Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tema čist zamrla. Kaj noben več ne kupuje 125-tk? Noben ne šraufa več RS-k. Vsi na 4T mašincah.

ti časti so že tko tko pozabljeni..čeprav so bli dobri časi ko smo še imeli te 125ke 2Tje..leta grejo dalje in stem tudi dobi in boljši motorji. :)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo hotu vec k 3k€. Prvi stavk me najbl zmoti. K da je edini motor v sloveniji. Vase zagledan nadut razvajen mulc.

En časa nazaj pa je nekdo prodajal za 2.700 eur, 2011 letnik pa še skoraj pol manj kilometrov. Sej bi mu reku, da ni problema če od fotra kartica zapiska, ko mu je kupu motor -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh kaj tuki ste vsi kupil motorje 2000€+ vredne brez pomoči staršev. Jst sm komi sprasku 1000€ da sm prvi motor kupu.

Sam men je pa ful glupo ko nekdo prodaja motor pa ne navede cene. WTF? Takega veš, da se ne splača sploh klicat k ma itak previsoko ceno, katere noče dt k ga pol nau noben klicu :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh kaj tuki ste vsi kupil motorje 2000€+ vredne brez pomoči staršev. Jst sm komi sprasku 1000€ da sm prvi motor kupu.

Sam men je pa ful glupo ko nekdo prodaja motor pa ne navede cene. WTF? Takega veš, da se ne splača sploh klicat k ma itak previsoko ceno, katere noče dt k ga pol nau noben klicu :D.

Al pa ne ve kok bi dal ceno, da bi se motor dejansko prodal, in želi dosečt nek kompromis s kupcem. Sam na primer, po pretečenih 6 mesecih prodajanja brez uspeha, nisem imel pojma o tem kaj je narobe (previsoka cena? pregrd motor? moja številka vam ni všeč?..da fak -.^) in če bi lahko bi dal vse podatke ''po dogovoru''...kok je cena? 'po dogovoru'...kok kilometrov ma? 'kok hočeš da jih ma, ti jih zbijem na tok'...kolki lastnik? 'po dogovoru'...ipd.

 

Trg je res tako naravnan, da je v bistvu vse, so-to-speak: 'po dogovoru': (zbijanje kilometrov, da je kupcem všeč in posledično kupijo)...če pa nimaš 'po dogovoru' in dejansko napišeš po resnici pa ne boš prodal.

 

No, pa saj se ne pogovarjamo o tem, ker pri tem majmunu res že iz opisa vidiš, da hoče bajne vsote :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz šparam za izpit ter motor 125cc od moje prvega Apn... Nekaj se je nabralo ampak še premalo za KTM Duke 125, tako če bom hotel spomladi imet motor bom moral nekaj cenejšega vzet edino če mi ga @Žan96 z orng popustom proda  :devil:  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js planiram da ga mam še eno sezono pol gre pa v prodajo :) je pa res da ti 4taktna pizdarija hitr dopizdi. S 2smokerjem je bla vsaka vožna adrenalinska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woop Woop! Spet prihajam v 125 kategorijo :D

Zdej naj mi pa nekdo reče katera olja so še zmer aktualna...TTS ne delajo več al kako je z njemu? Motul 710 je drag k prasica. Bardahla ne morem nikjer dobit. Kaj mi preostane? Tu pri nas se je včasih prodajal TTS, Fuchs pa Petrol. Za Motul sem se moral vozit 45 km in tisti majstr se ne ukvarja več s preprodajo olj in zdej to odpade. Kdo kaj priporoča? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zalogi mam 4 povne flaše Castrol 2t racing (sintetika). Bi se dal zment za ceno :)

Pozabu sm te v zasebcu  vprašat kako se ti je obneslo? :)

Kje so te časi, ko smo se prepucavali kero olje je boljše. :) Očitno gre 2 takt res v pozabo. Ma ne dokler sm jst živ :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 710 to je to :yes:.

Če bo Motul, bo ziher 800, ker je Yamaha YZ 125, da ne bo preveč ugibanj. Motor je že skor cel razstavljen, malo se bo treba poigrat s predvžigom, zamenjat sprednji zobnik in tu in tam kakšno malenkost. :) A ste vi nori? Cesta mene več ne vidi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je iz Slovenjskih Konjic? Da mi pri Moto Mirčiju vzame ene 3 dele in jih spravi do Ljubljane, ker je poštnina 6€, deli so okrog 25€ :D Dam za pivo al podobno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi TMa. Ktm nima kluča in ti ga lahko vsak užge pa odpelje. Pa še mn stroškou je s TMi je pa res da so deli težje dobavljivi. Zdj pa kup že neki pa bo mir, da neboš v nedogled pisou po teh temah :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi TMa. Ktm nima kluča in ti ga lahko vsak užge pa odpelje. Pa še mn stroškou je s TMi je pa res da so deli težje dobavljivi. Zdj pa kup že neki pa bo mir, da neboš v nedogled pisou po teh temah :lol:

stroški so enaki kot pri KTMu je pravtako navita mašina ;)

drugače bi pa TMa veliko raje kot tega KTMa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!