Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

V petek nas bo prešla hladna fronta. Pooblačilo se bo, dež bo od severozahoda zajel vso Slovenijo. Vmes bodo tudi nevihte. Vir: vremenko

Grčo to pomojem ve pa takrat dela piknike da nebi pol pršl do njega, sam prejšnič smo usen pršl :P

Hec hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr sm vido eno RSko...pa nism vedo al si biu ti al do drug :) a ti maš bolnt lase ?:)

pa dans se je en mimo serša z novo RSko pelal...do od tu ?:)

ja nažalost sem blont ja. vsaj nazven za znotraj se pa neve

aja pa še tablico sem zgubil pol hvala bogi našel, samo vseeno se mi je nosilec nekaj zjebal bom jo zdaj prišraufal raje.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja..pa tisti mito kaj se nekaj mimo serša vozi, tisto sn jaz :P

PS: Saj maš ql pričesko Mišel :)

Popravljeno . Popravil Jimiboni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj zmenimo se mi 1x ko smo vsi tam na tistih solah (strojna, sers, gradbena...) :OK:

slabo neb blo....sam bi blo pa potrebno uro pa plac se zmenit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dež ga bmo doma če bo vreme pr gročtu :D

U nedelo okol 18h pa na ride mal skrojne stranske desetinke gum brusit :rolleyes: :D,če bo kdo tam naj maha,kriči,... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, jutr kdor pride nej bo tle ob 5h, da ne bomo pol spet folka do 7h zvečer čakal :trance_33_sleep: Treba po alkohol v štacuno, tko da keš mejte sabo ;)

Tisti k bote tukaj prespal, si prneste spalke pa šotore, ker v hiši noben ne bo spau :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk dejte povedat kdo bi use pršu na piknik v petk, da vem če se sploh splača kej narest, al bom sam tle :lol1:

A jest tud lohk uletim, čeprav nisem motoristka :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, jutr kdor pride nej bo tle ob 5h, da ne bomo pol spet folka do 7h zvečer čakal :trance_33_sleep: Treba po alkohol v štacuno, tko da keš mejte sabo ;)

Tisti k bote tukaj prespal, si prneste spalke pa šotore, ker v hiši noben ne bo spau :grrr

Jst pridem okol 17:30, ker mam šolo do 16:15, pa predn domov pridem :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!