Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No jaz grem ob 4 na Marijo Reko,tak da okol 5 bom gor,...ce se bo komu naj pride kaj pogledat!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žigc dobr ga brusiš. Lahka rečem sam :worship: :worship: :worship: .

Te pa povabim na marof, na dvoboj z mano :OK: če seveda želiš .)

Bi z veseljem šou sam, k za 1x še nimamo kombija, vožnja do tam pa pol še žganje do konca in nazaj, se mi zdi pa mal prekruta...upajmo da bo bog dal tut ta marof že 1x O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to se bova enkrat zmenla, pa dala moj pa tvoj motor na prikolco, pa gassa dol .) . sam zdele nimam nič časa :( . tam okoli 20. grem še enkrat na marof, sam mam prikolco že zasedeno, pol mam pa 27. grobnik, tko da pol po grobniku enkrat no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Mariji z Garfildom res nepozabno, in z veliko motoristi.

Ena fotka za pokušino (mal zjebana), fotke prof. fotografa še pridejo :kva2: :kva2: :kva2:

Ena še od garfilda, sam druge fotke so bol kurac kukr je un model slikov. Zato raj počakmo na fotke od profija, k so pa res huuudeee :grim

Na drugi fotki pa parkirplac za motore ter moje priprave na brušenje :P

A žigc vidm da si že spucu kombinezon :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to se bova enkrat zmenla, pa dala moj pa tvoj motor na prikolco, pa gassa dol .) . sam zdele nimam nič časa :( . tam okoli 20. grem še enkrat na marof, sam mam prikolco že zasedeno, pol mam pa 27. grobnik, tko da pol po grobniku enkrat no.

No ql k js itak prej ne vem kako bo, k so popravci :grim

Pol se bova pa že zmenila

A žigc vidm da si že spucu kombinezon :P :D

Hahaha že prvo jutro :D Sm se kr stuširov v kombinezonu, Šlauf pa gaasaaa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 z grčotom sva te hotla že ponoč k si neki ustaju "stušerat" pa neki nisi biu zaintereseran :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se kr stuširov v kombinezonu, Šlauf pa gaasaaa

To pa ni glih pametno :nono: ker ti bo usnje na kombinezonu trd ratu. to morš pucat prov z pasto za usnjene površine, nikar z vodo čez usnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni glih pametno :nono: ker ti bo usnje na kombinezonu trd ratu. to morš pucat prov z pasto za usnjene površine, nikar z vodo čez usnje.

Ja kaj pa k me je dons 70km tuširal nonstop. Zato pa so spreji za usnje .)

hahaha ne vem kdo bi kozlanje pucov z pasto :lol1: :lol1:

Pa bi reku d bi me spucov :lol1: :lol1: JOKE

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga gapi tak kombinezon kokr je meu zigc vrjem da bi tut ti samo pod tuš nesu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem. Od svoje rane mladosti sem vedno mislil da so kombinezoni za varnost na motorju. A glej ga zlomka, 18 let sem živel v zmoti. Še danes bom pokozlal svoj kombinezon in vam jutri sporočim občutke :OK:

Ja kaj pa k me je dons 70km tuširal nonstop. Zato pa so spreji za usnje

Za to se drugače kupi dežne kombinezone .) . še v MotoGP sem jih videl na dirki. sicer samo zgorni del ampak ok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje in dekleta, sedaj vaš pa še uradno zapuščam, :) danes sem prodal mojo TDR-ko :OK: :OK: :OK: in sedaj se selim v višji razred :OK: ; nikakor vas pa ne zapuščam tle na forumu ;)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje in dekleta, sedaj vaš pa še uradno zapuščam, :) danes sem prodal mojo TDR-ko :OK: :OK: :OK: in sedaj se selim v višji razred :OK: ; nikakor vas pa ne zapuščam tle na forumu ;)

škoda :P

joke :D

ja fajn, se bomo pa loh mal bl hitr vozil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem se...mah to ribanje mi gre na kurac full :(

sam blem je k sm jst zajebu ne motor...sam dobr...pozabmo :(

P.S.brez razloga ti ne more zaribat...men je zato ker nism menju lezajev k so 5k .) pa mi ni blo skoda kesa..sam sm se hotu vozt ne pa se sraufat...pa sm dobu extra udarec...mah ni vazn :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem se...mah to ribanje mi gre na kurac full :(

sam blem je k sm jst zajebu ne motor...sam dobr...pozabmo :(

P.S.brez razloga ti ne more zaribat...men je zato ker nism menju lezajev k so 5k .) pa mi ni blo skoda kesa..sam sm se hotu vozt ne pa se sraufat...pa sm dobu extra udarec...mah ni vazn :(

keri ležaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri ležaji?

pomoje ležaji na gredi :BUA: ti pri apriliah zlo hit gredo rakom žvižgat, cena je 4.500 SIT za enega + 2 semeringa 2.500 SIT /en + vsa ostala tesnila za mašino okrog 8.000 SIT..... vse to sem jaz menu, lih tko dau preveč za servis, ker so mi šli ti ležaji :( <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ležaji na gredi :BUA: ti pri apriliah zlo hit gredo rakom žvižgat, cena je 4.500 SIT za enega + 2 semeringa 2.500 SIT /en + vsa ostala tesnila za mašino okrog 8.000 SIT..... vse to sem jaz menu, lih tko dau preveč za servis, ker so mi šli ti ležaji :( <_<

če grejo ležaji na gredi...pol itq začne čudno ružit mašina tak da predvidevam da bi pri takem zvoku vsak se nehal furat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če grejo ležaji na gredi...pol itq začne čudno ružit mašina tak da predvidevam da bi pri takem zvoku vsak se nehal furat :)

čudno začne ružit ja...... ceu motor se trese in dere ko nevemkaj <_< - ko gredo ležaji rakom žvižgat, ko pa so ležaji zelo na koncu se sliš vrtenje ležajev, če nabiješ gas nad 11k rpm, saj tko je blo pr men, pa nism vedu kaj se to sliš, ker se niti ne sliš zelo <_< no.... zdaj vem :)

btw: risko, nevem kaj maš zaen motor, če rabiš cilinder za rotax 122, mam jst enga s čist novo pušo (še ulaufana ni), al pa če kdorkol drug rab PM, okvirna cena pa 60k sit, ker je bla sama puša + vgradnja 45k sit

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se na določenih vrtljajih (okoli 5k rpm) cel motor čudno trese, pa čudn zvok ima temu primerno, ko gre nad 6k se vse lepo umiri...so to ležaji mogoče?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se na določenih vrtljajih (okoli 5k rpm) cel motor čudno trese, pa čudn zvok ima temu primerno, ko gre nad 6k se vse lepo umiri...so to ležaji mogoče?

mislim da ne, ker je logično da bi se bolj slišalo pri visokih obratih, ker se gred veliko hitreje vrti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!