Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No,pol vela :blush:

sam kako se bova pa zmenla...a kolega bo pa odjebu zdej :D

kok sm jst grozna :)

ne ne sej nism jst to ... :P s kje pa si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da boste ob 4ih na rudniku :)

UUU grčo sam to pa bo fešta :OK: :OK: kolko jih bo ... upam da boš še ti kkšne lubice prpelu :naughty:

aja drgač bom jst meu spalko, tak da za pokrit ne bo problem (razn za BaHa ta pa reeskota)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par slikic od moje prometne, slike od mofe pa prpopam takoj ko jih dobim.

IPB SlikaIPB Slika

IPB Slika

malo sem jih raztrgal med rajsanjem, si je pa še malo duška dal reševalec.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy: "Jest sm kokica k se je na ponu prpopala" :lol1: A se še spomneš :lol: :lol: Sej zadnč smo ga z unmu Gašperjam skup mau pil v Petelinu :)

Hehe, spomnem, spomnem.....kva uni ni blo jasn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei na MSNju ma nick KoKica,usak dan k sm tm mi uno kokico oponaša :kva2: Nvem usa pamet ji je v joške ušla :closedeyes:

Mormo spet enkrat v Maxiju potonflna mau zajebavat :lol1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei na MSNju ma nick KoKica,usak dan k sm tm mi uno kokico oponaša :kva2: Nvem usa pamet ji je v joške ušla :closedeyes:

Mormo spet enkrat v Maxiju potonflna mau zajebavat :lol1: :yea1:

Bomo en dan spet kšno rekl ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno,sploh kdr bo una tamala kelnarca delala :P Sam une z Pinky skuterjam nesme bit zravn, ker pol nesmem nč od kurbarije rečt :D :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno,sploh kdr bo una tamala kelnarca delala :P Sam une z Pinky skuterjam nesme bit zravn, ker pol nesmem nč od kurbarije rečt :D :blush:

Hehe...ja, bo treba spet našo Inesko obiskat :) sam zdej sva že dost :topic: tko da se magari na msn-zmenva(je u profilu).

'later

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe sej tle je skoz off-topic :D Te bom jutri dodal na MSN pa se zmenva :OK:

BaHec kdaj boš kej na Gorenjskem, da greva Pudo pozdravt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BaHec kdaj boš kej na Gorenjskem, da greva Pudo pozdravt :lol1:

ej prow kmal :P sam res a .... :P lahko bi tud kej do kranja skocla mal kilerja pa vladeta puzdravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej prow kmal :P sam res a .... :P lahko bi tud kej do kranja skocla mal kilerja pa vladeta puzdravt :D

Puda,Vlade pa Killer žvijo v krogu 400metrov tko, da imava vse tri na kupu samo v Kranj prid :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: Maš MSN za zmenkarije

Če je to name letel ti bom tko povedu, da je tole čisto odprta tema.Sploh za ment kdaj pa kje se dobimo tko,da... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej nism jst to ... :P s kje pa si ?

okolica kranja...a ti tud prides...dej potrud se...da nas bo cim vec :D

nocni pozdravcek iz petrola,,,pac ni nc dela...sam ne sefom povedat :D

sam da boste ob 4ih na rudniku :)

UUU grčo sam to pa bo fešta :OK: :OK: kolko jih bo ... upam da boš še ti kkšne lubice prpelu :naughty:

aja drgač bom jst meu spalko, tak da za pokrit ne bo problem (razn za BaHa ta pa reeskota)

mam feeling da boste skor sami fantje tam...se bom kr mal ogrozeno pocutla :blink:

mah ja...sicer sm pa ze navajena bit ena redkih punc v vecinoma moski moto zasedbi :blush:

pozdravcek,pa se vidmo jutr :devil:

ej prow kmal :P sam res a .... :P lahko bi tud kej do kranja skocla mal kilerja pa vladeta puzdravt :D

a mene pa ne bi prsla :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naty tud tebe lahk prideva sam povej iz kerga dela Kranja si :P .Na kermu petrolu pa to delaš,te pridem pozdravt :D

SI ITAK ZE ZVEDU...PA TI NC NE POMAGA K ME KMAL NE BO VEC ;)...DAJEM ODPOVED ZA NEKI CASA ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap jap sva kr pošteno debato užgala na PMjih :grim Pa tist kdor jo bo na piknik pelov nej merka,je vredu punca :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap jap sva kr pošteno debato užgala na PMjih :grim Pa tist kdor jo bo na piknik pelov nej merka,je vredu punca :yes:

ooooo...kolk se mi pa zdej zdi :blush:

pa kađivi me lahk zaupas po mojem :blush:

no ja...ti bom jutr povedala :OK:

pa hvala k mas tako mnenje o men :devil:

debata na pmjih je pa huda ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo...kolk se mi pa zdej zdi :blush:

pa kađivi me lahk zaupas po mojem :blush:

no ja...ti bom jutr povedala :OK:

pa hvala k mas tako mnenje o men :devil:

debata na pmjih je pa huda ja ;)

Hehe kađivi itak, da zaupam :grim

Drugač pa šekr nemorm zaspat,sm se že v postlo ulegu pa sm šu spet nazaj za komp...Pomoje bi mogla midva službe zamenjat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nevem če bi šotor sabo vlaču k res ful zasede pa še v kovček ne gre :BUA: če ma kšn še kej placa za eno debelo rit v šotoru, nej pove, da nam sabo vlaču??? drgač je pa zej use zmenen za piknik???

se prav; ob štirih je start, prespi se pr organizatorju, 2kosa je treba sabo prnest, pol se gr skupaj v nabavo, upam da pred sedmo ne k me še nebo tm(pač mam kmečke obveznosti :( ), če je pa še kej taga pa povejte!!! Lp. Aleš aja pa če je kšn kle z kranjskega konca mam še en zic frej ga lah pelm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!