Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Upam da ne bo dosti crkovala,...to je bol za na marof pa na grobnik misleno ce bo kdo mel kdaj kaki plac na prikolic,...masina bo na novo obnovlena,en cilinder je ze zdaj nov,en pride obnovlen,novi bati,komplet pregledana masina,....olje,....vglavnem moglo bo delat :D

Drugac sem kupo zaribano,....lastniku pred mano je zaribala ker je on kupo motor ko je bil skupaj narejen samo za prodajo,en cilinder nov,drug pa delno dober,in pa stara bata not(zaribana),....samo zdaj ne vem ce je bil dan not ze odlomlen bat al ga je potem odlomlo(zato je treba tudi masino narazen vzet),ojnice nimajo nic lufta,pa tudi cilinder ni hudo zariban,tako da mislim da je bil ze odlomlen bat not dan,ker prejsnem lastniku je zaribala po 40km voznje(vsaj tak je reko :? )

...vsaj tak je reko ja...

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je od vas mogoče kdo za da bi se šlo na motoGP v brno letos??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x več kubikov, 2x več težav :BUA:

Ni potrebo 2x vec kubikov da mas 2x vec tezav,.....je 125ka ze TRETJIC zaribala :( :angry: ,....tokrat je masina skoraj za v smeti,...namrec ojnica je dobla luft in je abt ze en cajt v glavo tolko,...se mi je zdelo da motor ne gre vec tak ko je so,....zdaj pa sploh vec ne gre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebo 2x vec kubikov da mas 2x vec tezav,.....je 125ka ze TRETJIC zaribala :( :angry: ,....tokrat je masina skoraj za v smeti,...namrec ojnica je dobla luft in je abt ze en cajt v glavo tolko,...se mi je zdelo da motor ne gre vec tak ko je so,....zdaj pa sploh vec ne gre :(

omg :S ti pa si mel že stroškov pa blemov s tem :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg :S ti pa si mel že stroškov pa blemov s tem :BUA:

Rajsi ne vprasaj kolko sem jih ze mel pa kolko jih bom se mel....je blo prevec,bi lahk ze skoraj 600ko 2003 al pa 2004 letnik kupo namesto 125ke....

pa men ni več jasn

kak vam to kr ribajo(to morte neki narobe delat) :?

Sej ti bo jasno ko bo teb zacelo crkovat(bols da ne,ker te glava zacne pect),.....pac so to navite 125ke,...pa po dosti km gre vse v 3PM....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ponavadi je res tak ko ti nekaj začne jebat ti pol kr naprej jebe...škoda da nisi delal pri kakem serviserju pa bi mel na delo garancijo pa nei rabo s5 plačevat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebo 2x vec kubikov da mas 2x vec tezav,.....je 125ka ze TRETJIC zaribala :( :angry: ,....tokrat je masina skoraj za v smeti,...namrec ojnica je dobla luft in je abt ze en cajt v glavo tolko,...se mi je zdelo da motor ne gre vec tak ko je so,....zdaj pa sploh vec ne gre :(

To je pa aprilija fantič :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa aprilija fantič :BUA:

Shit happens,....sej zdaj bom prodal!KUPI KDO :D .....pol pa nabavo papirje od ene 125ke z 11kW pa 250ko pod 125 registriral :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit happens,....sej zdaj bom prodal!KUPI KDO :D .....pol pa nabavo papirje od ene 125ke z 11kW pa 250ko pod 125 registriral :D :OK:

bogi tisti ki ti bo to kupil :yes: sploh za tako ceno :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj možno da mu gre tolk oz par km majn...ker predelano ma komplet mašino te...sploh če ma športn bat ker te gre motor do vsaj 15k obratov...edn v mbju na mitingu je z RSko 50ko oz na 80 predelano mislim da se pelal 145km/h...sam tu se ful pogosto bati menjujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj možno da mu gre tolk oz par km majn...ker predelano ma komplet mašino te...sploh če ma športn bat ker te gre motor do vsaj 15k obratov...edn v mbju na mitingu je z RSko 50ko oz na 80 predelano mislim da se pelal 145km/h...sam tu se ful pogosto bati menjujejo...

to je ta rs-a :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko je pol končna z blokadami honde nsr in aprillie rs 125 ? ker se nevem katerega bi kupiv :>

LP

z blokadami gresta ob okol 130km/h .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha poglejte tega

klik rs 80 končna 150km/h :lol1: :lol1: :lol1:

uh kaj pa tota mašian dela sem jo dobo za pelat vglavnem ostaneš brez besed ko se obratomer začne zaletavat v plastiko. samo kurca ko mu nekam rada riba

aja pa od totega je flamčy kupo celinder koga je on prej mel in toti mu jo je skupaj delal

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Denisa RSka trga ja,sem jo lansko sezono na Ptuju na dirki vidu,mi jo je ponudil za peljat samo sem imel roko v gipsu pa se je potem bOnZy z njo pelov pa je tud reku,da pošteno leti še s prejšnjo predelavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha poglejte tega

klik rs 80 končna 150km/h :lol1: :lol1: :lol1:

Kaj je tak smešno? Ta motor je postavil državni moped rekord, z enimi drugimi zobniki nej bi šla celo 155. Pa od Flamečija RS prot teli nima za burek .)

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha poglejte tega

klik rs 80 končna 150km/h :lol1: :lol1: :lol1:

se je vredu met tak motor,ampak preveč gnarja na njega zmečeš,zato je bolš da počakaš par let pa si pol kupiš neki konkretnega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je tak smešno? Ta motor je postavil državni moped rekord, z enimi drugimi zobniki nej bi šla celo 155. Pa od Flamečija RS prot teli nima za burek .)

strojči, flejmči tuki sam mi net ne dela... tole kar ste vi (ti) primerjali je enako kot da bi primerjal tvojo tzr katera gre (ajde recimo) 85 pa mojo rs katera gre (recimo 135) .)

aja pa denZova RSa ma ugodno ceno!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!