učeraj k sem šu proti celju! ..........kreteni tisti meščani! bol kot motoristi ki divljajo redno tam !

cesta je že očiščena, toda previdnost ne škodi, edn j ž zletu vn, tu in tam je š lhko spolzko, zato po pamet :OK: pa se vidjamo kj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na planiske ride ne it ker je cela cesta posuta z nekim olje ali kaj jst vem................. vsaj je bla učeraj k sem šu proti celju! ..........kreteni tisti meščani! bol kot motoristi ki divljajo redno tam !

Učerej ni blo sledu o kašnem olju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ma valda de tut za popravce, sj bo šlo!!!!!!! :OK:

cesta je že očiščena, toda previdnost ne škodi, edn j ž zletu vn, tu in tam je š lhko spolzko, zato po pamet :OK: pa se vidjamo kj :rolleyes:

hvala **** :wub:

cak mal a to so mescani tam polil al kej ?!! ma jim gremo bajto zapalit kurac so pametni jao ..... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učerej ni blo sledu o kašnem olju :)

jst sem šu tam okoli 11 ure pa je blo vse po cesti do mesta neko sranej rjavo smatram olje pa tudi drselo je še kr ..........ko sme se vračal cirka 10 zvečer pa je blo še neki po cesti tak da. Yamaha kupi si očala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sm šu okol 12ih čez planino in šlo super čez ovinke, v soboto pa okol 7ih zvečer in blo še bolš, ker smo z dvema cestakoma zalagal na veliko tam čez tko da nebi blo kašnih dilem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala **** :wub:

cak mal a to so mescani tam polil al kej ?!! ma jim gremo bajto zapalit kurac so pametni jao ..... :wacko:

mah nne govoril se je da so ja sam, mnde j bla nesreča gor in je cisterna pušala, pol pa nevem tko je blo rečen!!

:OK: kdaj maš popravca de držim pesti? hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sm šu okol 12ih čez planino in šlo super čez ovinke, v soboto pa okol 7ih zvečer in blo še bolš, ker smo z dvema cestakoma zalagal na veliko tam čez tko da nebi blo kašnih dilem...

:nono: Res pametno vidiš da je umazana cesta od nečesa ti pa strogo polagaš BRAVO ni kej ! ;) imaš srečo da ni blo nič .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!