Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ma jst ga sam mal hecam, k sva jst pa gapi njemu motor dol pelala, tko da ne bo kdo mislu da ga je res kdo spizdu. No sam Đianelija so pa res dol odšravfal :BUA:

Tko da folk, če vm karkoli crkne, dejte saj h kkšni hiši al pa km zapelat, da vm ne spizdijo česa. :)

kaj pol stei ga v omegi al v čem domov pelali. jaz bi se brez dušilce pelal. saj pred tem si tak poklical policijo pa naredil zapisnik. se včasih furam brez samo da jebem sosede v glavo. ko oni mene da mi škife kličejo na dom ker se z krosko samo mimo njihove hiše pelam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol stei ga v omegi al v čem domov pelali. jaz bi se brez dušilce pelal. saj pred tem si tak poklical policijo pa naredil zapisnik. se včasih furam brez samo da jebem sosede v glavo. ko oni mene da mi škife kličejo na dom ker se z krosko samo mimo njihove hiše pelam

ja v omegi sva ga pelala k bahcu domov. Motor pa ni užgau, ker je meu zjeban gumb za ugašanje motorja, pa nek čudn zvok v cilindru, brez avspuha, balanca je bla zaklenjena, pa še kluča nisva mela, tko da je biu to skor edini način, da mu ga peleva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ze tega k mi je to spizdu ce ga dobim bo jedu gips ..... kaj sele ce bi mi celga spizdu :angry:

gips si dobu??? drgač pa tud kurc to da ti kr dol dušilc odšravfajo :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gips si dobu??? drgač pa tud kurc to da ti kr dol dušilc odšravfajo :BUA: :BUA:

mah 3 kratni zlom mam :doze: pa kao ce ne bo kul po enmu tednu grem na operacijo :BUA:

jst isto, jst isto!!!!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. ta super city mislim da je že na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u odkar vem za njega :D

za hyusounga pa če pravega mislim on z lj tablco ziher ni vredn nakupa..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sožalje BAHC :? ž douh nism bla tle u tej tem , tk d nism na tekočm, mi j blo pa kr mal čudn de se nč n javš :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo kerga od teh motorjev? en kolega kupuje....

2T

tdr

izbor je ozji....oz ostal je samo ta tdr,...tak da ce kdo pozna lastnika,bi bla koristna vsaka informacija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj Blink182 pove kje so mu žmigovce ukradl...Pred šolo na parkirišču,ki je varovano s kamerami.Posnetka pa nočjo pokazat :angry:

Ma ja, čefurji smotani fukneni, pa ta fakulteta kranska przadeta, k nečejo posnetkov kazat :angry:

Roky ke maš pa ti zj TZRko a jo drge parkeraš a si jo že prodov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, čefurji smotani fukneni, pa ta fakulteta kranska przadeta, k nečejo posnetkov kazat :angry:

Roky ke maš pa ti zj TZRko a jo drge parkeraš a si jo že prodov :OK:

Hm...Kr PešHondo tolčem,ker mi je zadnč varnostnik od fakultete zamoru, da bom mogu odvoz motorja plačat,če ga nam nehov tm parkirat pa rajš ne reskiram...Upam, da jo kmal prodam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Kr PešHondo tolčem,ker mi je zadnč varnostnik od fakultete zamoru, da bom mogu odvoz motorja plačat,če ga nam nehov tm parkirat pa rajš ne reskiram...Upam, da jo kmal prodam :naughty:

In kaj boš pol kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol da pohitiš, nasledn tedn bo že sneg :grim :grim :grim

sam če bo šlo tko naprej pa res .) :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha a to je isti dan k smo šli od planine?

Jebo vas nebi matija mi reku bi jst isti dan najdu prikolico za motor. K poznam na moto maxu folk bi mi zrihtali, vi 2 pa sta res en kekca pustit ga 3 dni v postojni :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Vas pridem mogoče še letos kej pogledat na Ride,če bo vreme, da kšno rečemo :) :beer2:

jah lej tko ti recem ... ce jo hoces "krstit" pol pa kr pejd :doze: mamo jebem se tem pofukanim ohladitvam ... predvsem ohladitvam asfalta :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lej tko ti recem ... ce jo hoces "krstit" pol pa kr pejd :doze: mamo jebem se tem pofukanim ohladitvam ... predvsem ohladitvam asfalta :BUA:

Sej če bo novo rs-ko kupu ga najbrš nov tišu čez ovinke tko da pomoje nebo padu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!