Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No včeraj mi je le ratal prit do te internavtike :D

Čist tko btw cena vstopnice za dijake,študente,upokojence... je 1300 SIT!

Pa kwa se mi gre v Kopru ko sm šu že nazaj zgodit!Kr zajla od sklopke se mi strga in sm od Kopra do Ljubljane šaltu brez sklopke!Jao bogi motorček :slap:

Drugač pa lep pozdrav vsem novopečenim motoristom :OK:

P.S.:

_miha_...slikca se ti ni prlepla!Vsaj jst je ne vidm .)

kdaj si se pa vrnu domov???kr popovdne je zlivalo ko prasica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šu sm dol okol pol 2eh pa pršu dol ob kakih 3eh!

Nazaj sm šu pa ko je v Protorožu začel padat pa mi je tko prijetno rosil celo pot ob morju do Kopra pol je mal nehal gor pred divačo pa spet na polno ene 10 min tko da je blo kr pestro včeri...brez sklopke po dežju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_miha_ hudo to :>

auspuh se posebej :>>

noja sej se da furat brez ispita :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo živjo!

me že dovg ni blo nč sm gor :grrr ! zdj se pa s frendam menva d bi šla polet mal na morje :kva2: pa iševa drušno- čim več 125 :afro1: tko d bi se mal spoznal pa šli že prej na kkšno furo skp :yea2: !? sva pa oba na čoperjih on ma viragota jst pa kymcota :yea2: ! mava bl počasn tempo :grim k men tko al tko ne gre hitrej kt 100kmh :grrr !! sva pa iz Škofje Loke!! oglaste se pa gremo na kkšno furo :yes: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm za! tut jst mam čoprja, tko da sam povej pa se enkrt zmenmo pa gremo km! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem takoj sam men fotr mori da samo za en dan da se ga ne bom mogu čez noč napit pa da se bom ubou pol kje. Pa tud jst sm za počasn tempo čeprov mam rsko sam se rad lepo pelem! pa ne zdj da mi bo kdo z pičko moriu, sam tko je če je treba dragat ga zahodm če se pa sam pelem grem pa lepo. Aja a poznaš iz loke kšnga k ma rdečo črno nsro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem takoj sam men fotr mori da samo za en dan da se ga ne bom mogu čez noč napit pa da se bom ubou pol kje. Pa tud jst sm za počasn tempo čeprov mam rsko sam se rad lepo pelem! pa ne zdj da mi bo kdo z pičko moriu, sam tko je če je treba dragat ga zahodm če se pa sam pelem grem pa lepo. Aja a poznaš iz loke kšnga k ma rdečo črno nsro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa sam mojo nsr-ko dam na redni servis pa se prdruzm, od sosolca stric mi bo vrjetn zrihtu da bom prej na vrst tko da upam da bo kmal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte počakat še slab mesec, k zdej je konc šole in se je glih treba začet učit :). Pol se vam pa tud jst prdružem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocakte do augusta, pol se vm pa se jest prdruzm :slap: :rolleyes: :wacko: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo živjo!

me že dovg ni blo nč sm gor  :grrr ! zdj se pa s frendam menva d bi šla polet mal na morje  :kva2:  pa iševa drušno- čim več 125 :afro1:  tko d bi se mal spoznal pa šli že prej na kkšno furo skp :yea2: !? sva pa oba na čoperjih on ma viragota jst pa kymcota :yea2: ! mava bl počasn tempo  :grim  k men tko al tko ne gre hitrej kt 100kmh  :grrr !! sva pa iz Škofje Loke!! oglaste se pa gremo na kkšno furo :yes: !!

lp miha

jah jz bi tudi zravn sou....sam kam bi pa šli.....a bi taborili :yea2: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jest trenutno še nimam 125ke-doma mi morijo da nej šolo (uspešno) končam, pol pa motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk sej mamo vsi iste problema ( sola, tastari... ), sam neki cajta si je treba pa tut za motor pa žur uzet. sam to bi blo res hudo da bi sli nekam taborit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: vidm d vs je kar velik :OK: !

a grete u petk pa u soboto kj u Besnco k raubritejem?? bi se lh tm srečal pa kkšno rekl pol pa še kkšno furo skp užgal :yea2: !! drgač mam pa jst tud zdl še s šolo velke probleme tk d je blo za morje mišlen pol enkat polet!!

z loke pa ne poznam nobenga z rdečo črno nsro- upam pa d bom spozno!

MIHeC s kje pa si ti, pa kerga čoperja maš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nas bo pa res tok kukr se javljamo bo pa res fajn :OK: ... se pridružujem če se bo šlo, sam se bomo pomoje usi težko zorganiziral, ker edn ma en dan to, drugi dan ma oni, nekateri bomo delal čez poletje itd itd. ... če nm bo pa ratal pa tok bol :yea2:

Vozm pa Daelim VT, tko da tut od mene prčakujte turistično vožnjo :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js se javim, čeprav mam že neki cajta motor..

Sem lastnik Aprilie RS 125, chesterfield, rossi replica, 98 letnik..

Sem iz Velenja (okolica Celja), tk da lahka kako turo vsekamo kdaj :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jax: sem se precej umiru kr se tiče vožnje, nemorš vrjet ampak res. glede na to kok sej benz podražu, medtem ko sem imel čez zimo odjavljeno, je treba šparat :grim . Delam pa ~100km več z enmu tankm kot prej, če ti to kej pove kok sem se umiru :) . Pa tut škoda mašince :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo folks. evo jst sm tud med 125ccm folkom z aprilio rs 125 in yamaho dt 125 re. LP :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  vidm d vs je kar velik :OK: !

a grete u petk pa u soboto kj u Besnco k raubritejem?? bi se lh tm srečal pa kkšno rekl pol pa še kkšno furo skp užgal :yea2: !! drgač mam pa jst tud zdl še s šolo velke probleme tk d je blo za morje mišlen pol enkat polet!!

z loke pa ne poznam nobenga  z  rdečo črno nsro- upam pa d bom spozno!

MIHeC s kje pa si ti, pa kerga čoperja maš??

jst sm iz LJ, sam tko bl vn iz mesta v smeri proti KR. Mam pa daelima daystar 125. te se kej zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če se gre na kšno turo sem jest zraven. Mislm pa predvsem bl tko kšno nedeljo. Pa ful me mika da bi šu na morje na kavo, če je še kdo za akcijo nej se jav! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo mene velik zanima jst sm firbčn človk :slap: !!

že kar mal kumi čakam počitnce pa d se srečamo d se nom skoz sam okol furu :nono: !!

tko d zdj se mormo pa res zment :grim !

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jax: sem se precej umiru kr se tiče vožnje, nemorš vrjet ampak res. glede na to kok sej benz podražu, medtem ko sem imel čez zimo odjavljeno, je treba šparat :grim . Delam pa ~100km več z enmu tankm kot prej, če ti to kej pove kok sem se umiru :) . Pa tut škoda mašince  :wub:  :blush:

ja zeus nč ne vrjamm da si se ti kej umiru :D

Bomo letel enkrat na planino da vidmo kok je to kej res ;)

No če se gre na kšno turo sem jest zraven. Mislm pa predvsem bl tko kšno nedeljo. Pa ful me mika da bi šu na morje na kavo, če je še kdo za akcijo nej se jav! :OK:

Ja jst sm vsak drug vikend na morju polet ko bo cajt bom šu pa minimalno vsak vikend tko da se mi komot enkrat prdružiš!Pa še mikota sabo vzameva če bo una njegova aprilia kej za akcijo :P

Sam čez Planino motorjev nič kej dost ne šparamo :kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!