Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kaj pa če bo on naredu več k Janez Slovenski?

to ne morš tko rečt...poglejte jankoviča k je uspešen podjetnik...ni vse v priimku...ker tud čefurje ne morš gledat po priimkih...ker se velik pravih slovencev dela čefurje...pa so še slabši od originalov...velik čefurjev(gledano po priimkih) pa so bolj normalni od vseh nas tukaj ki to beremo..

ker čefur ni rasizem ampak je kultura...ta kultura je pa potolči vse pripadnike druge kulture...in vi ste na zelo podobni ravni...

če kdo kej ve o unih na sliki nej pove...da bo pa vsak mulc...sploh pa eni fazani :P pametn pa tud nikamor ne pelje .)

ja pa usen ne mors tko no... recmo da bi dal za predsednika enga đičića... to pol sploh ni vec slovenija... glede unga župana pa sam smeh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne morš tko rečt...poglejte jankoviča k je uspešen podjetnik...ni vse v priimku...ker tud čefurje ne morš gledat po priimkih...ker se velik pravih slovencev dela čefurje...pa so še slabši od originalov...velik čefurjev(gledano po priimkih) pa so bolj normalni od vseh nas tukaj ki to beremo..

To je zelo lepo povedano.Velik slovencev hoče bit wannabe "zajebanih" - poznam,kar nekaj primerov,ki se siljo z govorico,obnašanjem ampak jim ne uspeva ravno najbolš.

Ko sem bil v Beogradu sem bil prijetno presenečen nad gostoljubnostjo tamkajšnjih prebivalcev in tudi ni vidt, da bi se folk združeval v take "tolpe" kot pri nas.Že res, da je dost kriminala ampak to je že skorej povsod po svetu :huh: Tam nisem nikjer naletel na opazke "vi slovenci ste neumni,spizdi stran,ker si slovenc" in podobno,ki so pri nas že skoraj stalnica...ravno nasprotno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zelo lepo povedano.Velik slovencev hoče bit wannabe "zajebanih" - poznam,kar nekaj primerov,ki se siljo z govorico,obnašanjem ampak jim ne uspeva ravno najbolš.

Ko sem bil v Beogradu sem bil prijetno presenečen nad gostoljubnostjo tamkajšnjih prebivalcev in tudi ni vidt, da bi se folk združeval v take "tolpe" kot pri nas.Že res, da je dost kriminala ampak to je že skorej povsod po svetu :huh: Tam nisem nikjer naletel na opazke "vi slovenci ste neumni,spizdi stran,ker si slovenc" in podobno,ki so pri nas že skoraj stalnica...ravno nasprotno .)

word

se cist strinjam, sem biu tem 10 dni nazaj. en tip pa bejba sta na na njuni poti domov peljala v diskac....s tem da sploh ni blo na njuni poti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa usen ne mors tko no... recmo da bi dal za predsednika enga đičića... to pol sploh ni vec slovenija... glede unga župana pa sam smeh :D

kaj pa k ti bo en zdravnik k se piše đičić rešu lajf??kaj boš pa pol reku?jst bi ti pol sam metk v glavo dau na njegovem mestu ...ker ni predsednik car...carji so ljudje ki dejansko delajo nekaj za prebivalce in za celotno državo.. .)

ni vam treba bit tko ozkogledni...res da če gledamo procentualno so slovenci manj nestrpni in iščejo manj problemov...sam tud to ni več popolnoma res...slovenija je vsakič slabša...k se mamo tok za high pa ne vem kaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa k ti bo en zdravnik k se piše đičić rešu lajf??kaj boš pa pol reku?jst bi ti pol sam metk v glavo dau na njegovem mestu ...ker ni predsednik car...carji so ljudje ki dejansko delajo nekaj za prebivalce in za celotno državo.. .)

ni vam treba bit tko ozkogledni...res da če gledamo procentualno so slovenci manj nestrpni in iščejo manj problemov...sam tud to ni več popolnoma res...slovenija je vsakič slabša...k se mamo tok za high pa ne vem kaj .)

Hm pa maš ti neko razmišlanje :OK: Sicer pa Slovenija je isti kurac ko celi balkan nevem zakaj bi radi bli neke več :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm pa maš ti neko razmišlanje :OK: Sicer pa Slovenija je isti kurac ko celi balkan nevem zakaj bi radi bli neke več :?

mah slovenija je en balkan...sej ne rečem da ni najbl razvita od vseh bivših držav SFRJ sam še zmer no...dobr to je že takaaa politika...ne grem se več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa k ti bo en zdravnik k se piše đičić rešu lajf??kaj boš pa pol reku?jst bi ti pol sam metk v glavo dau na njegovem mestu ...ker ni predsednik car...carji so ljudje ki dejansko delajo nekaj za prebivalce in za celotno državo.. .)

ni vam treba bit tko ozkogledni...res da če gledamo procentualno so slovenci manj nestrpni in iščejo manj problemov...sam tud to ni več popolnoma res...slovenija je vsakič slabša...k se mamo tok za high pa ne vem kaj .)

Izkušnje mi govorijo drugač,Slovenci iščejo probleme ampak to sam zato,ker se delajo balkance,ker misljo kok je to zakon,če si Srb,Bosanc,...Ampak noben pa dejansko neve, da so to zlo uredu ljudje,ampak te uredu ljudje so večinoma v svojih maternih državah pri nas pa velik priseljencev dobesedno vsiljuje svoj način živlenja - kao,če se neboš obnašov tko kot mi pa delov pizdarije te bomo pa razbil.Ampak najdej se pa tud zlo zlo uredu folk,ki njihova materna država ni Slovenija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se bo pa o bosancih pa čefurjih tle meni :slap: l al o motorjih :grim

A bo letoš še kaka turca :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol z bosanci in podobnim govnom :kva2:

Katastrofa si... Če si premočn al pa preagresivn daj prvo dudo z ust pa idi na x-boxa kako igrco strelsko al pa kaj zašpilat bo mogoče boljše... :D Pol pa vodi državo... Dokler ti mama ne pripravi odeje pa boš mogo spat... Tipični frajer preko računalnika... Idi jutri po mestu s svojimi močnimi rokami pa reši zadevo .)

Katastrofa si... Če si premočn al pa preagresivn daj prvo dudo z ust pa idi na x-boxa kako igrco strelsko al pa kaj zašpilat bo mogoče boljše... :D Pol pa vodi državo... Dokler ti mama ne pripravi odeje pa boš mogo spat... Tipični frajer preko računalnika... Idi jutri po mestu s svojimi močnimi rokami pa reši zadevo .)

Poznam tut kakega bosanca in so do zdaj bli vsi do mene vredu tak da malo premisli predno pišeš neke gluposti... sicer pa ne vem od kod ti to... v kosmičih poleg igračke najbrž nisi stakno teh idej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa si... Če si premočn al pa preagresivn daj prvo dudo z ust pa idi na x-boxa kako igrco strelsko al pa kaj zašpilat bo mogoče boljše... :D Pol pa vodi državo... Dokler ti mama ne pripravi odeje pa boš mogo spat... Tipični frajer preko računalnika... Idi jutri po mestu s svojimi močnimi rokami pa reši zadevo .)

Poznam tut kakega bosanca in so do zdaj bli vsi do mene vredu tak da malo premisli predno pišeš neke gluposti... sicer pa ne vem od kod ti to... v kosmičih poleg igračke najbrž nisi stakno teh idej...

še en pametn mitodriver..

ej zdej pa lahko počas že nehamo o tem?????? :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahk bi zamenjal temo.... :grim Jest v Kranju opažam, da vse več punc dela izpit za motor :o Če bo šlo tko naprej bomo lahk kr vsi motoristke imel :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahk bi zamenjal temo.... :grim Jest v Kranju opažam, da vse več punc dela izpit za motor :o Če bo šlo tko naprej bomo lahk kr vsi motoristke imel :yea1:

js bi to dodau... če si same kupjo mutor pa če znajo kj pupraut same... pol so lahk :D drgac pa bol d ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi to dodau... če si same kupjo mutor pa če znajo kj pupraut same... pol so lahk :D drgac pa bol d ne :D

motor jim tastari kupjo, za kej popravt al pa tko smo pa itak mi na voljo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor jim tastari kupjo, za kej popravt al pa tko smo pa itak mi na voljo :D

grčar bo motorje serviseru jst (težki jebator) bom pa ženske...sam če ne bojo hude jih bo tud grčar .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor jim tastari kupjo, za kej popravt al pa tko smo pa itak mi na voljo :D

Za zamenjavo olja,spolirat izpušni kanal,spucat sesalno grlo pa tko naprej an :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte ne morte govort tko čez bosance, srbe in use ostale ker eni so zlo uredu in carji svetovni mam dost takih frendov se dobr štekamo pa use. Se pa tud najdejo primerki, ki grejo vn v trenerkah in samo iščejo okol, da se bodo tepl namest da bi užival pa kšno pičko zapecal. Tko je blo v primeru z riskotom. Za take si pa sam pr seb rečeš, da so ene par stopenj v razvitosti za nami ker pač nimajo tok v glavi, da bi kej pametnejšega počel. Taki grejo tud men na živce tok da ne znam povedat. Tko da tud med njimi so velke razlike tko da ne morte kr ush obsojat. Pa prosm ne kr govort enih brezveznih stvari da je treba "čefurje" po... ker ste pol sami še slabši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte ne morte govort tko čez bosance, srbe in use ostale ker eni so zlo uredu in carji svetovni mam dost takih frendov se dobr štekamo pa use. Se pa tud najdejo primerki, ki grejo vn v trenerkah in samo iščejo okol, da se bodo tepl namest da bi užival pa kšno pičko zapecal. Tko je blo v primeru z riskotom. Za take si pa sam pr seb rečeš, da so ene par stopenj v razvitosti za nami ker pač nimajo tok v glavi, da bi kej pametnejšega počel. Taki grejo tud men na živce tok da ne znam povedat. Tko da tud med njimi so velke razlike tko da ne morte kr ush obsojat. Pa prosm ne kr govort enih brezveznih stvari da je treba "čefurje" po... ker ste pol sami še slabši.

Se čist strinjam in v prejšnjih postih sem hotel vse to povedat.Ampak bolš, da pustimo to temo,da se nebo kej kreganj razvil :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam in v prejšnjih postih sem hotel vse to povedat.Ampak bolš, da pustimo to temo,da se nebo kej kreganj razvil :huh:

ja sej je bla že ena stran popisana z novo temo, pa je tale pajac spet začev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!