Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

res je..

sicer je reku DRZAL BO, AMPAK PODPISOU SE PA NE BOM :>

ker se baje to ne sme delat, je prepovedan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je..

sicer je reku DRZAL BO, AMPAK PODPISOU SE PA NE BOM :>

ker se baje to ne sme delat, je prepovedan :?

nč ne vem o tem..... zgleda da je prepovedan :BUA: ja valda... gre za varnost :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce mene prasas je tale repair kit samo tko za s sabo met ce se ti na poti guma predere ... pol pa neses menjat kar gumo mehaniku .... to je samo do doma .... pomoj no ... je pa fajn da mas s sabo nikol ne ves kje bos rabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ce mene prasas je tale repair kit samo tko za s sabo met ce se ti na poti guma predere ... pol pa neses menjat kar gumo mehaniku .... to je samo do doma .... pomoj no ... je pa fajn da mas s sabo nikol ne ves kje bos rabu :)

dobr sam a bi ti zarad 2 mm luknce novo gumo gor daju :hmm: :hmm: :hmm: jst ne B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam a bi ti zarad 2 mm luknce novo gumo gor daju :hmm: :hmm: :hmm: jst ne B)

mah n wem a posvetoval bi se szi vulkanizerjem ...

sej res vi bitchez ste drzali kej pesti :naughty: v sredo mam se ustno jao jao men se bo utrgal .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah n wem a posvetoval bi se szi vulkanizerjem ...

sej res vi bitchez ste drzali kej pesti :naughty: v sredo mam se ustno jao jao men se bo utrgal .....

A pisnga si že naredu (kaj sploh maš)?

Good luck! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je..

sicer je reku DRZAL BO, AMPAK PODPISOU SE PA NE BOM :>

ker se baje to ne sme delat, je prepovedan :?

Točno tako!!!

Držalo bo, ampak nikjer ne piše da ti bo čez 5000km,ko boš po tački drsu spustilo .) :BUA:

dobr sam a bi ti zarad 2 mm luknce novo gumo gor daju :hmm: :hmm: :hmm: jst ne B)

In si cel đek če maš predrto gumo in si zajebal cel sistem s tem ko si jo zaflikal ne pa zamenjal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pisnga si že naredu (kaj sploh maš)?

Good luck! .)

tnx ... ma dej aaa .. ku mi tezi .... k namesto da bi se na motorju pelal .... morm delat kilometre z gobcem ( brm brm mmmmmmmmmmmm :lol1: )

drga cpa mam OET .... ve kdo mogoce kej je krozna frekvenca ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In si cel đek če maš predrto gumo in si zajebal cel sistem s tem ko si jo zaflikal ne pa zamenjal???

to nism nikol trdil.... Jst sm samo hotu povedat da nimam tolk denarja da bi zaradi ene luknce (če je bla res sam 2mm) novo gumo za 40.000 kupu... No pa sej ni važn ... naredu je kot je in po mojem je naredil prav. (čeprov malce nelegalno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nism nikol trdil.... Jst sm samo hotu povedat da nimam tolk denarja da bi zaradi ene luknce (če je bla res sam 2mm) novo gumo za 40.000 kupu... No pa sej ni važn ... naredu je kot je in po mojem je naredil prav. (čeprov malce nelegalno)

Veš kako je...motor ni nujno zlo tega sveta(kt naprimer avto brez katerga si skor nobn na svetu ne zna predstavlat življenja :BUA: )in je to luksuz če imaš motor...tut 50 al pa 125,sploh pa če je zadeva 2T...in če zapraviš tazadne pare za motor pa da ti pol niti za nove gume ne ostane,niti za dobro čelado in ostalo opremo si se mal zaje*al .)

Motor je strošek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja sploh še kakšen motor ki ima okoli 30 konjev tako kot cagiva ... 125ccm ? ??

Pa še neki me zanima , če narediš izpit za 125 ccm potem lahko voziš motor ki ima več kot 11 konjev ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja sploh še kakšen motor ki ima okoli 30 konjev tako kot cagiva ... 125ccm ? ??

Pa še neki me zanima , če narediš izpit za 125 ccm potem lahko voziš motor ki ima več kot 11 konjev ??

LP

11konjev ja, več kot 11kW pa ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, aprilia rs 125

ne, pogoj je 125ccm IN manj kot 11kW (15 konjev)

btw lejte kwa sm si dons kupu

[attachmentid=74561]

[attachmentid=74562]

[attachmentid=74563]

[attachmentid=74564]

post-3531-1152038732_thumb.jpg

post-3531-1152038743_thumb.jpg

post-3531-1152038754_thumb.jpg

post-3531-1152038763_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu na takm sm pa že sedu ;) B)

[attachmentid=74569]

post-2058-1152046259_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez slabe 500km mam pa že spet servis, pa že maja sm ga mev... seprav v slabih treh mescih naredu 6000km :OK: :worship: :yea1: B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tooooooooooooo nredu sm !!!! ola fantje vozili se bomo celo poeltje ....

samo zej grem pa pit ( kao d nimam ze kej u riti = :D = ) jheehehe ajd se vidjamo :OK: :whistle: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, sam glej da ima v prometni 11kw, realno pa ni važno kok ma, ponavadi 24kw

to je tko ko odblokiran skuter, po zakonu ima vsak blokado, ampak v resnici je nima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol če naredim izpit za 125 ... ne morem kupiti carive mitota ki ima 30 konjev ?? :(

lahko.

btw moj ma 11kW v prometni :>

ce te zanima PM :>

sori morm prodat letos hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!