Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ej grem jest tud sam če se gre to u nedeljo zjutri nam mogu k mam tkrt tekmo tko d po 13 uri lah al pa raj kšno soboto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kksna sobota bi bla bols. k nasledn dan ni šole, tko da bi več folka lahko šlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm to k praute d bi prestopil državno mejo, a za to morš met kao spremstvo pounoletne osebe s sabo???

:lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ej ta je bla huda :slap: :lol1: NE, ni treba, dovol je potrdilo da lahko u tujino potuješ sam. (Če sm js lahko šou u anglijo k sm meu 14) Sam noben tega ne bo kompliciru. Če pa že to uprašajo, reči d je uni pred tabo k je slučajno že spelu pounoletn pa je O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za take ture dejte si mal planirat tudi postanke, ne sam nekej šopat po svoje. Dejte vedet da 125-ke tudi niso taki motorji da bi z enim rezervarjem nardili po 400km (vsaj NSR k sm jo js meu ne) tako da pomislte tudi na petrole ipd. To mislim predvsem na to da boste meli prbližno enake intervale med vami, ne da bo en tankou zdej, ta drugi po joku čez 20km, ta tretji spet čez 10km in take. To vas bo samo upočasnilo in bo vaš izlet traju 3dni :slap: 500 km ni malo, in za 125 je to približno 5-6 ur vožnje (tudi več) + usi postanki vmes, kar je to kar en cel lep dan. Start nekje zjutro okrog 10h, prihod pa pred 20 ne računajte :grrr Če skrajšate na 200km je to ena lepa popoudanska fura :grim

Tko mal za razmislek, ne mislim vam težit, sam u pomoč (če vam je) :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pizda eni so se pa res že retarderani rodil!!!Kukr ta gizmič!!Pizda pa kaj si neki pamtn če pa ne vem!Pizda pa o kakm jebenem potrdilu zj govoriš? Ja a pol pr 16ih letih nucaš potrdiu al ne???Drgač nas pa ne zanima kje si biu ti pr 14ih!! :nono: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče teh potrdil je tko da do 15.leta lahko potuješ v tujino sam vendar z potrdilom od staršev(nek listek kjer gor piše da ti starši dovoljujejo) po 15. letu pa lahko brez vsega, tko da ni blema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jih je mela nova a jih ma zdej :> a si su na Dyno? drgac pa :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda računamo tut na kr dost postankov!

Jst naprimer nardim z enim tankom max 150km ker mam bol hard endurco pa ma mejhn tank tko da bi se mogl najmn vsake 100km ustavlat po moje!Umes pa še en mal dalši postank za kšno pico pa da se motorji odpočijejo!

Drugač pa mislm da kdor ma original motor mu nima kej problemov taka vožnja delat!Jst sm s svojmu tut 150km naredu v enm kosu pa skos gas do konca čez ovinke,po ravnini skos 120-130 kokr je končna pa ni nobenga problema :OK:

No ta fura je bla do morja...sm biu v Kopru prej k v urci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, saj gre, npr. jaz sem v eni rundni z mojo TDRko naredo 250km do prvega daljšega postanka, edino kolk sem stal je blo, da sem tankat šel. Drugače npr. moj kestl drži za cca. 166km + cca 20-30km rezerve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je glede postankov skori useglih k itak naredim z enmu tankam 230km . Sam je pametno ustavn na vsake tolk časa d se mal spočiješ k po 100 km tud nis več ne vem kako skoncentriran no vožnjo. Pa djte če se da se zmenmo za kšno soboto k nedelje mam jest use booked.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se pa za soboto zmenmo...bom jst probu 14.5. bit frej sam bomo vodl kako bo!

Kaj pa glede poti??Vam je kul če gremo tko k sm napisu??Pol ste vsi za tadolgo furo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je glede postankov skori useglih k itak naredim z enmu tankam 230km . Sam je pametno ustavn na vsake tolk časa d se mal spočiješ k po 100 km tud nis več ne vem kako skoncentriran no vožnjo. Pa djte če se da se zmenmo za kšno soboto k nedelje mam jest use booked.

ej kolk pa tankaš po tolkih kilometrih? sej maš NSR, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol tankam tm 13-14 litrov! Drgač smo pa pomoje usi za tadolgo furo, kt takratka je bl tko za đabe, škoda časa!;) :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se gre kksno soboto, sm zravn. zarad postankov, pa mi je cist useen, k jst s tankom nardim 400km+ (več kot 400 ), tko da zarad mene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst to soboto 100% ne morm,nasledno 14.5. bi si pa uzeu čas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol tankam tm 13-14 litrov! Drgač smo pa pomoje usi za tadolgo furo, kt takratka je bl tko za đabe, škoda časa!;) :zzz:

14 letrov kukr jaz vem nsrjka ma tank 13 litrov tko da ne vem kam jih natankas 14 mogoce po ceveh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pizda eni so se pa res že retarderani rodil!!!Kukr ta gizmič!!Pizda pa kaj si neki pamtn če pa ne vem!Pizda pa o kakm jebenem potrdilu zj govoriš? Ja a pol pr 16ih letih nucaš potrdiu al ne???Drgač nas pa ne zanima kje si biu ti pr 14ih!! :nono:  :topic:

Ti prvo preberi, pole piši quote :grim Lepo sm napisu d NE, ni treba spremstva polnoletne osebe. Kaj ti tle ni jasno :eek: rabiš pa potrdilo, tle tudi kej ni jasno :eek: kam sm šou sm napisu pa zato d veš d če greš u austrijo 30km čez mejo ni neke panike, tukej tudi kej ni jasno :eek: nism napisu zato d bi se hvalu kukr je tebi najprej na pamet kapnlo :slap: IDIOT (upam d veš definicio idiota d ne bo spet treba dodatnih razlag sam zate :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja jaz bom fotru mal zatezila da bo mal sam sestavlu motor pa mogoce bo ze fertik do 14ga,ker jaz mam tu much z maturo upravt zdele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tejcy jest drgač natankam 14 litrov k sm lih zadnč k mi je benza zmankal pol 14 litrov notr natankov, lahko pa d števc na bencinski črpalki goljufa in laže za en litr sam za to je pomoje bl mal možnosti! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tejcy jest drgač natankam 14 litrov k sm lih zadnč k mi je benza zmankal pol 14 litrov notr natankov, lahko pa d števc na bencinski črpalki goljufa in laže za en litr sam za to je pomoje bl mal možnosti! .)

sej mogoce sam pol si ga mogu cist spraznt tud kanale pa da gre po kanalih kak litr,ker tank naj bi mel 13 litrov od vsake nsrjke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj sm ga spraznu tolk d mije crknu tko d sm ga pol porivov 2 km ! Sm pozabu d nism zadnč celga tanka tankov in me je pol izdal k sm mislu d mam še 100 km fore :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!