Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dej no matr ste vsi ene picke pedri marsovci vse ste ce ne prideste jutr na ride :P

Mogoče pridem jst jutr kej gor, če ne bo policajev :? , kdaj boš ti pršu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa kr pozab da ne bo smrkcev

Pol bom pa z biciklom pršu! :P Sej drgač jih med tednom ni! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no matr ste vsi ene picke pedri marsovci vse ste ce ne prideste jutr na ride :P

no no dihat n pozab ti, mrde uletim jut z digitalcm, d nardimo kako fotko š zate... am kdaj pa mislete bit gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej lahko prasaste irencko da danes ni blo kapsev .... hvala bogu .... :P ej ja dej cimvec ulette gor dej :P :Dej jst ce bi sel bi sel tja gor ze tko ob neni 11 - 12 uri .... tm nekje ....

no no dihat n pozab ti, mrde uletim jut z digitalcm, d nardimo kako fotko š zate... am kdaj pa mislete bit gor?

ja dej prnes digitalca jutr :P :D

ma dej komi cakm ! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej lahko prasaste irencko da danes ni blo kapsev .... hvala bogu .... :P ej ja dej cimvec ulette gor dej :P :Dej jst ce bi sel bi sel tja gor ze tko ob neni 11 - 12 uri .... tm nekje ....

ja dej prnes digitalca jutr :P :D

ma dej komi cakm ! :P :D

Kdaj se boš ti kej na Gorenjskem uglasu :hmm: Da greva na kšn pir :closedeyes: CSownor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se boš ti kej na Gorenjskem uglasu :hmm: Da greva na kšn pir :closedeyes: CSownor :P

ej n wem enkrat se mormo !!!!

ej folk pravkar sm se zbudu in z veseljem pogledu iz posle kjer je mal kukala svetlo rumena svetloba ... grem na teraso in kaj vidim .... moj pogled proti postojni oz. nanosu se je zasvetil v mojih oceh kakor kaplica ki pade v morje in ga z veseljem napolni ! haahhaa :kva2: :kva2: :kva2: ne me fukat fantje danes ce ne prideste na ride vam jajca odtrzem !!!! polejte kako vreme kristalno cisto nebooo pa sonck sijeee jeeeeeaaaaaa let's go to the kacje ride !! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej n wem enkrat se mormo !!!!

ej folk pravkar sm se zbudu in z veseljem pogledu iz posle kjer je mal kukala svetlo rumena svetloba ... grem na teraso in kaj vidim .... moj pogled proti postojni oz. nanosu se je zasvetil v mojih oceh kakor kaplica ki pade v morje in ga z veseljem napolni ! haahhaa :kva2: :kva2: :kva2: ne me fukat fantje danes ce ne prideste na ride vam jajca odtrzem !!!! polejte kako vreme kristalno cisto nebooo pa sonck sijeee jeeeeeaaaaaa let's go to the kacje ride !! :P :D

omfg :D :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pridm popoudne :OK:

ok zmenjeno ! :) toooo :OK: pa digitalca ne pozabt :P :D

za vse info plz info na 040 232 358 dej da nas pride kir vech :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej n wem enkrat se mormo !!!!

ej folk pravkar sm se zbudu in z veseljem pogledu iz posle kjer je mal kukala svetlo rumena svetloba ... grem na teraso in kaj vidim .... moj pogled proti postojni oz. nanosu se je zasvetil v mojih oceh kakor kaplica ki pade v morje in ga z veseljem napolni ! haahhaa :kva2: :kva2: :kva2: ne me fukat fantje danes ce ne prideste na ride vam jajca odtrzem !!!! polejte kako vreme kristalno cisto nebooo pa sonck sijeee jeeeeeaaaaaa let's go to the kacje ride !! :P :D

LOL, tako malo je potrebno da otroci dobijo veselje do igranja v tem malem peskovniku :slap: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL, tako malo je potrebno da otroci dobijo veselje do igranja v tem malem peskovniku :slap: :grim

Mali peskovnik za velike fante :grim, ni to za mopede :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta bla kera dva od tle dans ob 7 v vrhniki oz sta se mim pelala,...rdec mito pa nova rska?

ej ja te sm tud jst vidu na kacjih ridah sta me pozdravla :) hehe ka je blo noro danes na ridah !! mamo vam k niste prslii !! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ja te sm tud jst vidu na kacjih ridah sta me pozdravla :) hehe ka je blo noro danes na ridah !! mamo vam k niste prslii !! :D

pridm drugič če mi zrihtaš ole :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je pa blo a.....kak dolg zdaj ne boš spal :devil:

Spim kot ubit, dokler me za dol ne začneš lovit :devil:, čeprov drugač svaka čast, si ga zelo dobr pelu, si presegel moja pričakovanja..Zdej se morva pa sam še zment za peskovnik for the big boys( grobnik), da se dol udarva :)

ps. pa da nebo kdo dubu napačnega mnenja, midva se kulturno po cestah vozva

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali peskovnik za velike fante :grim, ni to za mopede :grim

ej faker ti si pred mano gor prsu !!! :D jao jao lahko bi povedu da bi jst prej startu :S zej pa samo se irencko cakam da kire slikce posle ceprov so bl boge k je bla ze tema :S drsu po kolenu brez scitnikov :S zej sm pa hlace raztrgu pa koleno mam podrajsn mrsh :P je blo pa doro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej faker ti si pred mano gor prsu !!! :D jao jao lahko bi povedu da bi jst prej startu :S zej pa samo se irencko cakam da kire slikce posle ceprov so bl boge k je bla ze tema :S drsu po kolenu brez scitnikov :S zej sm pa hlace raztrgu pa koleno mam podrajsn mrsh :P je blo pa doro :D

Ja skoda skoda, mal smo se falil, sej jst bi biu še gor,sam je bil Erik tečn :) Čeprov se tud men počas ni dal, ker sva se kr prevozila dons po ridah in rakitni..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja skoda skoda, mal smo se falil, sej jst bi biu še gor,sam je bil Erik tečn :) Čeprov se tud men počas ni dal, ker sva se kr prevozila dons po ridah in rakitni..

lp

ej ja jst sm bil zihr da se bmo slikal skup :P :D ej dej za jutr rabim ene scitnike ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ja jst sm bil zihr da se bmo slikal skup :P :D ej dej za jutr rabim ene scitnike ... :D

Take it easy :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take it easy :)

jah kdo mi bo pa hlace sivu pol ! :D bols na stari nit kazm ne k jo bo kap .... se bolj pa ce zve od kje so raztrgane ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kdo mi bo pa hlace sivu pol ! :D bols na stari nit kazm ne k jo bo kap .... se bolj pa ce zve od kje so raztrgane ... :blush:

Ti si čist divji :P Počas pa po pameti, predvsem pa po cesti :P

jah kdo mi bo pa hlace sivu pol ! :D bols na stari nit kazm ne k jo bo kap .... se bolj pa ce zve od kje so raztrgane ... :blush:

Ti si čist divji :P Počas pa po pameti, predvsem pa po cesti :P Pa raj si ene hlače nekje sposod(po možnosti kup), ker če boš s tistimi ščitniki zalimanimi na kavbojke odletu, nebo dobr .)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si čist divji :P Počas pa po pameti, predvsem pa po cesti :P Pa raj si ene hlače nekje sposod(po možnosti kup), ker če boš s tistimi ščitni zalimanimi na kavbojke odletu, nebo dobr .)

ej pol je pa se un gor prleti szi fazerko .. a vesh k je zadnic k smo bli jst ti burek motomat pa s epar ljudi uni k je z avtom gor prsu s frendom ... hehe :) aja pa pol so se kapsi zasidral na zacetk rid pa na konc rid pizda ... smo bli prow ujeti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!