Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Včeraj popoldan enkrat okrog 17.30 sem malo naprej od Prvačine pri Dornberku prehitel enega Duka 125 z LJ registracijo...Žan96 mogoče? Si se kej vozu po primorski? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si pa bil ti...sm se spraševal, ko sm vidu enega Duka z lj. registracijo, pa sm si pr seb reku, "bi blo čudno če je spet isti" :D Se mi je lih nekam mudil, drugač bi še pršu do tebe, no pol ko sm pa še enkrat šel gledat te pa ni blo več. Ste se lih odpravlal takrt, vsaj tko je zgledal - v petek zjutri drugač, v kampu v Punatu. 

Se pa s tem motorjem zgleda res ne moreš skrit... :D

Popravljeno . Popravil JureZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je narobe. smerniki mi ne utripajo. Samo svetijo. Naredil nisem nič. menjal žarnico sprobal, dela, dal drugo not, sprobal, dela, dal nazaj uno not sprobal samo sveti. je rele fuč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si pa bil ti...sm se spraševal, ko sm vidu enega Duka z lj. registracijo, pa sm si pr seb reku, "bi blo čudno če je spet isti" :D Se mi je lih nekam mudil, drugač bi še pršu do tebe, no pol ko sm pa še enkrat šel gledat te pa ni blo več. Ste se lih odpravlal takrt, vsaj tko je zgledal - v petek zjutri drugač, v kampu v Punatu. 

Se pa s tem motorjem zgleda res ne moreš skrit... :D

ja tko je v ac pili :D mi mamo pavšal tm :) drugič kr prid na morju mam pa res skos čs :D sj ta petk grem spet dol za 1 tedn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mi mamo isto pavšal, pa nasledn teden bom tut jst tm, se magar res lahko kej zmenmo pol. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je že komu uspelo odlomiti del stene uplinjača?  :blush:  Zgodilo se je na tistem mestu, kjer se vstavi diafragma z iglo.

Je možno to nekako popraviti, zvariti ali kaj podobnega, ali bo treba kar novo kupit? 

 

img7466.jpg

img7467.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že komu uspelo odlomiti del stene uplinjača?  :blush:  Zgodilo se je na tistem mestu, kjer se vstavi diafragma z iglo.

Je možno to nekako popraviti, zvariti ali kaj podobnega, ali bo treba kar novo kupit? 

 

img7466.jpg

img7467.jpg

 

Menda obstajajo prav lepila za kovino, mogoče s tistim probat? če ni ravno nek zelo pomemben košček, ki si ga odlomil pomoje bi šlo. Vsaj jaz sem ko sem pri APNji odlomil tudi taku nek del (tam kjer je bil zračni filter) sem zalepu neboš vrjel, z sekundnim lepilom. Pa še držalo je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz sem tudi prvo pomislil na kakšno lepilo, ampak me je strah, da bo v vsakem primeru mogoče vsrkavalo zrak, oz. ne bo delovalo tako kot mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz sem tudi prvo pomislil na kakšno lepilo, ampak me je strah, da bo v vsakem primeru mogoče vsrkavalo zrak, oz. ne bo delovalo tako kot mora...

Sej je to 4 taktn traktor, če bo vsrkavalo zrak boš že opazil. Sicer pa...za aluminij vem, da imaš neko lepilo, ki deluje že na hladno kovino. Pa tist če dobr narediš ne bo čist NIČ vlelko, ker s tem popravljajo kilerje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, nekaj me zanima. Motor star 2 meseca želim naprimer odblokirat. Garancije ma 2leti. A se potem garancija zgubi/spremeni? (če dam odblokirat?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil manjšo turo okoli 130 km, motor pa dela normalno kljub poškodovanemu uplinjaču. Pa naj še kdo reče, da Hyosung ni zanesljiv in vzdržljiv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil manjšo turo okoli 130 km, motor pa dela normalno kljub poškodovanemu uplinjaču. Pa naj še kdo reče, da Hyosung ni zanesljiv in vzdržljiv :D

Hyosung ni zanesliu ne uzdržljiu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kje kakšna spletna trgovina, ki ima verige? Natančneje bi potreboval tip: 428 (HO), 136 členov. Iskal sem že po veliko straneh, ampak nikjer nisem našel omenjene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si šou mimo (al pa kdorkoli je biu ) je blo že zdaunaj konc te zimirijo tam na ene 100m, pa tam je omejiteu 60, tako da je blo tu slow ja za kazn :D

Ko gonš 125cc do konca in te policaj z radarjem zignorira ker si TOO SLOW

 

http://youtu.be/azpXmnPEzio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nekaj razmišljal in ugotovil, da ne bi bilo nič narobe če kupim verigo pač 428 tip in npr. 140 členov, namesto 136 in jih potem odstranim ob montaži. Najbrž gre tudi tako ne?

Nisem še nikoli menjaval in kupoval verige, tako da res nimam pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst nism še menjau verige, samo poglej da so členki enaki, torej enaka širina členkov, če jih je mal več pomoje kotmt skrajšaš  (previdno da ne poškoduješ člena pri kateremu boš verigo krajšal)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje morajo biti isti, saj je enak tip, samo večje število členov. Prijatelj je tudi pred kratkim kupil verigo za rs, pa mu je prodajalec rekel, da mora vstran vzeti 6 členov. Sicer bi jaz to sam menjal, ampak ker nimam namenskega orodja jo bom nesel kar k svojemu mehaniku pa naj on zrihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj je kdo s tle segrevau cagivo planet/raptor 125 na parkirišču pred hoferjem na celouški ? (torej danes okoli 14:15)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje morajo biti isti, saj je enak tip, samo večje število členov. Prijatelj je tudi pred kratkim kupil verigo za rs, pa mu je prodajalec rekel, da mora vstran vzeti 6 členov. Sicer bi jaz to sam menjal, ampak ker nimam namenskega orodja jo bom nesel kar k svojemu mehaniku pa naj on zrihta.

Bolje riskirat 5€, da ti to naredi mojster, kot pa da nekje poči veriga in ti uniči nihajko...pa uničena nihajka je najmanjši strošek, ker lahko tudi padeš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!