Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a 100 tud ubstaja, al si misliu 1000??

sj vem da si mislo 1000... meni je naaajlepša cbr 1000rr fireblade!!! komej čakam na tanov model pa na izpizt za neomejeno... :OK:

Pa najbolš, da si že kr zdej rezerviraš svoje mesto u (najbolšem primeru) KC

Lp :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa najbolš, da si že kr zdej rezerviraš svoje mesto u (najbolšem primeru) KC

Lp :devil:

ah ne pretiravi no tok mocn pa spet ni.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne pretiravi no tok mocn pa spet ni.... :grrr

Lol 1000?

že s 50 majo eni probleme na cesti ostat :whistle:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 je močna, kot da bi v šalčko prdnu

zato ti vozš 125, k lomi hrbtenice od moči ane

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ti vozš 125, k lomi hrbtenice od moči ane

Ah kaj 125, 50, k ti bat v rit odleti ko se tak vrti.

Bom jst rajš tiho :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem pa postal čisti pešec.

se pravi sem brez motorja.

rske že tak dolgo nimam pa sem se še z krosko fural.

eto in pride danes kupec .......gremo malo sprobat on sproba reče ok še en kolega pela ko se z kroskam i nekaj bavi reče če tega neboš kupo si nor. pol seveda odpeljemo proti domi ker se nena ravno na dvorišči doma furam. se zadje besede in vidiš ko motor naredi tako lužo da brezveze nekje neki kurac vtrgalo mašino napolnilo z vodo iz kilera nato voda vdari pri izpušnem ventilju ven ko ima en iberlauf. jaz seveda pomislim dihtunga je šla fuknem dol celinder. v brzini seveda uničim dihtungo kateri ni nič manjkalo. nato še ugotovim da je bat bogi oz. ima en ris. zdaj imam na obzorju približno 80 tisočakov škode.

in zdaj v tem trenutku se sprašujem zakaj ni motor zdržal še ene ure vožnje več. pa bi ga lahko prodal. zdaj pa v delih leži v garaži keša tak ni za popravilo.

vsaj ena dobra stvar da je zdaj crkil da me nebi bodoči kupec drugi dan prišel ubit domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od tu gor biu dans v poljčanah z RSko??tam pri orange pabu :) sm se pelal pa sm vido motor parkiran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa dans dobu motor iz servisa...diagnoza: varovalka od ventila se je snela in pol je bat u ventil zabivalo...mam srečo da sta bat in cilinder ostala cela...sam je blo še zmeri 110k :BUA:

pol sm se pa še mal do obale zapelju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Logatcu je ena trgovina, ki ti ga proda za večjo količino, za 3k liter. Jst pa risko sva gledala za 10l da bi vzela skupi, je relu prodajalc, da pride s popustom potem 30k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Logatcu je ena trgovina, ki ti ga proda za večjo količino, za 3k liter. Jst pa risko sva gledala za 10l da bi vzela skupi, je relu prodajalc, da pride s popustom potem 30k.

To je dokaj poceni.

ŠE KDO??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Logatcu je ena trgovina, ki ti ga proda za večjo količino, za 3k liter. Jst pa risko sva gledala za 10l da bi vzela skupi, je relu prodajalc, da pride s popustom potem 30k.

To pa ni res, mi je Jure reku, da ga je tist prodajalc mal zajebu, baje tm ukol 4k po kosu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm bil zravn. 3500 za liter je tko, če vzameš po 1 flašo. Če vzameš večjo količino, je pa popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!