Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Saj bom, samo kaj ko se mi mehanik noče oglasit. Mu zadnjič rečem, da naj še on malo pogleda če najde kje, zdej se pa ne oglasi mulo :/ Zdej sm že tok dalč, da bom naročil kar iz ebaya, ampak kaj ko nevem, če jo je že on slučajno kje ujagal...

Samo sranje, počitnc je konc, js pa že skor 2 tedna brez mopeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi barvani so bili razbiti. Pa tisti 2009 Rossi replika...predraga. Tista 2010 stolčena...

 

tista je pa že kr dobr nakup, če ni kaj zvito. :)

hvala ti :) 

 

kero misliš s ta zadnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mslim da se marsi kdo nebo strinjal z mano, zbij še kaj ceno z rumenega pač kupi najcenejšega ki za 500€ dobiš dosti   rezervnih delov, če pa z motorjem ni nič narobe pa ti ostane dnar za opremo. 

(sicer rdeč ima lepši nosilec tablice in akrapovič samo en vem kolko je smiselen akrapovič na 125 razen za lepši zvok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mslim da se marsi kdo nebo strinjal z mano, zbij še kaj ceno z rumenega pač kupi najcenejšega ki za 500€ dobiš dosti   rezervnih delov, če pa z motorjem ni nič narobe pa ti ostane dnar za opremo. 

(sicer rdeč ima lepši nosilec tablice in akrapovič samo en vem kolko je smiselen akrapovič na 125 razen za lepši zvok)

ja wanna be akrapovič (je samo nalepka prilimana na karbon nalepko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mslim da se marsi kdo nebo strinjal z mano, zbij še kaj ceno z rumenega pač kupi najcenejšega ki za 500€ dobiš dosti   rezervnih delov, če pa z motorjem ni nič narobe pa ti ostane dnar za opremo. 

(sicer rdeč ima lepši nosilec tablice in akrapovič samo en vem kolko je smiselen akrapovič na 125 razen za lepši zvok)

hvala :)

 

 

ja wanna be akrapovič (je samo nalepka prilimana na karbon nalepko)

aja misliš da ni original?

 

js sm tko amater in ne vidm iz slik, thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel lolomen rdeča ima čez original izpuh karbon nalepko in na tej karbon nalepki še akrapovič nalepko. Tako da nima akrapovič izpuha. Drugače pa rdeča izgleda kar lepo ohranjena po slikah. Tako da če je res tako ohranjen, 1 lastnik, servisna potrjena pa da ceno zbiješ za kakih 200-300 evrov je pomojem kar dober nakup

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel lolomen rdeča ima čez original izpuh karbon nalepko in na tej karbon nalepki še akrapovič nalepko. Tako da nima akrapovič izpuha. Drugače pa rdeča izgleda kar lepo ohranjena po slikah. Tako da če je res tako ohranjen, 1 lastnik, servisna potrjena pa da ceno zbiješ za kakih 200-300 evrov je pomojem kar dober nakup

Haha. Mojster je kr zalepu tačko, da se vidi izpuh. Dobro, da ni v opisu napisal, da je Akrapovič. :D Slike zgledajo dost stare, vprašanje kakšen je moped sedaj (ker vidiš na števcu 14kkm). Pa vprašanje kako tale nalepka reagira na vročino, ker izpuh se zna segret. :) Pa katastrofalno je gor nalepljena. :D

Jst bi kupil tisto, ki bi bila na koncu relativno cenejša. Če bo tale za rdečo spustu kšnih 400€, je že kar vredu nakup, ma že odličen. Pa tudi rumena je bila na tleh, tako da spet odvisno kok bo pa tale spustil ceno. Težko se je odločit med dvema motorjema, če ne veš o kakšni končni ceni je govora. Glede na to, da sta obe iz regije 04 bi se splačalo it obe pogledat in vidt kakšno je stanje. Sej ko si enkrat na poti je vseeno al narediš 200 al pa 350km. :) In ko si enkrat tam...vsak rajši spusti ceno. Pa ga pustiš malo čakat, greš na pijačko, pokličeš in rečeš, da bi uzel, če spusti še kak € ali pa mogoče 400 in vzameš. :)

Recimo še edn primer:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7595125

SAm je kurc, ker otrok niti pismen ni, tako da brezveze. Cena je pa vsekakor previsoka za ta letnik in tako stanje (ponovno crashnjena). Kilometri so tut sumljivi. Pa če mi reče, da je šel v črno barvat zaradi izgleda...hjoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanima me zakaj meni skače iglica od števca, ko zapeljem čez kako luknjo oz. skače skoraj vedno tudi pri normalni vožnji

polžek oz. zobnik v njem je kot nov pravtako je nova zajla za števec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo idejo, če se da kako popraviti ali nastaviti senzor za hitrost? Namreč kaže mi 5-8km/h preveč, kot je v resnici in to že pri 50 na uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mad-ass res noro zgleda, in tut hud zvok ma samo švoh se mi zdi?

 

(pogledal na avto net, res jih je manj kot pred časom, še lani poleti jih je blo full)

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale MadAss je pa zame en velik fail, podobno kot honda msx. Nevem no izgled je zelo grd, izgleda bolj kot ne kot nekakšen električni skuter za po campu se vozit

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je šla..aprilia..

Čestitke, lahko kr obletnco drug let naredimo. Pa nasledn tedn lahko uletiš v LJ boš dal za rundo :D

 

Tale MadAss je pa zame en velik fail, podobno kot honda msx. Nevem no izgled je zelo grd, izgleda bolj kot ne kot nekakšen električni skuter za po campu se vozit

 

Men je pa lih zarad tega prehud :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem se ti zdi tako kul kot meni Cagiva Mito, ki se mi je na začetku zdela zelo zelo grda, sploh zaradi riti, potem pa sem več in več gledal, toliko časa, da mi je sedaj eden izmed must have motorjev v življenju, tako zaradi izgleda, duše kot tudi zmogljivosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!