Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jst mam cbrko 125, repsol barve..4-taktn motor...je lepa, dobra za pelat, sam mal preozke gume ma... :)

zlo zlo zlo dobrodosla :kva2: :kva2: :OK: hehe :) ja nc zej ni druge se bomo sli pelat en krog a ne ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam cbrko 125, repsol barve..4-taktn motor...je lepa, dobra za pelat, sam mal preozke gume ma... :)

welcome it kje pa si?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se gre jutr kej na morje....sm pršu komi zdej dam po dolgem času pa to...a se kej mente :?

no uglavnm...jst sm za da gremo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se gre jutr kej na morje....sm pršu komi zdej dam po dolgem času pa to...a se kej mente :?

no uglavnm...jst sm za da gremo :OK:

alo ti mopedist...jst sm v tem casu naredu izpit k si biu na morju...tko da letim jutr na morje...mas da gres z mano...!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena diklina .)

Če bi se rada pelala kdaj z Mitotom mi kar reči...te ne rabi bit nič strah :D ...pol pa bi se še lahko zmendla za kakšno pijačo. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena diklina .)

Če bi se rada pelala kdaj z Mitotom mi kar reči...te ne rabi bit nič strah :D ...pol pa bi se še lahko zmendla za kakšno pijačo. :wub:

to je namenjen....P_E_T_R_I mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem iz šk.loke...ti

Jst sm iz Lj, pa sej ni problema... se zdej med počitnicami za kšno turco zmenmo :OK:

to je namenjen....P_E_T_R_I mogoče?

najbrž da je.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je namenjen....P_E_T_R_I mogoče?

ne :? pomoje je tebi :devil:

alo ti mopedist...jst sm v tem casu naredu izpit k si biu na morju...tko da letim jutr na morje...mas da gres z mano...!!!!! :OK:

khm khm :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem iz šk.loke...ti

O, midva sva se pa že srečala, sam nis nč odzdravla :closedeyes:

Mam pa RS50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajac e gre kdo dons na bled naj poklice, jest bom tm okol 15h

041 272 064 Matic

drgac pa grem z enmu k ma skutrja, ce se vm da pocas furat

lahk se pa tm dobimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm zdele dam prs ppa sm ugotovu da mam en pleh zapicen u gumi. no, guma je ze prazna...a kdo ve a morm novo gumo kupt. al se da slucajn to kko zapolnt. a to dela kksn vulkanizer ? ker je luknca 2mm pa ne bi lih nove guma kupval ce ni lih resno potrebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm zdele dam prs ppa sm ugotovu da mam en pleh zapicen u gumi. no, guma je ze prazna...a kdo ve a morm novo gumo kupt. al se da slucajn to kko zapolnt. a to dela kksn vulkanizer ? ker je luknca 2mm pa ne bi lih nove guma kupval ce ni lih resno potrebno

ne ni treba nove gume kupit. Sm bral tle na forumih o enih "iglah" sam sem iskal pa nism več našel... Drgač pa ima to vsak vulkanizer to da ti popravi... se da tudi kupit to zadevo :) So neke take igle kot une za flaše vina odpirat pa ene pumpice.... uglavnm ti sporočim če bom j več zvedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Injekcijo ti bo dal vsak vulkanizer za neki drobiž.

Ne sam popravljat gum z raznimi kiti, da se ne boš zaradi gume razletel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!