Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ql ql, nas je blo pa res ful :OK:

aja to ste šli tja....zato si me vrjetn klicu...men je pa glih baterija crknla takrat :closedeyes: tko da te niti nazaj nism mogu poklicat....

pa kdaj drugič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja to ste šli tja....zato si me vrjetn klicu...men je pa glih baterija crknla takrat :closedeyes: tko da te niti nazaj nism mogu poklicat....

pa kdaj drugič :OK:

Pa pizda ceu dan sm te klicu, pa še en dan prej, ti pa nč :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je gdo za kako turco (off road) po kumu in okolici!! če je gdo interesiran naj mi pusti sporočilo!!! :OK: :OK:

aja pa ful velik vaj je blo na mariji reki!! sami bajkerji!! :OK: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Ne prepoznaš po barvi motorja pa čelade in kombinezona :cry:

tebe poznam .. in tvoj motor ... samo dveh motoristov ne poznam... prvega in 4tega ?? kdo sta ?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje se bo treba bolj po svojem pasu furat....a se še niste (nekateri) tega naučili :wacko: ...kaj če bi ga kdo slučajno dol oreng pripičil :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje se bo treba bolj po svojem pasu furat....a se še niste (nekateri) tega naučili :wacko: ...kaj če bi ga kdo slučajno dol oreng pripičil :xx:

No no šef :) mislm khm, ja mularija nikar po nasprotnih pasovih.. Kdaj greva na marijo? :D

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no šef :) mislm khm, ja mularija nikar po nasprotnih pasovih.. Kdaj greva na marijo? :D

cifro imaš poklič pa gremo a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste,mene pa jebe to,ker se pred nepreglednim ovinkom ustrašm pa dam po bremzi.To se mi dogaja od nesreče naprej.Bo treba na Marofu natrenirat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje se bo treba bolj po svojem pasu furat....a se še niste (nekateri) tega naučili :wacko: ...kaj če bi ga kdo slučajno dol oreng pripičil :xx:

Potem se ju3 dobimo, in vidimo kdo bol po svojem pasu vozi ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se ju3 dobimo, in vidimo kdo bol po svojem pasu vozi ? :naughty:

lahko je govort, pa furat na takih ovinkih k si jih nadrkan :slap:

Pejt na kkšne nepoznane, pa se takrt hval ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede filmčka.. IMHO se vredu peleta samo prvi in zadni..

lp

Pade en filmček, pa tok kritik :slap: , zgleda da lahko le prof. vozači dajo sm gor filmčke, kr mamo tok zahtevno občinstvo :? :)

ni blema.... ;)

Reci čas, kr js zdj ne delam pa mam ceu dan frei, sam po 12i uri k prei bom u LJ k grem končno po spričevalo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pade en filmček, pa tok kritik :slap: , zgleda da lahko le prof. vozači dajo sm gor filmčke, kr mamo tok zahtevno občinstvo :? :)

Reci čas, kr js zdj ne delam pa mam ceu dan frei, sam po 12i uri k prei bom u LJ k grem končno po spričevalo :OK:

No ker boš pa že v Lj, pa mene poklič pa te pelm na Rakitno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pade en filmček, pa tok kritik :slap: , zgleda da lahko le prof. vozači dajo sm gor filmčke, kr mamo tok zahtevno občinstvo :? :)

Reci čas, kr js zdj ne delam pa mam ceu dan frei, sam po 12i uri k prei bom u LJ k grem končno po spričevalo :OK:

ne ga jemat resno ker se ne splača :P ..vsi se dober peljete samo en je bil oreng izjema....beri po levi strani :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ga jemat resno ker se ne splača :P ..vsi se dober peljete samo en je bil oreng izjema....beri po levi strani :ninja:

Ej fant, nea se ti zajebavaj..

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker boš pa že v Lj, pa mene poklič pa te pelm na Rakitno :devil:

Ei pa lahko ob 11ih grem iz most pol, no tm nekje.

Sm biu 1x na rakitni če se ti da u izi vozt grem lahko sam tm niso ovinki za mojo prdulco kr al ga u 2. nateravam čez obrate al pa u 3. pod obrati, tko d mi ni preveč ušeč :BUA:

Se pa loh dobimo ju3 na pijači kje v mestu, častim, sm naredu izpit za avto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei pa lahko ob 11ih grem iz most pol, no tm nekje.

Sm biu 1x na rakitni če se ti da u izi vozt grem lahko sam tm niso ovinki za mojo prdulco kr al ga u 2. nateravam čez obrate al pa u 3. pod obrati, tko d mi ni preveč ušeč :BUA:

Se pa loh dobimo ju3 na pijači kje v mestu, častim, sm naredu izpit za avto :OK:

Dogovorjeno..ti pustim gsm cifro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!