Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No ja,slikco sm že najdu oz. naredu.Mal sm tole ko sm zgori nalepu predelu u slikarju pa je ratala lih taka ko sm jo iskal.

By the mim veste za kašnega ko mu bi lahko poslav slikco,mu povedav dimenizje pa kašno vrste nalepke hočm met,on bi jo pa naredu pa poslu po pošti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

in lahko noč

pisal bom ju3. Al je pa že dons? eh... :blink:

gejči flejmči is beekkkk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: stroj, Reesko, Baha, Jernej, RSmaniac, Matex, bratranc od Rs maniaca, DSBlackDoc, Flame#7, Mi, Žigc, Dolenc, Peshy Boy, Grčar , Moto Mat, stric burek, AiroH :worship:

več kasneje :) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :drunk: :bounce: :smoke: :yea2: :love1: :grupni: :beer2: :beer1:

:worship: stroj, Reesko, Baha, Jernej, RSmaniac, Matex, bratranc od Rs maniaca, DSBlackDoc, Flame#7, Mi, Žigc, Dolenc, Peshy Boy, Grčar , Moto Mat, stric burek, AiroH :worship:

več kasneje :) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja,slikco sm že najdu oz. naredu.Mal sm tole ko sm zgori nalepu predelu u slikarju pa je ratala lih taka ko sm jo iskal.

By the mim veste za kašnega ko mu bi lahko poslav slikco,mu povedav dimenizje pa kašno vrste nalepke hočm met,on bi jo pa naredu pa poslu po pošti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo mogoče u soboto 29.7 na GHD Ilirska Bistrica...bi ramu enga ka mal pozna tam okol pa bi pokazu kje so kašni dori ovinki za gledat!

See you there!Zvečer pa še na koprski veretn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne čakte ne me jebat. tolk pa spet nism spil :blink: :P .

ja fantje tm pr grčarju je blo hudo ane, upam da ste usi prežvel :cry: hehe. To mormo NUJNO ponovit :D

dons sva pa z reeskotom enih 100km zih naredila skupi .) vagon en haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: stroj, Reesko, Baha, Jernej, RSmaniac, Matex, bratranc od Rs maniaca, DSBlackDoc, Flame#7, Mi, Žigc, Dolenc, Peshy Boy, Grčar , Moto Mat, stric burek, AiroH :worship:

več kasneje :) :blink:

A jst k sm biu tut na pikniku sm pa zrak al kaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tale flejmči ne nabija tok v prazno...

dons sva po cesti V HRIB!!, 2 SVA BLA GOR!! pa njegova rs 50...pa sva prehitela hyosunga 650...tko da fante ma neki pojma :P

al je biu pa un tak debil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, samo moja nesposobnost ne prekaša njegove debilnosti zato sva šla hitreje haha :P eh če bi znal bi prtisnil un. samo se mu je vidl, da je n3sp0 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tih bod!!!

gre se za princip...sam če bi bla rs125 k ma belo tablco bi blo še kul...ampak ti k maš rumeno tablco...to je pa jeba za unga...ne bo mogu spat še en tedn...mopedist ga je dol udaru...šala...en mopedist in motorist :P kot sopotnik :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on si je mislu,"naj mata vesele" :D

točn tako :yes: :yes: reesko sam si en gay ... mi pridemo do tebe pa ni nobenga doma, pa še na mobi se ne javlaš :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou majstri, js prodajam yamahco če kdo kup al pa če ve za kšnga da bo kupu, zato k se bom počas selu na razred 600 :OK: kupujem pa hondo cb600 hornet al pa suzuki sv 650 če kdo za kerga ve. mam pa na razpolago do 850k sit :)

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo mogoče u soboto 29.7 na GHD Ilirska Bistrica...bi ramu enga ka mal pozna tam okol pa bi pokazu kje so kašni dori ovinki za gledat!

See you there!Zvečer pa še na koprski veretn

mhm a mislis it z motorjem na koprsko ? uglavnm ce hoces ostat brez tablc, zmigovceh, auspuh-a, itd. ti kr pejd tja z motorjam ..... :BUA:

ka tam ti folk pokrade lih vse kar vidi na motorju .... zato me boli k al grem z avtom al grem z vlakom ... samo da bo zur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm a mislis it z motorjem na koprsko ? uglavnm ce hoces ostat brez tablc, zmigovceh, auspuh-a, itd. ti kr pejd tja z motorjam ..... :BUA:

ka tam ti folk pokrade lih vse kar vidi na motorju .... zato me boli k al grem z avtom al grem z vlakom ... samo da bo zur :OK:

lol kaj nakladaš :S jst sme zadnjič bil z mojim in je vse ostalo an svojem mestu ...parkiral sem zravne atlantide tak da brezveze neki govorit k ni res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol kaj nakladaš :S jst sme zadnjič bil z mojim in je vse ostalo an svojem mestu ...parkiral sem zravne atlantide tak da brezveze neki govorit k ni res

ma dej pizda kaj nakladam pajaco en .... pizda a ... pac ti nisi vidu jst sm vidu .... lansko leto za koprsko sm vidu mozake kko so akrapovica iz r6ke dol sraufal pizda .... zjutrej ko smo sli po mestu niti en motor ( titi k so bli aprkirani tam pred unim kopaliscem ) ni mel vec reg. tablce ... tko da nc ne nakladam zarad mene nared kar hoces ....

dej airoh kej s eneki pizdis brezveze sej ti nism nc naredu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tako :yes: :yes: reesko sam si en gay ... mi pridemo do tebe pa ni nobenga doma, pa še na mobi se ne javlaš :BUA:

Mi te čakamo pred bajto pa nobenga, pa še Grčo te je kicu 5x + prnesu majco in CD (ki si ga želel, da ti ga posname BELI TOK 12 - gay party reloaded :P )

M.G.: zakaj mate morske školjke v enm lončku kjer je palma posajena :?

:OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej pizda kaj nakladam pajaco en .... pizda a ... pac ti nisi vidu jst sm vidu .... lansko leto za koprsko sm vidu mozake kko so akrapovica iz r6ke dol sraufal pizda .... zjutrej ko smo sli po mestu niti en motor ( titi k so bli aprkirani tam pred unim kopaliscem ) ni mel vec reg. tablce ... tko da nc ne nakladam zarad mene nared kar hoces ....

dej airoh kej s eneki pizdis brezveze sej ti nism nc naredu :?

ta airoh itak zmeri neki naklada .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm a mislis it z motorjem na koprsko ? uglavnm ce hoces ostat brez tablc, zmigovceh, auspuh-a, itd. ti kr pejd tja z motorjam ..... :BUA:

ka tam ti folk pokrade lih vse kar vidi na motorju .... zato me boli k al grem z avtom al grem z vlakom ... samo da bo zur :OK:

To se strinjam... ker sem tudi jaz ostal brez ogledalc....... ko sem ga pustil pred šolo v KP......

lol kaj nakladaš :S jst sme zadnjič bil z mojim in je vse ostalo an svojem mestu ...parkiral sem zravne atlantide tak da brezveze neki govorit k ni res

Ja itak s tvojga nimajo kaj spizdit.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!