Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Res je to, da narobe nič ne more biti, ni pa dobro. Ker avspuh tudi med drugim ščiti, da kaj ne pride v mašino. Sej si že slišal za direkt avspuh, ane. Lej, če si brez, naredi tako; poišči si en zapigan ror, pa ga ga prišrafaj gor, nekaj cm naj bo dolgo, lih tako, da cilinder zaščitiš. Ker če ti bo voda la pa pesek pršel not, ti bo po vsej verjetnosti zaribal :D

Zdaj pa razmisli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejmo to tko še zdej v maju enkat organizerat!Kšno nedelo bi blo men čist gut ker v sobot 7.5. grem na Hella rally,sobota 14.5.grem na morje na un sejm navtike tko da ob sobotah jst nebi mogu!Lahk se pa zmenmo v nedeljo 8.5. pa gremo že zjutri ob kakih 8ih,9ih pa se furamo lepo ceu dan po avstrijskm koroškm pa tm okol :D

Mal naštuderite kdo bi vse šu pa se začnemo mal bl resno pogovarjat kdaj,kam...

P.S.:

tejcy glej da boš mela motor sestavlen ;)

ccc ce greste 8.5 mene ni zravn :S matura :SS jaz bom sla tm okol 20ga gor al pa po 16 maju k mam solo konc... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol z avstrijo??

Ma kdo že kšno idej kje bi se šlo...drugač uzamm zemljegled pa na pamet rečemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<=YaMaHa=> tut lahko :D važn je da kam gremo!!!

jst bi sou najraj že dans kam k je tko lep vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dam vam sam en nasvet, pejte tam čez Logarsko Dolino, pol pa čez nevemkatero že sedlo dol na Jezersko, mi gremo tam vsako leto ko gremo iz maratona Celje-Logarska, pol pa gremo čez avstrijo dol ker je res lepo, pa še ovinki so!! Vam ful priporočam tisto cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Jezersk? Ehm, jest raj nebi reskirov....glede na to, da že tko zmatrano cesto na nekaterih odsekih "spet" (beri:še kar) prenavljajo, udarne jame so tud pogost pojav,ter razna bližnja srečanja z nasproti drvečimi šleparji in odpuljenimi lokalci..... Zanč sm komi odnesu celo kožo, k mi je nasprot z ostrega ovinka na mojmu pasu prgonu šlepar :fight2: Sej ne rečem, ovinki so tm zakon, sam k se ti pa to enkrt nardi, te pa kr mal mine se tm vozt :angry2:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisto je Pavličevo sedlo ja... No ja nevem če je tako hudo, mi nismo mel nikol takih problemov

Eko še slika: :OK:

LD.JPG

Žigec, ti pa sploh še izpita nimaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žigec, ti pa sploh še izpita nimaš  :P

pa izpit mors met :>>

drugac pa ce rabs polnoletno osebo... ce greste po 16. maju mate mene zravn :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pa kaj si noben ne prau d nucaš izpit :whistle: :yea2:

Jao sam to je ql d pr 16ih loh prestopš mejo k moji kolegi niso glih pounoletni :kva2:

Ajde uživite, sam ta cesta čez jezersko se mi ne zdi tok slaba, kr sm se že fulkrat z avtom pelu tm pa ni glih velik prometa pa ful široka cesta, glede na naše k je tok široka d se z motorjm kumi sam pelš kaj šele d bi ker nasprot pršu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to furo kt se mente sem jest zraven!

Jest dobr poznam to pot kt smo skori enkrat na mesec ziher na jezerskem pa še mal čez. Doj do železne kaplje gremo ponavad pol pa nazaj. Šli smo pa tud že čez pavličevo sedlo pa pol čez logarsko pa na kranjskega raka nazaj. Tko da če ste zainteresirani se lahko kej zmenmo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fajn...vidm da ste zainteresirani!

Bom jst v prihodnjih dneh uzeu mal zemljevid v roke pa mal pogledu kje bi se mi pelal toka da se mal za traso zmenmo da naumo čist na slepo po Avstriji vozil!

Itak da gremo prek Jezerskega :OK:

A pol se za nedelo 8.5. menmo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je kul, če me seveda uzamete sabo :D :OK:

kdaj polet bomo pa še na morje šli pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš priden! :P

Ma morje je še delč...mamo še velik km pred morjm za narest B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to maš prav, sam sm se pa učer kopal pa sploh ni tako mrzu morje :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol z avstrijo??

Ma kdo že kšno idej kje bi se šlo...drugač uzamm zemljegled pa na pamet rečemo :D

ma jaz sm bla ze gor pa je pot res huda tm po unih ovinkih pred mejo waaaa noro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš priden! :P

Ma morje je še delč...mamo še velik km pred morjm za narest B)

morje pa prosm po 27.6 da mam jaz zadn dan ustnih pr maturi :D pol pa zarad mene ce me pobere od kome tm dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morje pa prosm po 27.6 da mam jaz zadn dan ustnih pr maturi :D pol pa zarad mene ce me pobere od kome tm dol :P

Dej ti tejcy sam motorčk zrihti da mal rejsava mi2 čez planino!

Na poti do morja sevede :D

Pa dons mi je ful nora ideja pršla na misu da bi letel mi en dan v lucijo,šli na gokarde(becinske,tahude)pol na kšno pico v santa lucio(ful noro hude pice)pol pa če bo cajt letimo še mal na plažo kšnim bejbikam mal mežikat pol prot večeru pa domov B)

Huda fura,a :D

No sam dejmo mi zdej o Avstriji...sm mal gledu po zemljevidu in ugutovu 2 potke!ena mal dalša ena mal krajša!Jst sm drgač bl za tadolgo :yea1:

No na tadolgo gremo lahk nekak tkole:iz LJ-Kranj-čez Jezersko v Avstrijo-Eisenkappel(Železna Kaplja)-levo pred Sittersdorfom(Žitara vas)-Ferlach(Borovlje)-Feistritz(Bistrica v Rožu)-Furnitz(Brnca)-za Furnitzom levo na Korensko sedlo-Kranjska Gora-Jesenice-Kranj-in nazaj v Lj!

To bi pršlo nekak slabih 500km po moji oceni sam bi šlo :D

Pol gremo lahk pa še isto prek Jezerskega do Sittersdorfa,pred tem Sittersdorfom levo do Furlacha pa za Furlachom spet levo na Ljubel pa čez Tržič prek Kranja nazaj do Lj!

No tadruga fura bi nanesla tm neki čez 200km tko da bi šu jst raj tm vse okol po koroški pa da vsaj eno ornk turo nardimo!

Kaj pravte?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!