Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

meni ko so ležaji šli je začelo čudno ružit (res čudno pa ful bedn zvok) že pri 2k obratih pol pa bol si dal gasa bol je ružlo...motor itq da ti vibrira sploh ker je 2T...ampak ko pa začne tak vibrirat da maš v nogah mravlince pa je malo pred tem da mašina ribne...vsaj pri meni je blo tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ko so ležaji šli je začelo čudno ružit (res čudno pa ful bedn zvok) že pri 2k obratih pol pa bol si dal gasa bol je ružlo...motor itq da ti vibrira sploh ker je 2T...ampak ko pa začne tak vibrirat da maš v nogah mravlince pa je malo pred tem da mašina ribne...vsaj pri meni je blo tak

men k so šli ležaji se je tolk rukov celotn motor, da sm se tud jst ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se na določenih vrtljajih (okoli 5k rpm) cel motor čudno trese, pa čudn zvok ima temu primerno, ko gre nad 6k se vse lepo umiri...so to ležaji mogoče?

pr men je isto... tresljaji se ful prenesejo na stabilizator.....

kot si že povedal da zgleda pride do resonance..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je na mojmu mitotu tko delal kokr je koci reku, preden mi je zaradi pregrevanja zaribala ojnica :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da teče glih beseda o vibracijah imam rs125 in je nemogoče furat jo pri 5-7k rpm pri 6 je najhujše motor se tak pajtla da bok pomagaj ko pa pride čez te obrate pa ni nobenih nenormalni vibracij pač vibrira kot vsaki drugi motor. aja motor mi že to dela od kaj sem ga kupil se pravi od 9000km naprej kaj ga jaz lastim. mogoče kdo ve kaki vzrok. aja pa zaradi th vibracij mi tu pa tam odpade kaki del napr: hupa nosilec za izpuh, klučavnica za sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi bejbe šele z mojga rekle :naughty: :slap: :lol1: :lol1: :lol1:

:topic:

Bomo vidl, če se bodo za moj motor tut tok zagrele :lol1: :lol1: :lol1:

Vse za joke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor jim pa ni najbl všeč :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam fak folk, vi ste res navalili. Matex, Grčar, oba sledita Ajazbetovemu vzoru :P

Grčar, men je pa tvoj motor najbolj hud :winkiss: ma največ konjev :devil:

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

sej pomoje če bi avtomatika gor fuknu, da bi isto govorile :lol1:

sam res

sam slike motorja pa si že zakon :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

sej pomoje če bi avtomatika gor fuknu, da bi isto govorile :lol1:

jutri se bom šou slikal na čebelici pa vržem gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pol boš mel pa čisto 5-ko :D

ker na TOMOSA palijo :lol: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res

sam slike motorja pa si že zakon :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Hehe kake mata :OK: mopi... sam de pele... .)

PS: mojga j treba phat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kok ste pa sli?usi mate ene kurceve blokade.. :P

še mal pa jih ne bo več ;) ;) :yes:

$$$ bitches :D

men je tud to kul... sam da je :OK: :OK: mal za :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm učeri nazaj s cresa pršou. v lajfu še nism doživu SLABŠE vožnje!!! :angry2: :cry: :angry2: ob odhodu vse lepo in prav, nobenga oblačka, tu pa tam kakšn... že čez slabo urco vožnje (še na otoku) manjša 10 minutna plohca, vredu bomo potrpel... pridm rahlo opran na trajekt. ko se vsedem v potniško kabino in naročim kavo (10kn :angry2: ) sem na vidiku zagledu črnino :eek: wtf??? po krku je blo še kr vredu, ko pa pridem it krka na rijeko se je uscalo kokr ga je možn, komi sm kej vidu :eek: . in tako me je dž prau od rijeke pa do ilirske bistrice, tolk da sm bil ko mokra podgana :fredy: za povrh vsega pa od ilirske b. pa vse do doma tak svinski maraz, da prstov na rokah nism vč čutu kaj šele noge itd!!! :angry2: polek tega da je skoz malo rosilo! pa to ne morš vrjet kaj se ti sredi vročega poletja lahko zgodi :grrr. pa kj morm, ena izkušnja več :D

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!