Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sej sm reku, moja TZR nima za burek prot tvoji RS, tvoja RS pa nima za burek prot Denzovi ;)

Pa TZR gre realnih 90, tud mal čez .)

gre kurac .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej za 125ccm tut ne zastopim kaj je folku tak fetiš pedenat pa ribat pa spet spedenat pa spet zaribat...ma ko bi folk ta denar na stran daju bi si u kratkem za kako TDMo al pa Zja pršparu :P ;)

Ja predelovanje kot hobi ni nč narobe,če maš ti službo,vsak mesec pol miljona plače,pa da predeluješ na vse mile viže...če si pa total odvisen od tastarih pa še tist dnar k ga čez počitnce zaslužiš v motor zmečš zato d ti gre spet 1 mesc 10 več k vsem ostalim pol pa itak ribne se mi zdi pa neumnost .)

e to ti dam prav . sam da ga spedenaš u mejah normale da res ne zapraviš vsega denarja na njem je vredi. pri tem si je treba postavt neko mejo , in ko to maš še pol vzdržuješ in ohranjaš da brni :)

nektiri starši pač rajš vidjo da maš mal predelanga pa da ne leti prek 120 kot pa da je podprejo pri nakupu neki težjega pa vejo sami da ni bog ustvaru človeka ko bi ti v tem obdobju lahk hladim možgane pri vožnji

usaj tak je pr men

če sm kirmu na žul stopu se mu opravičujem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) evo še eno motoristko :P hehe;D

aaamm...mam yamaho tzr 125 :blush:

že ki vas zanima .)

ale, mejte se fajn :)

papa***

wellcome :OK: :beer2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu glih najdu eno fotko dveh lepotic pred Uršulo.

Bol da se ne spomnm kako in v kakšnem stanju sm pršu ke :grrr

Včeri sm biu u uršuli..Bl žalost..ob 1h nas je kelnarca prijazno napotila k vratom:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm biu u uršuli..Bl žalost..ob 1h nas je kelnarca prijazno napotila k vratom:)

Jah itak ni kj prčakvat če je poletje.A je biu saj bakus odprt?Kr LJ čez poletje tok SUX d glava peče :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahm da te opozorim moto gp dirke so 20.8 kaj bom ogledali tam 25?? muhe???

Ja datum sm mal zaj*** .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm če komu motor trokira oz da nea vrei vleče...pa da ste že nastavlali fergazer itd pa ni blo bolše...dobro je spucat komplet auspuh...js sm ga včeraj pucal pa sm ga dal dans nazaj na motor itd...zdaj je še bol glasn pm :D drgač pa lepše vleče kot je prej pa tut nea trokira več oz redkokdaj se zgodi

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim oz. kako si spucu auspuh?

prvo z drotom kolk je šlo...in s tem se da dosti spucat...pol pa sm vlil not mal bencina pa pretreso da se je po celem not bencin prjel pa sm pusto nekaj cajta pa sm vžgal...in tak je šlo vse dol...pa priporočam da dušilec bek odšraufate če bo do to delal da bo kuro bencin v auspuhu ker se lahk vniči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men bo treba tut spucat mal .)

ka se dobi kako posebno čistlilo za ta del

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men bo treba tut spucat mal .)

ka se dobi kako posebno čistlilo za ta del

nevem...mislim da je še najbol poceni če tak nareiš...sicer ni nujno da tut kuriš z bencinom...doma si pač kaj takega nareiš da gre v auspuh pa strgaš ven :) sicer dolgo traja ampak ko se pelaš pa je tut razlika pol :D bol konstantno vleče pa zvok je bolši...vsaj pri meni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm če komu motor trokira oz da nea vrei vleče...pa da ste že nastavlali fergazer itd pa ni blo bolše...dobro je spucat komplet auspuh...js sm ga včeraj pucal pa sm ga dal dans nazaj na motor itd...zdaj je še bol glasn pm :D drgač pa lepše vleče kot je prej pa tut nea trokira več oz redkokdaj se zgodi

No to z drotom sm tut js spucov se "neki" pozna ja.

Sam neki :lol: , to k si z bencinom kuru pa to, a veš da imaš v izpuhu tut to stekleno volno, in da si jo z bencinom ti skuru, sj ni najbrž nč narobe ampak mislm da ti te steklene volne nimaš več notr .)

Sam tko povem d ne bo kr usak zdj kuru izpuha :whistle: ne vem kok je to kj dobro :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah itak ni kj prčakvat če je poletje.A je biu saj bakus odprt?Kr LJ čez poletje tok SUX d glava peče :glare:

Bakus je bil odprt ja, sam brezveze,sama mularija pa preveč folka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je napisu da je dobr dušilc dol dat prej :D

Hehe a nism js 1x dav svojo notranjost izpuha na ogled MSju :?

V IZPUHU ne v dušilcu se nahaja mrežica okoli izpuha pod njo pa steklena volna, ki menim da ni brezveze :grim

Bakus je bil odprt ja, sam brezveze,sama mularija pa preveč folka...

Hmmm za "odraslejši" folk je pa itak zdj KMŠ zaprt, edin OMBRE bi bil pol zate primern, sam tm sm biu pa tut tazadn dan tm pa smo ga pil do 7:00, zdj je pa baje čist u kurci, bo treba 1x pogledat :unsure:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh bi naj biu prazn...edino v dušilcu je vsega boga nametanga not...pa še to je zato da nea tak fest ruži...ampak js tut v dušilcu nimam nič več :) drgač pa v onem loncu naj nebi blo nič in bi mogo bit prazen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh bi naj biu prazn...edino v dušilcu je vsega boga nametanga not...pa še to je zato da nea tak fest ruži...ampak js tut v dušilcu nimam nič več :) drgač pa v onem loncu naj nebi blo nič in bi mogo bit prazen :)

Nočm bit preveč pamtn, ampak ker sem sam rezal izpuh in iz njega lastnoročno z žagco cel dan rezal ven katalizator mislim da vem kaj je vse v IZPUHU. Če mi še vedno ne vrjameš je na eni zakotni spletni strani slika razrezanega izpuha, sam te strani ne najdem več. In če boš še vedno prepričan da tega v 2T izpuhu ni, bi ti lohka to pokazu sam z rezanjem kkga novga izpugha in mi je zlo žou kr nism z digitalcom usega tega poslikov :closedeyes: .

PS: Ima kdo ta resonančni kalkulator z že vnesenimi podatki za APRILIO RS125 99-2005, kr je 1x biu že tu na MSju sam ga nimam več??

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočm bit preveč pamtn, ampak ker sem sam rezal izpuh in iz njega lastnoročno z žagco cel dan rezal ven katalizator mislim da vem kaj je vse v IZPUHU. Če mi še vedno ne vrjameš je na eni zakotni spletni strani slika razrezanega izpuha, sam te strani ne najdem več. In če boš še vedno prepričan da tega v 2T izpuhu ni, bi ti lohka to pokazu sam z rezanjem kkga novga izpugha in mi je zlo žou kr nism z digitalcom usega tega poslikov :closedeyes: .

PS: Ima kdo ta resonančni kalkulator z že vnesenimi podatki za APRILIO RS125 99-2005, kr je 1x biu že tu na MSju sam ga nimam več??

sam malo...to velja sam za originalne auspuhe al za gianellija pa tote tut?? mah zaj nea nič kaže da bi blo kaj narobe z izpuhom oz motorom če je že slučajno blo kaj not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam malo...to velja sam za originalne auspuhe al za gianellija pa tote tut?? mah zaj nea nič kaže da bi blo kaj narobe z izpuhom oz motorom če je že slučajno blo kaj not :)

Lj js sm 100% da je v izpuhu od RSke 99-2005 letnik to notr, ti pa vrjamm da ni nč narobe, kr je možno da je ta mrežca in volna notr sam količine izpušnih plinov. who knows B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!