Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:yes:

Ker letnik je ta izpuh? Kr katalizator je drugačen kakor pr men :?

Aia pa če bo ker to vn jemal, se da tut drugače prerezad, tko d ni pretežko nazaj zavarit ;)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si ti naredu Žigc? Kaj vse od tega si vn vzel?

Use kar se je dalo, je pa nemalo dela sm reku d sm cev dan nucov pa še pol d sm use spolirov, pa skrajšu sm resonančni lonc za prbližn 1mm (kr js sm ga prečno prerezu 1x) zato bi rd zvedu točne mere tega izpuha da bi vedu kaj sm s tem zajebu al pa mogoče bolš naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Ker letnik je ta izpuh? Kr katalizator je drugačen kakor pr men :?

Aia pa če bo ker to vn jemal, se da tut drugače prerezad, tko d ni pretežko nazaj zavarit ;)

2003.....drugace je pa mislim da un ga tak razrezal ker ga bo preuredil da bo pasal na nsrko,ker to je bivsi izpuh od norca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še sliko kak izgleda ko je spražjen.

edino ono mrežo še lahko ven date po želji brez nje je bolj glasen

post-4575-1155577619_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da se nebote več štritali

Sam to ni denfr,al ne???

U denfru je pena ponavad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe a nism js 1x dav svojo notranjost izpuha na ogled MSju :?

V IZPUHU ne v dušilcu se nahaja mrežica okoli izpuha pod njo pa steklena volna, ki menim da ni brezveze :grim

Hmmm za "odraslejši" folk je pa itak zdj KMŠ zaprt, edin OMBRE bi bil pol zate primern, sam tm sm biu pa tut tazadn dan tm pa smo ga pil do 7:00, zdj je pa baje čist u kurci, bo treba 1x pogledat :unsure:

KMŠ in ombre sta men bl mim..ombre sami tipi..sej nismo odrasli,sam 15+ pa tud ne mislm gledat.. Global u sredo je kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMŠ in ombre sta men bl mim..ombre sami tipi..sej nismo odrasli,sam 15+ pa tud ne mislm gledat.. Global u sredo je kul :D

LOL teb pa tut nč ni ušeč :)

Mene pa Global itak ne spustijo :grrr

Tko d se morm zadovoljit z 15- v bakusu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mam problem pa rabm kakšno bolj strokovno mnenje ker nisem lih expert za frčake :grrr .

mam gilero rc l. 93 , 2T, 125ccm pa to lih ne spada v to temo pa vsen. tts sm zamenu tza motul 600 in težava se ni odpravla gre zato da se 6 prestava ne zavrti. kaj je vzrok? :( odprl sm uplinjač je ok, svečo mam NGK B9E S , katere uporabljate vi, je lahko kriva sveča.z apts ventilom al kaj že je je pa tko pr 6.000 obratih se odpre, če ga pa na mestu zavrtim do 12.000 tisoč ventil pride do konca sam pa ne gre nazaj. :cry:

mogoče motor nima dovolj kompresije? so lahko krivi batni obročki? a ma kdo bat za prodat? need help :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za v Globala morš bit jebač B)

Ljga Ljga frajrja :lol:

Ei dj pa ena že mal napol resna objava:

Za viknd se načrtuje ena turca proti MARIJA REKI, če gre kdo zraven nj me kontaktira po MSNju da se zmenmo .)

Vse to če bo lepo vreme (kar bo moglo bit), pa da nom mev prehudga mačka pod čelado :D

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče bakusa ni 15- ampak 18+ edino par oseb se še najde ki grejo pred 10h not v bakusa. FOlka je full tko da je dobr vzdušje, uglavnm v lj mi ni bolšga lokala kokr bakus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče bakusa ni 15- ampak 18+ edino par oseb se še najde ki grejo pred 10h not v bakusa. FOlka je full tko da je dobr vzdušje, uglavnm v lj mi ni bolšga lokala kokr bakus.

Hočš rečt pred bakusom :lol1: :lol1:

Šala mala. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk kko kej sm bu mal odsoten pa to;ppp

baha moju kje si ti???? si pršu domov u nedeljo!?!? smeh ma na vipavsko treba pridt ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Za viknd se načrtuje ena turca proti MARIJA REKI, če gre kdo zraven nj me kontaktira po MSNju da se zmenmo .)

Vse to če bo lepo vreme (kar bo moglo bit), pa da nom mev prehudga mačka pod čelado :D

Zanimivo... :hmm:

Mogoče pa bo kj lufta u nedelo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!