Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe ti bi meni lahko hlace zasivala :P :D

mah tu pa sploh ni panike, sam prnes... ( d nau mati huda k bo vidla) sam kolena pa res nebi... res d sm na zdravstveni... ma ti priporočam ščitnke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če ne bo kiša :BUA: :BUA:

sutra ima kiša samo n RIIIIDAH, ta vaš mali peskovnik za male prdulce :lol:

Jutr je (spet) slaba napoved :BUA:

TOOOO mi deeeeeliiii :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ne bo nč, ker pada dž :BUA: , tko bi se lahk jutr zmenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons valentino risko dobi mofo nazaj...tko da dons al je dz al pa ne se vozmo .)

se pa ze mal jasni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons valentino risko dobi mofo nazaj...tko da dons al je dz al pa ne se vozmo .)

se pa ze mal jasni..

dobi če dobi :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jest bi prišel, sam kaj ko mam popoldne službo :( Ma škoda je to k sm že 2 leti na forumu, pa vas večine tukaj ne poznam razen prek foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo gužva na stezi dons :D :OK:

hehe sej jih bova prefukala :D samo se zej mi ni jasn kko mi je krivina pocla !?!?!? :D pomoj sm vceri prevec po planini gonu :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo gužva na stezi dons :D :OK:

za otroke a ne :devil: ....čuj da ne boš pozabil sabo vzet lopatico in ajmerček... sej mama ja nima časa da bi te peljala za rokico tja :hmm: ...a te bo babica peljala :lol:

P.S. familija te pride še letos peljat scat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo jutr pogledat novo progo v okolici KK, če kdo gre se ob 15:30 dobimo pri DELTA TEAM v KK, tam počakamo do 15:45 in potem krenemo do proge :D

bo kdo prso,da ne bom nazadnje sam tam :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja na ridah ste srečal Probikerja pa unga androta k ma tud tanovo rso k je biu na pikniku pr grčarju..

Šli so pa na morje sam so mel zlo slb vreme dol. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej jih bova prefukala :D samo se zej mi ni jasn kko mi je krivina pocla !?!?!? :D pomoj sm vceri prevec po planini gonu :D

hehe bomo vidl kdo bo koga prefuku, dons še js pridm, tko d te bo še ena RSa več scat pelala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe bomo vidl kdo bo koga prefuku, dons še js pridm, tko d te bo še ena RSa več scat pelala :P

ok stari tooo :OK: se ga vidmo ... pravkar sm auspuh porihtu tko da se dizo menjam pa nastavim in gor prletim ... tle loti neki padat ma na planini je kul se ga vidmo ajd :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene neki zanima.

Jst na moji DT-jki predelujem zadni blatnik oz. nosilc za tablco.

Blatnik sm kar proč dav zej pa mislem sam lučko za osvetlitev tablice gor dat pa tablico tko diretk pod zadno plastiko.

En kolega neki pravi,da full težijo če bi mev tako,ker nebi mev odsevnika (mačjega očesa)gor.Kašne mate s tem izkušnje z policijo in na tehničnih pregledih?

Hitr pisat... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene neki zanima.

Jst na moji DT-jki predelujem zadni blatnik oz. nosilc za tablco.

Blatnik sm kar proč dav zej pa mislem sam lučko za osvetlitev tablice gor dat pa tablico tko diretk pod zadno plastiko.

En kolega neki pravi,da full težijo če bi mev tako,ker nebi mev odsevnika (mačjega očesa)gor.Kašne mate s tem izkušnje z policijo in na tehničnih pregledih?

Hitr pisat... :P

Če boš lepo naredu, ti noben ne bo težiu, če ne boš meu mačjega očesa gor. Jst mam na Z-ju sam tablco direkt pod lučjo, tko da je mal osvetljena, pa do zdej še ni blo problemov. Ti sam lučko namonteri, da bo tablca osvetljena, pa ne bo problemov.

Folk, 8 septembr pr men koruza party (če bo še dobra za pečt), drugač bomo pa kkšne čevape na žaru obrnil ;) Začel se bo ob pol 5h popoudne.

Povabljene tut motoristke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, 8 septembr pr men koruza party (če bo še dobra za pečt), drugač bomo pa kkšne čevape na žaru obrnil ;) Začel se bo ob pol 5h popoudne.

Povabljene tut motoristke :)

Boš ti kšn drug čevap obrnu :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!