Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No potem se ti zdi tako kul kot meni Cagiva Mito, ki se mi je na začetku zdela zelo zelo grda, sploh zaradi riti, potem pa sem več in več gledal, toliko časa, da mi je sedaj eden izmed must have motorjev v življenju, tako zaradi izgleda, duše kot tudi zmogljivosti :D

 

Taprv motor, za katerega sem dobil uradno dovoljenje in pobudo s strani tastarih, da ga kupim, je bil ravno Sachs X Road. Od takrat je v duši :D

 

 

Nemorš verjamet :D.

budacki, zresn se :D, kup RS-o pa boš mirn :yes:.

Pa dobr, sej bi...sam finance so nekej skope :D Sej za moped bi še zbral...vse ostalo je pa bolj kritično :D

PS: Dons mam rojsn dan(mater, tok me te izpit jebejo, da sm še sam pozabu, da ga mam xD), lahko bi mi doniral kšn motor, kr je lih taka lepa cifra haha :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Dons mam rojsn dan(mater, tok me te izpit jebejo, da sm še sam pozabu, da ga mam xD), lahko bi mi doniral kšn motor, kr je lih taka lepa cifra haha :D

Use najbolše  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo hvala prej za pomoč, sem pa od petka novi lastnik Varaderce in novih 500-600 km :) :D

Popravljeno . Popravil Snatcher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo hvala prej za pomoč, sem pa od petka novi lastnik Varaderce in novih 500-600 km :)  :D

 

Dobra odločitev, čestitam  :OK: . Kaj pa maš novejšo al starejšo varaderco ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra odločitev, čestitam  :OK: . Kaj pa maš novejšo al starejšo varaderco ?

 

2005 - starejšo... Sam še usen kul ni blo prej ta novejših na avtu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bulše taku, če bi mev novejšo bi jo preveč ahtu in jo manj gonu  :P

motorček se odlično pelje pa tut kolenčkat se da  :D

iz kerga konca pa si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, ahtu=pazljiv/pozoren  :book: . men je že ratalo kolenčkat sam na določenih ovinkh.

 

tintin: ti pa itak kolenčkaš na ridah, te je lepo gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, ahtu=pazljiv/pozoren  :book: . men je že ratalo kolenčkat sam na določenih ovinkh.

 

tintin: ti pa itak kolenčkaš na ridah, te je lepo gledat :)

Z varaderko ga kolenčkaš? Dober si. Verjetno vmes tudi dobro tačke pobrusiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  Veseu sm za tebe. A je šla fejst pod ceno iz a.net?

Dodatno nisem nič spuščal. Je že tako ali tako bila prekleto pod ceno glede na ostale  :closedeyes:

 

Čestitke, lahko kr obletnco drug let naredimo. Pa nasledn tedn lahko uletiš v LJ boš dal za rundo :D

 

 

Men je pa lih zarad tega prehud :D

Oktobra pridem v LJ pa nič prej :D Prvi letnik FRI-ja pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, ahtu=pazljiv/pozoren :book: . men je že ratalo kolenčkat sam na določenih ovinkh.

tintin: ti pa itak kolenčkaš na ridah, te je lepo gledat :)

hmm... Ne vem zakaj nimam u spominu iz rid nobene varaderke 125.. Naslednjič kej pomahi pa dobiš kafe :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tačke so kr precej zbrusane, sam bolj kot to me jebe una spodnja zaščita izpušne cevi v zaščiti sm nrdu že čist majhno luknico. Pa da ne boš mislu da to delam cev cajt, kolenčkam sam v črnemu kalu pa še to kadr mam dobr dan :)

 

Tintin midva se srečujeva že slabi dve leti, naslednič ko te vidm se predstavim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ka je zdej Budacki in ostali lablančani, kdaj date za kavo :P

A si u študentu? Seveda si :D hahaha dej ne vem...se zmenva za en dan, jst sm definitivno za :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mularija...eno vprašanje...2 takten motor ne užge vsakič, ima samo kurbl. Ko užge...iz avspuha poka pa še to menda ne zmeraj. Motorja še nisem videl niti sprobal, vendar mi je zelo zanimiv in zdej...možne pizdarije, da se ne bom spustil v investicijo, ki me bo stala 2× več od predvidenega. Kaj vse je možno? Od nastavitev vplinjača, zamašenih diz, elektronike(če je elektronika fuč...potem ga niti kupoval ne bom),...je kdo že imel izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, išče se 125ccm 2takt motor za zimski projekt (v okvari, cel, razbit), športak ali naked do ene 600 evrov.
Ponudbe/info na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam še velik delov za RS125 99-05; če boš slučajno ta motor vzel za projekt. Prodam za majhen dnar, sam da mi gre od bajte :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!