Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sosed je biu tm, pa je reku, da k je šou na skret, da je blo use krvav, pa da so mogl it prej dam zard tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed je biu tm, pa je reku, da k je šou na skret, da je blo use krvav, pa da so mogl it prej dam zard tega!

povsod moja kri ej :blush: :D

pa od kolega no :D

no lastnik pa prav da ni nč krvi...da sploh se nč niso tepl... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej malo več kaj je blo, zakaj se je začelo itd...? Če prečitaš samo koščke sestavljanke postaneš radovedn :D Drugač pa čimprej se porihtaj če si kaj poškodovan al pa kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo reesko ce kej rabs, povej pa se gremo tepst :>

zdej bom itq z zaribanimi ojnicami pa bati pa cilindri okol hodu...pa jim bom u glavo pometu...če ne pa z mitotom use povozu...bo revež še prej zaribu :blush: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :lol1: tm na slikci sm pa jst :P :P risko če rabš pijačo... kr men rec :P :P za une bandite čefurske se bom pa pozanimu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejmo se organizerat proti tem čefurjom... pa bomo pol nrdil bojno taktiko pa to pa propagando pa to... dejmo odprt svojo anti čefursko stranko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bomo zdej nč dosegl... ko bom na oblasti bodo vidl .) .) še žou jim bo .)

drgač pa če kdo kerga pozna... info dobrodošle

[attachmentid=84148]

no dej mi 2 pera :D :P

1 pijača na 1 osebo.... žal :angry: :D

post-10875-1160934513_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejmo se organizerat proti tem čefurjom... pa bomo pol nrdil bojno taktiko pa to pa propagando pa to... dejmo odprt svojo anti čefursko stranko :P

ti pa čim manj...k znaš sam govort...pa jebat...me zanima če bi ti biu tm...če bi biu tok glasn k si biu prej :devil:

btw a se ne učiš bajle ti zdele :P

1 pijača na 1 osebo.... žal :angry: :D

tistga kelnarja bi pa tud polomu :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejmo se organizerat proti tem čefurjom... pa bomo pol nrdil bojno taktiko pa to pa propagando pa to... dejmo odprt svojo anti čefursko stranko :P

Sej že obstaja anti-čefurska organizacija - skini. Pa pristaši TU JE SLOVENIJA,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa čim manj...k znaš sam govort...pa jebat...me zanima če bi ti biu tm...če bi biu tok glasn k si biu prej :devil:

btw a se ne učiš bajle ti zdele :P

tistga kelnarja bi pa tud polomu :angry2:

No no kelnarji in kelnarce so pa same legende in so tud motoristi/motoristke :OK:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no kelnarji in kelnarce so pa same legende in so tud motoristi/motoristke :OK:

ma en je kreten...kr neki no

prav da nm ne bo dau pijače...lahko eno na 20 min...pizda on bo določu na kok časa bomo mi pil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej že obstaja anti-čefurska organizacija - skini. Pa pristaši TU JE SLOVENIJA,....

jst sm pristaš TU JE SLOVENIJA :OK:

ma mogu bi se ucit... pa bom kr ograjo ju3 postavil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flame tu je slovenija a msn naslov pa cigan01 nekak tko :P

Pizda ful folka ponavad poznam v bolivarju te z te slike pa prvič vidm <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko najbolš, da odpreš novo temo,zbereš folk pa sam po njih,pa obvezno rokavice za na motor gor sploh,če maš s karbonskimi členki :D pa želvo za motokros :P

Kako to, da so se ravno nate spravl? Si kej tazga reku,naredu,... ? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko najbolš, da odpreš novo temo,zbereš folk pa sam po njih,pa obvezno rokavice za na motor gor sploh,če maš s karbonskimi členki :D pa želvo za motokros :P

Kako to, da so se ravno nate spravl? Si kej tazga reku,naredu,... ? :huh:

Enga mojga prjatla je en čefur samo zato ker je pogledal v njegovo smer udaril z nogo direkt v glavo. K sreči ni bilo hujšega. Neverjetno... kaj si vse dovolijo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga mojga prjatla je en čefur samo zato ker je pogledal v njegovo smer udaril z nogo direkt v glavo. K sreči ni bilo hujšega. Neverjetno... kaj si vse dovolijo... :BUA:

To počnejo takrt k vejo, da si sam njih je pa 10...K boš pa samga na cest dobu bo pa teku k fuknen :closedeyes:

Že k se njihovi potomci igrajo v peskovniku s potičkam,ko nardi eno jo začne brcat pa pohojat,ko pa nardi dve pa spizdi k mamici v naročje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa w bolivarju ste mel pizdarije...jao da mene ni blo tm...prec bi pol rudnika kje not prvleku :D

Sam fantje teli trije al ful niso fotogenični al pa zgledajo ko eni loleki...mah dobr se zgodi,dobiš batine,sam da ne najebeš na kako budalo k te zakolje,ustreli al kako drugač zaznamuje za cel život :BUA:

Kwa ti pa je ressko?Si jih ornk dobu?

Mate prov...karbon rokavice gor pa sam gasa po pički :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!