Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Za zamenjavo olja,spolirat izpušni kanal,spucat sesalno grlo pa tko naprej an :naughty:

Kr izpušne kanale bi pucal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar bo motorje serviseru jst (težki jebator) bom pa ženske...sam če ne bojo hude jih bo tud grčar .)

:slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: me zanima ksna e kanale vi pucate :>

:alien1:

A tis tud že doma...Sm bil dons pr dohtarju na slikanju kolen...Ti jutr povem kva je...Drugač pa za kerga ortopeda si ti že reku, da nej zaprosm,Jerše ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zakaj pa ne,glavn daj lukna :grim :D To sem drugač mislil v prenesenem pomenu :whistle:

tudi če v prenesenem pomenu,se je mal za zamislt..lukna je lukna..?!?! Ti že neboš za mano stau, ko se srečamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če v prenesenem pomenu,se je mal za zamislt..lukna je lukna..?!?! Ti že neboš za mano stau, ko se srečamo

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če v prenesenem pomenu,se je mal za zamislt..lukna je lukna..?!?! Ti že neboš za mano stau, ko se srečamo

LOOOL,mislu sm ženske lukne :grim Tko, da brezskrbi,sej smo se srečal na Ridah pa nism začel naskakovat tvojga izpuha,ki je bil direkt pred mano,če se še spomneš :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Smej se ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOL,mislu sm ženske lukne :grim Tko, da brezskrbi,sej smo se srečal na Ridah pa nism začel naskakovat tvojga izpuha,ki je bil direkt pred mano,če se še spomneš :D

Smej se ja :D

mislim da ni mislu auspuha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ni mislu auspuha :lol1:

Vem,vem, da ni mislu izpuha ampak lukna pa je..Ok moja napaka,ker se v tistem postu nisem razjasnil :D Drugač pa ti tud Baha ene čudne lupčke pa to tle pošilaš po MSju :hmm: :huh: :whistle: (hec,hec :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem,vem, da ni mislu izpuha ampak lukna pa je..Ok moja napaka,ker se v tistem postu nisem razjasnil :D Drugač pa ti tud Baha ene čudne lupčke pa to tle pošilaš po MSju :hmm: :huh: :whistle: (hec,hec :D )

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z mano je ql sam noga me mal boli,....sam motor je bl bogi

sem bil 40m naprej ko sem vidu :BUA: ubistvu sm najprej slišal pokanje plastik, potem sem šele videl :cry:

Jao pa je glih sošolc reku: "lej ga, ma jajca d se je upal zjutraj u šolo po dežju prpelat" :xx:

PS: čast ti, da si ostal tako miren :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kriv je biu un z avtom ker mi je prednost izsilu

motor je pa tok razbit da bo treba vse plastike menjat, mislm sej ni tok sam vsaka plastika je neki dobila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kriv je biu un z avtom ker mi je prednost izsilu

motor je pa tok razbit da bo treba vse plastike menjat, mislm sej ni tok sam vsaka plastika je neki dobila

sej bo zavarovalnica dala €€€, pa boš loh plastike popravu :D

Sej bo bolš :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zavarovalnica mora dat €€€, sej popravlov jih ne bom ker so preveč fentane, bom kr pelu tam k majo pooblaščen servis pa naj nove gor vržejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!