Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fak...škoda fanta.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rs 125 je bla na sliki okol 2005 letnik

Nista rabla tekmovat prijatel bo imeu v srcu njega celo zivljenje in se bo tega trenutka usak dan spomnil. Je hujse prijatelju kot tistemu ki je umrl. Pa usi dobro vemo kako bi bilo ce bi izgubili svojega prijatelja ker ih imamo usi se posebej pa tako pred ocmi. Prava tragedija. Upamo da si prijatu opomore in da nbo imel kakih psihicnih posledic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas celi rane.. je pa sigurno da jih bo ta dogodg spremljal (na slikah so najmanj 3 motorji) za zmeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mislite, da je bilo? 

 

 

Gume? Hitrost? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je poskušal držat tempo s prjatli... spet druga možnost je da je pred tem ovinkom še en ovinek, in ga je zaneslo... sej ne morš vedet...

je pa zanimivo da je motor od odspredaj cel (vsaj tko zgleda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je zdrsnil in priletel s hrbtom v avto...posledično motorju nič, ker je vsa sila šla na njega...

 

Sicer pa žalostno... fantje nikoli ne tekmujte med sabo. Ko sem sam naredil izpit sem se veliko vozil s prijatelji in pač, ker so imeli motorje dlje kot jaz, so tudi vozili bolje. Ampak vseeno če jih nisem upal dohitevati jih pač nisem, smo se že prej zmenili, da se počakamo.

 

Na začetku raje malo bolj počasi ( no, tudi potem vozite zgledno ), svojim zmožnostim primerno. In ne ozirajte se, ko vas kličejo pičkice itd...raje sem "pičkica" in uživam na motorju in pridno nabiram kilometre kot pa "frajer", ki prehitava vsepovprek, vozi nestrpno itd...

 

Fantje/punce počasi se daleč pride!

 

Moja 2 centa :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je zdrsnil in priletel s hrbtom v avto...posledično motorju nič, ker je vsa sila šla na njega...

Sicer pa žalostno... fantje nikoli ne tekmujte med sabo. Ko sem sam naredil izpit sem se veliko vozil s prijatelji in pač, ker so imeli motorje dlje kot jaz, so tudi vozili bolje. Ampak vseeno če jih nisem upal dohitevati jih pač nisem, smo se že prej zmenili, da se počakamo.

Na začetku raje malo bolj počasi ( no, tudi potem vozite zgledno ), svojim zmožnostim primerno. In ne ozirajte se, ko vas kličejo pičkice itd...raje sem "pičkica" in uživam na motorju in pridno nabiram kilometre kot pa "frajer", ki prehitava vsepovprek, vozi nestrpno itd...

Fantje/punce počasi se daleč pride!

Moja 2 centa :)

Točno to raje 10let picka ko en dan frajer pq ti pol un dan ko si biu frajer na grobu pise.

Vedno treba met rezervo se posebej na cesti ker nikoli neves kaj bo za ovinkom

Pamet v roke bolse prehitro kot prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to raje 10let picka ko en dan frajer pq ti pol un dan ko si biu frajer na grobu pise.

Vedno treba met rezervo se posebej na cesti ker nikoli neves kaj bo za ovinkom

Pamet v roke bolse prehitro kot prepozno

važno da ti uživaš na motorju....ne se ozirat na to kaj ti govorijo ostali

 

sej če pogledaš malo motoriste na cesti jih je 80% takih k vozijo zelo turistično pa to še ne pomeni da so pičkice (pa mislim da jih ima večina med njimi izpit že več let) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva kot rožice, ohranjenost kot nov marcedes, oblika kot R1, znamka kot MINI...- kaj rečeš? :P

 

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7305054

Prec, ko si rekel Mini, sem vedel da bo neki Triumph.

Kaj je blo to učer v Grosupljem? Nek mulc se je ubil? Pa ko smo še mi vozil mopede tega sploh ni blo, zdej v roku 1 leta se jih je ubilo že 15. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zgleda, da bo letos brutalno.

 

Evo fantje problem...motor ogledan  :OK:  :OK: , ne manjka mu nič kot nov. Sedaj pa problem: sofinancer projekta motor2013 ( oče ), se ne strinja, da se kupi tako star motor ( 2001 letnik ). Mu ne morem in ne morem dopovedati, da če je bil lepo vzdržan ni važna starost. What to do  :BUA:

 

Mater ja...nikoli ni bil na motorju, nikoli ni vedel nič od motorjev in sedaj je neki pameten tle... :BUA:  :BUA:

 

Rešitve prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zgleda, da bo letos brutalno.

 

Evo fantje problem...motor ogledan  :OK:  :OK: , ne manjka mu nič kot nov. Sedaj pa problem: sofinancer projekta motor2013 ( oče ), se ne strinja, da se kupi tako star motor ( 2001 letnik ). Mu ne morem in ne morem dopovedati, da če je bil lepo vzdržan ni važna starost. What to do  :BUA:

 

Mater ja...nikoli ni bil na motorju, nikoli ni vedel nič od motorjev in sedaj je neki pameten tle... :BUA:  :BUA:

 

Rešitve prosim :)

Narediš kot ostali, delaš vsak vikend, vsake počitnice pa si a sam kupiš. Jst sm od izpita, do motorja in opreme vse sam plačal, tako da ni izgovora da se ne da :D. Če ti ga pa oče financira, pol pa ga le posluši, sej ti hoče samo dobro :YES:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunalac znj se javlja z nahrbtno kosilko :D . Seveda bom delal celo poletje, ampak motor bi rad čimprej :D ( brez motorja mi živeti ni :) ). Mah bom od delal in si pa  kupil motor konec poletja ( august - oktober ). 

 

Sicer pa ne vem no...ta motor, ki sem si ga ogledal je res vreden denarja + ni drag.

 

Prej sem pozabil dodati, da oče ne razmišlja vnaprej. Zdaj bi si kupil motor, ki ga ne bi imel samo 2 leti ampak več časa ( 4-5 let ), zato bi pač kupil to Hornetko, blokiral in jo nato odblokiral, ko bi bilo legalno.

 

Že za 50ccm sem popuščal ( nazadnje sem imel od nonota APN 6, res legendaren motor  :OK:  ), pri 125 sem tudi popustil ( hotel sem mito,rs na koncu kupil raptor, kar mi ni bilo nikoli žal, saj sem se s tem zaljubil v naked-e, z očetom sva dala 50/50 ( vsak 1000€, sam sem dal vsa denar z rd-jev, birma, nona... ), tukaj pa ne bom popustil! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, jst sm tut poštar FTW :D.

Bot tih, bo še kdo mislil, da nas tako dobro plačajo, da lahka pokupimo vse kar vidimo :P

 

Mi smo s tabo znj! Brez popuščanja! No, ampak če ti da oče zraven bo verjetno imel nekaj besede, a ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kdo doma kakega krosa pa bi raje imel supermoto?? :DD

jaz mam 7let starega kitajca če hočeš menjat :D

Popravljeno . Popravil Ruffy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!