Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

en ruzak? js sm biu pomoje :)

Haha, ne... punco (predvidevam), pač neko dekle je mel zravn :D  - no sej nima veze, tut če nisi bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, si bil pol ti zgleda.  :yes:

Pa najprej na ruzak pomislš  :wacko:  :P ...no sej vem, ona že ni samo "tovor"  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak k sm jo h seb pelou ja :D a sm šou v smeri proti aškrčevi? k pol je mela ona torbo na hrbtu

 

 

 

Ja, si bil pol ti zgleda.  :yes:

Pa najprej na ruzak pomislš  :wacko:  :P ...no sej vem, ona že ni samo "tovor"  :D

 

A je zdej al ni? :D

 

 

Čist tko izven konteksta, zakaj pa bi ti to rabu :D?

Rabil kaj točno? :D Ročne ure so mi mega všeč, olditimerja si fotr želi...skuter je pa zgolj prakitčn za po ljubljani. :) Dokler ti ga ne ukradejo. Zato mora bit kitajc, 4 taktn, za čimmanj €€

 

 

Ni dovol str za certifikat.

Ure maš pa od G shocka do seikota. (samo če ne kupiš avta tut ure ne prodam :P)

G-shock ne bi...seiko pa že :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki se počasi in zmerno pretvarja v roma. 

Zate je to sreča, ker verjetno ne boš prodal Aprilije in jo lahko daš men za staro železo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate je to sreča, ker verjetno ne boš prodal Aprilije in jo lahko daš men za staro železo! :D

..sem mo že reku da če hoče rečem ciganom pa pridejo haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zdej al ni? :D

 

 

Rabil kaj točno? :D Ročne ure so mi mega všeč, olditimerja si fotr želi...skuter je pa zgolj prakitčn za po ljubljani. :) Dokler ti ga ne ukradejo. Zato mora bit kitajc, 4 taktn, za čimmanj €€

 

 

G-shock ne bi...seiko pa že :D

Za seikota boš mogu kr otkartat kšn k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zdej al ni? :D

 

Ja zgleda da je, pa dobr, itak ni važno...

 

Drugač pa, za po mestu se vozt rajš kot kitajski skuter enga Tomosa vzam.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh ko enkart daš rit na debelo obložen zic od skuterja vidiš, da je to TO. Res super udobno.

Če je za po mestu, naj bo to skuter, za vse drugo je tu mastercard :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kva pa vem...125ccm in več, pol mogoče že skuter. Sam do 50ccm pa js svojga avtomatika za nč ne zamenam.  B)

Popravljeno . Popravil JureZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je tista črka k, pred znakcem za €, napaka :D hahaah al pa rečeva k€ pa še Mečko zravn? :D

ma se mi zdi da se ne bova tokrat nč zmenla 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi bla realno vredna Yamaha DT 125, 1990 letnik z 35.000 prevoženimi? Kao narejena generalna.

 

In pa kolikšna je možnost, da bi js to dejansko prodal? Če ne drugače po delih. Da dobim vsaj nekje 300€.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi bla realno vredna Yamaha DT 125, 1990 letnik z 35.000 prevoženimi? Kao narejena generalna.

In pa kolikšna je možnost, da bi js to dejansko prodal? Če ne drugače po delih. Da dobim vsaj nekje 300€.

MOtor je star 23 let in dvomim da je danes se dosti takih motorjeu.

Nevem po keri ceni ga ti dobis ampak ce bos prodau use skup za 300€ dvomim da bos meu kak zasluzek

Edin kar bos mogoce prodau so kaki kosi od masine pa kake bremze mogoce se to zelo tezko to pa je tudi use

Po moje je skoda casa in denarja za zasluzit 50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo mi ponuja nekaj denarja in ta motor za aprilio. Ceno na avtonetu ima 790€. Zdej če mi uspe ta motor prodat, bodisi po delih ali v celoti, za minimalno 300€ lahko rečem, da se mi ''splača''..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma use je problem v ponudbi in povpraševanju, imaš 2 opciji, al prodaš celo in daš takoj ceno 300€, al pa daš ceno 500 in po dogovoru zravn pa poglej kdo ti najmanj zbija ceno oz ti da največ pa dobiš kakšnih 400€.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!