Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Odvisn,če boš pridn :P

Morva z Bahcem kšno rečt pa kšnga spit an...Nekdanji CS player :P

ja stari sam res :OK: pol pa se do kranja uletimo tam ... hehe :D :OK:

ja a ostali pa nc vn ne hodte?? :fredy:

ma da te ne prefukam ......

eni mormo lepo doma pocivat z gipsom na nog pa mirovat :glare: ZNORU BOMMMMMMM :BUA:

kva je jurči a si se že streznu? Včeri je blo noro! :) Tud bejbe niso ble slabe, mormo ponovit! :OK:

ej kje ste to bli ? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj baha...kaj ti je sploh ?:) a to maš od tistega iz rid?? sm v eni temi nekaj malega zasledil... :BUA:

čim hitrejšo okrevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa ste pozerji !!!! lisice ena! ti ja reesko ti!! :angry2:

amkaj si pa ti kle glasn?kr neki pizdis k itq hods ob 6ih spat...a sm ti jst kriv :? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In živela sta srečno do konca svojih dni....... :P

mah kr neki laja...jst nis mnc naredu...ce ma pa on ciklus pol nej pa se drugje znasa ne nad mano k mu NIC nism naredu .)

sploh pa nevem kaj ga trga pa kle neki mori pa smet is tem...men nej rece...ne pa tuki...sej ni 6 let str :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej no nebod pametn da ti naum une peš honde podru :angry2: pa sploh lisica ena ne poves nc niti kaj čombe jedan... :angry2: sej hvalabogu sm te zbrisu iz msn da te negledam več!!!! :angry2: :headbang: :headbang: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm vidu ja kako si me zbrisu...tko da si mi prej s5 pisu...dej ne laz sam seb...ce mors ze drugim...sploh pa se mi ne da s tabo ubadat...mislm pa da je moj mito v delujocem stanju...in ce se ne motm si ti ponosni lastnik ribezna?

sploh pa kaj si tok jezn?a te tok daje ljubosumje?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohjoj otroci :grrr

pust ga ce mu je padla slavnost tezaka...ves da se more dokazat...dej flame se bova mi2 to v zivo zmenla...ker zakaj bi usi tuki to gledal kako znas bit ti pametn...k v zivo si pa cist tiho .)

se slisva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej no nebod pametn da ti naum une peš honde podru :angry2: pa sploh lisica ena ne poves nc niti kaj čombe jedan... :angry2: sej hvalabogu sm te zbrisu iz msn da te negledam več!!!! :angry2: :headbang: :headbang: :oops:

Ej mali dej se ti mal umir pa ne pacej foruma s takimi intelektualnimi izjavami .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism meu itq nc z njim je meu sam on z mano...pa mu je zdej bed :D

mah ne bova vec o tem tuki pisala...ker sploh nevem zakaj je tuki zaceu...koga briga kaj mava mi2...oz kaj si je on spomnu da mava mi2...upam flame da ne bos tuki pisu...pm al pa telefon...tm se da vse zment...brez da tuki spilas revco .)

waaaaaaaaa....najdl so mi tablco :OK: :OK: :OK: :OK:

no za tiste k niste vedl...sm jo zgubu prejsn tedn...pa se je splacal pocakat k je biu itq bedn vreme...bejbe kdaj gremo na poslovilno furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah mal me je strah k je mrzu asfalt :(

pa mam gume k so trde k svina...no sej grem jutr na avtocesto probat...vm sporocim rezultat :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism meu itq nc z njim je meu sam on z mano...pa mu je zdej bed :D

mah ne bova vec o tem tuki pisala...ker sploh nevem zakaj je tuki zaceu...koga briga kaj mava mi2...oz kaj si je on spomnu da mava mi2...upam flame da ne bos tuki pisu...pm al pa telefon...tm se da vse zment...brez da tuki spilas revco .)

waaaaaaaaa....najdl so mi tablco :OK: :OK: :OK: :OK:

no za tiste k niste vedl...sm jo zgubu prejsn tedn...pa se je splacal pocakat k je biu itq bedn vreme...bejbe kdaj gremo na poslovilno furo?

Poklič u sredo, če si za! Greva kšno turco narest :devil: Vsaj do Planine, če ne dalj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič u sredo, če si za! Greva kšno turco narest :devil: Vsaj do Planine, če ne dalj :OK:

ma dej mi mors se tle omenjat planino ko kar vidm ku boste vsi tam gor sam jst spet doma drkat kurac :cry: wanna.go.to.planina.press :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej mi mors se tle omenjat planino ko kar vidm ku boste vsi tam gor sam jst spet doma drkat kurac :cry: wanna.go.to.planina.press :closedeyes:

[/quote

jebi ga, tko pač je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič u sredo, če si za! Greva kšno turco narest :devil: Vsaj do Planine, če ne dalj :OK:

no te poklicem!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!