Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ejga roky kako kj kaže aprilia?? kdaj jo bomo vidl!?? :?

Ooo pozdravljen :) Pol učerej nism bil doma,smo v petk mal zastavl pa sm spal pr frendu do treh popoldne fotr mej pa čakov :cry: Tko,da zj enkrat med tednom morm it,sam nesmem spet zaspat :slap: Pa še Yamahco morm prej prodat :hmm:

P.S. Kdaj se boš na občinske prjavu? Jest morm ta tedn prvo pomoč nardit :huh:

Ja dej se poglej kašn mulc si še :P :lol:

No no ti pa tiho k si pomoje najmanjši v tejle temi :grim :P Smo na predavanjih govoril da otroc manjši od 150cm morjo sedet v jahaču (otroškem sedežu) ti se pa kr z RSko vozš :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit zajeban ja če pou lajfa prespiš :BUA: ! za občinske pa še nč ne vem se morm najprej za zdravniškga prjavt :D ! sj veš d se mi čist nč ne mudi za tale izpit :whistle: ! važn d je motor pa je mn čist kul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: za aprilio mi morš pa nujn javt k jo dobiš d pridem pogledat! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit zajeban ja če pou lajfa prespiš :BUA: ! za občinske pa še nč ne vem se morm najprej za zdravniškga prjavt :D ! sj veš d se mi čist nč ne mudi za tale izpit :whistle: ! važn d je motor pa je mn čist kul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: za aprilio mi morš pa nujn javt k jo dobiš d pridem pogledat! .)

ah nebi dau še enkrat skozi tega.. tko doug sem delu izpit.. avtošola kupavala nov motor sem mogu tisto čakat, pol so bli dopusti pol eno pol drugo... jao glavn da je narjen pa da je motor pri hiši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jst u tork nrdim glavno vožnjo in mam pol izpit :OK: , pridem tja pa še učlanu bi se u sršene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit zajeban ja če pou lajfa prespiš :BUA: ! za občinske pa še nč ne vem se morm najprej za zdravniškga prjavt :D ! sj veš d se mi čist nč ne mudi za tale izpit :whistle: ! važn d je motor pa je mn čist kul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: za aprilio mi morš pa nujn javt k jo dobiš d pridem pogledat! .)

Hehe zna bit zajeban ja :grim Drugač se mi pa z Aprilio še ne mudi tok sej morm najprej izpit dokonca nardit,drugače ti pa valda sporočim pa gremo na kšn kofe pa furco :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud pridem...bom štartu čimprej tko da tud če bo treba šraufat bom do cajta tam :grim

hehe moja garaza je zmer odprta :OK: drgac pa sej pridesta itk szi the_aic-om mimo mene dej ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je fantje ste bli dons kej na ridah :D

Sej bi se ustavu pa nism meu cajta pa še nobenga na pru pogled znanga nism vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk dejte povedat kdo bi use pršu na piknik v petk, da vem če se sploh splača kej narest, al bom sam tle :lol1:

:grim :blush: :devil:

Kwa je fantje ste bli dons kej na ridah :D

Sej bi se ustavu pa nism meu cajta pa še nobenga na pru pogled znanga nism vidu...

aja tko ..... kdo je bil pol bl pjan pr grcoti jst al ti k se nej bi kao spoznala ? :kva2: no jst drgac sm bil gor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k bote prespal, se spi uzun, brez izjeme, tko da si prneste SVOJE spalke in šotore ;) Ker se mi ne bo dal spet ob pol 2h zjutri celo sobo sesat pa spalko prat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k bote prespal, se spi uzun, brez izjeme, tko da si prneste SVOJE spalke in šotore ;) Ker se mi ne bo dal spet ob pol 2h zjutri celo sobo sesat pa spalko prat... :D

hm le zakaj :hmm: :blush: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

aja tko ..... kdo je bil pol bl pjan pr grcoti jst al ti k se nej bi kao spoznala ? :kva2: no jst drgac sm bil gor ...

No pol si okol 15 do 7ih vidu eno dirkajočo DTjko k je tm CBRke pa R1ke prehitevala :P

Drgač pa jst pr grčotu sploh nism biu prov predolg da bi se vs zapomnu...mogoče bi mogu ležat na klopci mal pokozlan da bi se te spomnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol si okol 15 do 7ih vidu eno dirkajočo DTjko k je tm CBRke pa R1ke prehitevala :P

Drgač pa jst pr grčotu sploh nism biu prov predolg da bi se vs zapomnu...mogoče bi mogu ležat na klopci mal pokozlan da bi se te spomnu :)

Tist z DT-jko sm najveretneje jst.Una CBR-ka pa R1 so se kr zgubile za mano :D pomoje so nihove mašine preveč hlapov od motula požrle pa jim je mašine morilo :lol1:

Sam šlo je pa do tačk...kok sm biv le vesev :P

Popravljeno . Popravil The_AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol si okol 15 do 7ih vidu eno dirkajočo DTjko k je tm CBRke pa R1ke prehitevala :P

Drgač pa jst pr grčotu sploh nism biu prov predolg da bi se vs zapomnu...mogoče bi mogu ležat na klopci mal pokozlan da bi se te spomnu :)

ja nabrz sm te vidu ja .... pa se tko sm hotu prasat a ni to yamaha s foruma .... sam res a :OK: no drugic se pa le ustav ..... jst se na ridah pocutm ze cist domac :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k bote prespal, se spi uzun, brez izjeme, tko da si prneste SVOJE spalke in šotore Ker se mi ne bo dal spet ob pol 2h zjutri celo sobo sesat pa spalko prat...

Ne nabiji! jst ti že zdej povem da bom pod streho spal :devil: to pa zato k bom šu domov :P

Mogoče tut jst kej pridem pogledat. ampak tko bl za kratek cajt. beri tokdaflameaprefukam press :)

Mogoče še Roky pride kej pomagat :P

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nabrz sm te vidu ja .... pa se tko sm hotu prasat a ni to yamaha s foruma .... sam res a :OK: no drugic se pa le ustav ..... jst se na ridah pocutm ze cist domac :blush:

Hja sm najbrž biu jst ja :P

Ja naslednič se ustavm v vsakm primeru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se gre pol kj u FUNa, po pikniku?

:lol1: če boš tak kot si biu nazdne, tut do tja ne bi pršu, sploh pa bi te vn fuknl :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!