Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A gre kdo jutr na kakšno furo (na Bled, obala, Marija Reka...)? Če gre kdo nej kle napiše da gremo skp! .)

poklič ko prlezete do marija reke če se vam bo dal kej drajsat js sm tak 5 min gor

evo cifro 031 560 259 B)

ona cbrka je pa tud mislim vsaka čast js bi se bal da dol padem

bom probu po ravnini ripsat naslednjič sam pru rabm tabrave hlače :lol1:

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa se jst takrat pridem...dejte me poklicat ko boste gor!!ma baha mojo cifro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bil na ridama al je blo bl bogo glede na to da sm prletu tja lih mal predn so začel razbitga suzukija nalagat .)

Pa Bahc ga je tut neki srov gor na ridah menda...

Drgač pa veri najs furica dans :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c-c-c-c yamaha nesramenz en...jst te nikjer nism vidu...sej te se nikol nism ...sam tko ane...bi se lahko kej predstavu...ns je blo pa kr velikkk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c-c-c-c yamaha nesramenz en...jst te nikjer nism vidu...sej te se nikol nism ...sam tko ane...bi se lahko kej predstavu...ns je blo pa kr velikkk :P

Hja reesko pršu bi do mene,a ne...

Tm sm biu pr unmu KTMu 950SM pa z original-oneom sm se pohovarju neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil danes kdo od vas v Kranju okol 12h na Petrolu (zraven Merkurja) z Aprilio RS125 (LJ registracija,05 ali starejši model) :hmm:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro, a te je blo sram koga od nas za rokav pocukat, da se mal spoznamo :P (na maksijevi delavnici mislm)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro, a te je blo sram koga od nas za rokav pocukat, da se mal spoznamo :P (na maksijevi delavnici mislm)

Nene on je preveč pomembn pa se ne spušča na naš nivo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro, a te je blo sram koga od nas za rokav pocukat, da se mal spoznamo :P (na maksijevi delavnici mislm)

sam res... :P sej ne grizemo... no grčar včasih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ti si mene vidu :?

Jah tebe ne sm pa tvoje "ščitnike" :)

Mal prepozn sm biu pa bi vidu tebe pa še unga suzukija .)

pizdarija jst sm šele zdej pršu domu...mi je šou motor u kurac :BUA: :BUA: od godoviča naprej je neki plenkalo notr pol je pa sam počlo iz avspuha pa gotovo :SS

Kej veš kaj je narobe?Kter motor to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daelim daystar...ma nimam pojma kaj se je zgodilo...se vozm pol je začelo neki čudno plenkat notr pa sm se ustav pa poslušu pol čez ene 50km lih blizu doma mi je pa počlo iz avspuha pa je crknu...zdej pa vergla u prazno...ko da bi neki spuščalo vn :blink: tud ko na kurbl probam užgat ger čist na lahko...sej zdej ga peljem na servis...sam me je pa res razpizdilo ej :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja reesko pršu bi do mene,a ne...

Tm sm biu pr unmu KTMu 950SM pa z original-oneom sm se pohovarju neki :)

ja jst sm biu tud zravn njiju pa te ni blo nikjer :P

pizdarija jst sm šele zdej pršu domu...mi je šou motor u kurac :BUA: :BUA: od godoviča naprej je neki plenkalo notr pol je pa sam počlo iz avspuha pa gotovo :SS

hmm...tkole drgac cvajtakt zariba...tud daelim ni najbl vzdržljiv...sožalje drugač :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 članov praznuje danes rojstni dan

križaj(22), sonic58(18), Stric Burek(19), Renault-Clio(22)

vse najbolse BUREK :>

sj vem da te ze doug ni v tej temi ampak vseeno :> hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daelim daystar...ma nimam pojma kaj se je zgodilo...se vozm pol je začelo neki čudno plenkat notr pa sm se ustav pa poslušu pol čez ene 50km lih blizu doma mi je pa počlo iz avspuha pa je crknu...zdej pa vergla u prazno...ko da bi neki spuščalo vn :blink: tud ko na kurbl probam užgat ger čist na lahko...sej zdej ga peljem na servis...sam me je pa res razpizdilo ej :angry2:

A ni tebi že cel čas neki pokalo z avspuha? :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak tto yamaho prodaja motosi že kr dolg skor en let ko majo v vsaki št. revije oglas zgleda da je ornk mašinca očitno jo nobedn noče tak da bi se verjetn da kej zglihat če maš dnarce :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!