Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pozdravljeni! Se vračam iz sončne kanegre iz dopusta!

Stvar je pa taka. Rade volje bi se kje oglasil, ampak sem danes (jupiii) naredil Totalko z mojo NSRko. mi je klinčev maček skoil pred motor par metrov zatem pa šoder. motor totalka, jaz pa ene 6-7 šivov v koleni pa povezana leva roka. Pi**o ko bi jo vsaj zgazo pa je mačka spiz**a.

Jeba Jeba.

Grem kar lepo počivat ker me koleno taaaaak boli. Fotke od motorja pa dobite kmalu... če bo sreča že danes popoldan.

Fajn se mejte pa glejte da se kdo ne spoka z motorjem. Plastike polomljene, jolly moto auspuh raazčhefukan, špegli... žmigavci, felna, guma(pa še kaj ker še nisem videl motorja. Nazadnje ko me je z rešilcem mimo peljal.. jeba.

lp, FReAK.

:huh: sožalje za motor, lahko si vsaj vest očistš, ker si muci življenje rešil

:grim :lol1: :slap: :naughty:

ritopiki (ma mogoče še kdo kakšno karbon-ploščo za zadnjo plat, me mal skrbi ta piknik :P ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bi naj šel po motor pa me je prav malo strah. Baje je v tanku lukna pa polno takih jajc. Kar zjokal bi se no. V koleni pa je natanko 5 šivov in taka bolečina ob hoji da hodim z berglami.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda da se ti je to zgodilo :( cimprej se pozdravi,.....

Mene pa zanima ce ima kdo iz okolice mbja al pa kje drugje iz V SLo yamaho xt125x,ker bi jaz mogoc ta motor kupo oz zamenjo za aprilio!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da.

Vabljeni vsi, tut motoristke ;)

Pridete pa lahko od 4h naprej :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda a si ti slep???jebemti v petek je ne dons :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda da se ti je to zgodilo :( cimprej se pozdravi,.....

Mene pa zanima ce ima kdo iz okolice mbja al pa kje drugje iz V SLo yamaho xt125x,ker bi jaz mogoc ta motor kupo oz zamenjo za aprilio!

Zakaj bi pa rad zamenjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa rad zamenjal?

navelical sem se stroskov,....samo leto zmeto prek 200.000,00 SIT not,....pol se pa malo zamislis,kak motor bi lahk mel za ta dnar,al pa akrapota skor kompletniga na kaki 600ki :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navelical sem se stroskov,....samo leto zmeto prek 200.000,00 SIT not,....pol se pa malo zamislis,kak motor bi lahk mel za ta dnar,al pa akrapota skor kompletniga na kaki 600ki :D :P

Pol pa raje počakaj, pa si kupaj kaj močnejšega čez nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva to pa km to?

mladi motoristi in motoristke, bomo mel pr men piknik, da se mal spoznamo pa da mal žuramo :D

Piknik bo ta petk od 4h naprej pri men doma (uzun). Vsak prnese 2000 sit, da gremo pol v trgovino kupt, kar bomo rabil. Mogoče bo kej manj kot 2000 sit na osebo, ampak bolš da mamo mal več kot pa premal, če bo kej keša ostalm bomo pa razdelil nazaj ;)

Vabljena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa raje počakaj, pa si kupaj kaj močnejšega čez nekaj časa.

Ja pa da se fuknem kakiga pol miljona not,....ne hvala,.......sem se odloco da 125ka ni vredna pickinga dima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa da se fuknem kakiga pol miljona not,....ne hvala,.......sem se odloco da 125ka ni vredna pickinga dima

Am če boš pa XT125 kupu, se boš pa tud kuj naveliču, k te bojo 50cc mopedi prehteval, tk d raj 10X premisl, predn zamenaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCAR-ju

Ti se kr prpel do Leclerca, če ne veš kje stanuje pa bomo skp šli tjA.

OB 16.00 pred LECLERKOM .... jst vodim do grčarja (upam da bom našu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OB 16.00 pred LECLERKOM .... jst vodim do grčarja (upam da bom našu)

Qul... jaz mogoče pridem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

justaboy prav imaš :)

Vem....

Am če boš pa XT125 kupu, se boš pa tud kuj naveliču, k te bojo 50cc mopedi prehteval, tk d raj 10X premisl, predn zamenaš .)

Ker motor vozis?Jaz vem kaj delam,ce se bom hoto znoret bom iz garaze vzel yamaho fzs 600 pa se so pelat kaki krog,za to drkarijo okol ko se jaz vozim pa vcasih do mbja je pa 4t 125ka cist dost,pa bom mel 10x manj stroskov pa vsega,....pa olja ne bo treba kupovat

se mi zdi da bi si ti tut premislu ko bi dau samo za cilinder 100k

pol bi ti pa po 2 dneh zaribu (nov)

Da te popravim,zaribal mi je isti dan,2 uri in 80km po tistem ko je bil skup naret,....cilinder je obnovlen(kot nov)!

P.S: Prodam ce kdo kupi,po zelji: s kitom in vsem kaj je gor, ali pa v popolnem originalu z vsemi blokadami in vsem pa kit posebej komu prodam pa auspuh in rave,....ce ve kdo koga da kupuje naj sporoci,ce pride ta vikend iskat se posebej ugodno glede na to v kakem stanju je motor(1A)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mladi motoristi in motoristke, bomo mel pr men piknik, da se mal spoznamo pa da mal žuramo :D

Piknik bo ta petk od 4h naprej pri men doma (uzun). Vsak prnese 2000 sit, da gremo pol v trgovino kupt, kar bomo rabil. Mogoče bo kej manj kot 2000 sit na osebo, ampak bolš da mamo mal več kot pa premal, če bo kej keša ostalm bomo pa razdelil nazaj ;)

Vabljena :)

kaj pa ce si bivsa motoristka :(... a pol tud lahk prides...sam kolk bote pa stari tam? da ne bi bla jst najstarejsa s 25 leti :kva2:

drugac pa uzivite...pa se kej na chatu beremo :OK:

bomo bomo pelal....sam se mal bojim tebe uzad za mano met :wacko:

grčar da pa sam men pelat....pa to pol k bo mel 25kw da vidm če se mi splača menat .)

a mene bi pelu zadi :yea1: ... na piknik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mladi motoristi in motoristke, bomo mel pr men piknik, da se mal spoznamo pa da mal žuramo :D

Piknik bo ta petk od 4h naprej pri men doma (uzun). Vsak prnese 2000 sit, da gremo pol v trgovino kupt, kar bomo rabil. Mogoče bo kej manj kot 2000 sit na osebo, ampak bolš da mamo mal več kot pa premal, če bo kej keša ostalm bomo pa razdelil nazaj ;)

Vabljena :)

zakaj bi pa delil tistih 200 flik nazaj, bolš da se da to v skupno blagajno od sršenov. aja grčo ti men sam povej ker izvoz greš na celovški???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!