Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej jst tut že razmišlam, da bi kr pospravu za letos... k da bi ga pa zdej razbov :cry: bi se mi pa odfukal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst tut že razmišlam, da bi kr pospravu za letos... k da bi ga pa zdej razbov :cry: bi se mi pa odfukal :grim

In to se pogosto dogaja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da je stabo vse ok...čene pa malo pojamraj pa idi k zdravniku :D

motor se bo itaq popravo in upam da bo tak lep ko je bil :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas je sezone konc :cry: Motorčke bo treba dat na zimsko spanje drgač bo še več nesreč :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zavarovalnica mora dat €€€, sej popravlov jih ne bom ker so preveč fentane, bom kr pelu tam k majo pooblaščen servis pa naj nove gor vržejo

Ga ni v Sloveniji :)

Edino če bi ti Gil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem pa tut jaz prisilno končal sezono :cry:

Jst pa u pondelk, sm pa pod ugrajo zletu na ridah! :doze: Vsaj neki dobrga je, da se mi je to zgodil na koncu sezone!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šit no.Koci moje sožalje za motor ampak glavn, da je s tabo vse OK...Upam sam, da bomo ostali še celi dokler dokončno ne pospravmo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa u pondelk, sm pa pod ugrajo zletu na ridah! :doze: Vsaj neki dobrga je, da se mi je to zgodil na koncu sezone!

Jao jao folk dj mal merkite a ne vidte kok je že mrzu asfalt, nebi letos nč več rd bral novih objav v črni kroniki :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao folk dj mal merkite a ne vidte kok je že mrzu asfalt, nebi letos nč več rd bral novih objav v črni kroniki :? :?

sam res... zaklučte... boste druh let bol veselo začel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kr zakluču za letos. :grim :closedeyes: :closedeyes: .. no mogoče včasih mi bo še mal nasmeha lubica narisala... drgač pa me zanima če se splača odjavt motor?? :?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, teb bi se že splačalo, ko maš registracijo nad 40k. Tablco vrneš, oni ti vrnejo neki denarja, na začetku sezone pa novo tablico pa registracijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah moja sezona je zaklučena že kak mesec če ne še dalj...vidm da edino pametno .)

Drugač pa se mi zdi da se motorja ne splača odjavlat ker samo na bonifikaciji zgubiš...sm ga 3 leta nazaj odjavlu zdej pa neč več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje za tvoj motor koci :( . Plastike že dobiš za 150€ (vse razen zadka).

Jaz sn že pred mescom zaklučo z sezono. Sn ga odjavo pa 20k nazaj dobil.

Zaj pa Paintjob :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom sezono končal po počitncah...ker od začetka sql pa do zdaj nism nareo 500km :BUA: popoldan pouk...te pa če bo vreme kolk tolk še čem nareit par km seveda bolj ob turistični vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah moja sezona je zaklučena že kak mesec če ne še dalj...vidm da edino pametno .)

Drugač pa se mi zdi da se motorja ne splača odjavlat ker samo na bonifikaciji zgubiš...sm ga 3 leta nazaj odjavlu zdej pa neč več :)

sej , sam zdej mama 0% bonifikacije, tko da se mi sedaj splača... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej , sam zdej mama 0% bonifikacije, tko da se mi sedaj splača... :)

bonifikacija = popust

In če imaš motor prijavlen, pol vsake pol leta (se mi zdi) dobiš 5% bonifikacije (če nimaš prometne nesreče), če pa povzročiš prometno nesrečo, pa se prestaviš za 3 razrede bonifikacije nazaj (se pravi 15%).

Ko imaš 125ko se splača met registreran tut čez zimo, da si nabereš čim več bonifikacije, pol k maš pa močnejši motor, se pa tisti % kr dost poznajo pri zavarovanju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je nov zakon, 5% bonifikacije dobiš če maš motor registriran 4 mesce. Ni več tko da si ga mogu met registriranga 11 mescov. To govorim za zavarovalnico triglav. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je nov zakon, 5% bonifikacije dobiš če maš motor registriran 4 mesce. Ni več tko da si ga mogu met registriranga 11 mescov. To govorim za zavarovalnico triglav. :OK:

ka pol lahko dobiš v enem letu 15 % če maš skoz prijavlenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z mano je ql sam noga me mal boli,....sam motor je bl bogi

zelim ti najbols .... :cry:

Jst pa u pondelk, sm pa pod ugrajo zletu na ridah! :doze: Vsaj neki dobrga je, da se mi je to zgodil na koncu sezone!

ma sm ti reku da je za ride ze zdavnaj blo konc sezone jao kermi ! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom sezono končal po počitncah...ker od začetka sql pa do zdaj nism nareo 500km :BUA: popoldan pouk...te pa če bo vreme kolk tolk še čem nareit par km seveda bolj ob turistični vožnji

Enako.Upam, da jo oba srečno končava .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!