Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jah tebe ne sm pa tvoje "ščitnike" :)

Mal prepozn sm biu pa bi vidu tebe pa še unga suzukija .)

ma so lepi a ? :blush:

se prav si ti za mano prsu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUUUUU Matex pa ti si genij...kaj si ugutovu...najbol da moderatorjm sporočiš tale Zigcov greh da mu nabijejo mal opozorila :kva2: :wacko: :BUA:

(bednikpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne mors verjet ......

spizdl so mi: GIANELLI CARBON SILENCER .... mamo jim jebem :BUA:

tko da fantje ce mogoce vidiste kje oglas da kdo prodaja samo GIANELLI dusilc skor nov me obvestite tukaj oz na PM ... pa ce vam bo kdo kje ponujal res bi prosu ce bi bli tko dobri .... spizdl so mi ga pa v postojni :BUA: tko da ce kdo kej kej vidi, slisi, dobi ... nej me prosm obvesti lahk tud poklice 040 232 358

hvala, obupan brezdusilnik :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUUUUU Matex pa ti si genij...kaj si ugutovu...najbol da moderatorjm sporočiš tale Zigcov greh da mu nabijejo mal opozorila :kva2: :wacko: :BUA:

(bednikpress)

saj je vredu, samo zmotl me je, nism mogu požret tistga z-ja

zigc brez zamere :D napače so vedno prisotne

Pa še to, a kupi kdo Giannelli Carbon dušilc, sam za 5k? :P HEC BAHC, ne zamert.

drugače pa sožalje.

če rabš druzga bom jz zdej nek iz Italije naroču, pa če rabš povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne skrbi, bo v varnih rokah ;)

A si že kupu, al še boš? :hmm: Če si prlet mal na Ride! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne mors verjet ......

spizdl so mi: GIANELLI CARBON SILENCER .... mamo jim jebem :BUA:

tko da fantje ce mogoce vidiste kje oglas da kdo prodaja samo GIANELLI dusilc skor nov me obvestite tukaj oz na PM ... pa ce vam bo kdo kje ponujal res bi prosu ce bi bli tko dobri .... spizdl so mi ga pa v postojni :BUA: tko da ce kdo kej kej vidi, slisi, dobi ... nej me prosm obvesti lahk tud poklice 040 232 358

hvala, obupan brezdusilnik :doze:

Ja, pa motor so ti tut spizdili, sm dva vidu k sta ga v belo opel omego nakladala :lol1: :P

SAm si res kekc, ne morš kr motorja tm na enm parkingu pustit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa motor so ti tut spizdili, sm dva vidu k sta ga v belo opel omego nakladala :lol1: :P

SAm si res kekc, ne morš kr motorja tm na enm parkingu pustit :slap:

Gapi ma belo Omego.... :whistle: Baha sej jo bom merkov pa brez prask vrnu :OK: Hec hec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa motor so ti tut spizdili, sm dva vidu k sta ga v belo opel omego nakladala :lol1: :P

SAm si res kekc, ne morš kr motorja tm na enm parkingu pustit :slap:

:slap: Saj sem mu jaz reku naj ga pelje v kakšno hišo...... pa ni poslušal.. najprej ga je hotu kr v eno grmovje zapeljat....... :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj sta taki prasci ded niam sreče so mu ga upalil. kaj se pa tiče ki ga je pustil kot da ti nena nikoli tak pustiš motorja. tu prinas so enem izpred gostilne odpelali 2 akrapota.

tak da moje sožalje in upam da se ti čim prej vrne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj sta taki prasci ded niam sreče so mu ga upalil. kaj se pa tiče ki ga je pustil kot da ti nena nikoli tak pustiš motorja. tu prinas so enem izpred gostilne odpelali 2 akrapota.

tak da moje sožalje in upam da se ti čim prej vrne

ma jst ga sam mal hecam, k sva jst pa gapi njemu motor dol pelala, tko da ne bo kdo mislu da ga je res kdo spizdu. No sam Đianelija so pa res dol odšravfal :BUA:

Tko da folk, če vm karkoli crkne, dejte saj h kkšni hiši al pa km zapelat, da vm ne spizdijo česa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej wem da sm zajebu samo kaj ko ne vesh kaj narest takrat v paniki pa se mal u šoku :cry:

ma daj, še dobr da ti niso celga spizdli...... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj, še dobr da ti niso celga spizdli...... :BUA: :BUA: :BUA:

sej ze tega k mi je to spizdu ce ga dobim bo jedu gips ..... kaj sele ce bi mi celga spizdu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!