Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej loh ti en posnetek najdeš nekje na netu, pa ga uploadaš na google video, pa bo spodi pisal tvoj nick, pa čeprov ga nisi ti posnev ;)

Sej na večino posnetkih je on, sam na vseh pa verjetno ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale z varadero vsaj v prvi minuti ni pokazu nč pamtnga naprej pa sploh nism gledu...

če mi neb blo nč do mojga motorčka ti pokažem 300 stvari več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na temule posnetku z Varaderotam in Mitom sigurno ni on :grrr :grrr to sploh pr nas ni sneman :closedeyes:

na unih ostalih pa je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no sej usi vemo da je stRoj pac posebn fant... :doze:

ja baje da si jo po tleh fuknu tm pr bankomatu da je use pokrivlen pa zbomban :kva2: :lol1: :worship:

no ti se pa tud mal pomir .) ker sam na kompu močn rataš..v živo si pa dokaj normaln...tko da nisi nč bolši...sam še slabši...

pa ne trud se originalnega posnemat k sm ti že povedu da me ti zmer živčnga dela...al si dej pa nick namest flame...si dej fejky :D

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva se to sploh tebe tice kva jst nemu govorim....

dej no smo bli ze cez to... pomer se, pejt na balkon mal se nadihi... (mitota zrihti :P ) pa uzivi zulene. :P

;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva se to sploh tebe tice kva jst nemu govorim....

dej no smo bli ze cez to... pomer se, pejt na balkon mal se nadihi... (mitota zrihti :P ) pa uzivi zulene. :P

;) ;) ;)

smo bli ja...pa vidm da si s5 pozabu...

original one...ti si pa fejky one... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte odpret novo temo "osebni zapleti" al pa "kreganje" d nebo treba usem tole brat

sej tisto ka ni za tebe ne rabis brat.....jaz tud nism te teme bral ze od ka sem zadn moj post dal z slikami od rske.....od takrat je samo nabijanje cist mim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL Gregc učer k si me klicu :lol1: Sej med poukam nemorš normalno govort k se folk tok dere po klasu :closedeyes: Drgač sm bil pa dons na Apriliji pa sm uprašov,če bi blo kej popusta,če bi uzel 3 RSke pa enga Tuonota (Tuono za mojo kolegico :wub: ) pa mi ni znov povedat tko, da me bo ta tedn poklicu,tanovga Tuonota pa pri nas v Sloveniji nebo :( Me je pa prodajalc čudn gledov k sm pršu s 3 kolegicam notr pa reku za 4 motorje LOL :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je pa prodajalc čudn gledov k sm pršu s 3 kolegicam notr pa reku za 4 motorje LOL :slap:

tip se mora pohvalt da je jebach :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL Gregc učer k si me klicu :lol1: Sej med poukam nemorš normalno govort k se folk tok dere po klasu :closedeyes: Drgač sm bil pa dons na Apriliji pa sm uprašov,če bi blo kej popusta,če bi uzel 3 RSke pa enga Tuonota (Tuono za mojo kolegico :wub: ) pa mi ni znov povedat tko, da me bo ta tedn poklicu,tanovga Tuonota pa pri nas v Sloveniji nebo :( Me je pa prodajalc čudn gledov k sm pršu s 3 kolegicam notr pa reku za 4 motorje LOL :slap:

HAHA :D sam si pa dobr da se javš med poukom. Pr nas bi že tak ukor fasal :grim

Bom šu jaz drug tedn k Vombergerju, ker je rekla naj pridem in se bomo na štiri oči zmenili kako in kaj. Te bom sproti obveščal.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip se mora pohvalt da je jebach :devil:

:winkiss: :D

HAHA :D sam si pa dobr da se javš med poukom. Pr nas bi že tak ukor fasal :grim

Bom šu jaz drug tedn k Vombergerju, ker je rekla naj pridem in se bomo na štiri oči zmenili kako in kaj. Te bom sproti obveščal.

ajd

Čez vikend mi povej kater dan greš pa se še jaz mogoče oglasim gor,če bom imel čas.

Glede telefoniranja med poukom ni problema,če lahko razglabljamo o sexu in ostalih stvareh katerih nas naj nebi v šol učil pol lahk tud telefoniramo :D Tisti k hodjo na Iskro jim bo vse takoj jasno, da nas je imel Tvrdy tistih 6 ur prakse zato sem lahk telefonirov :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač sm bil pa dons na Apriliji pa sm uprašov,če bi blo kej popusta,če bi uzel 3 RSke pa enga Tuonota

a to se zdej aprilie že na kile kupuje al kako :? :lol1: dobri ste ni kej... ja jst bi pa 3 rske uzeu .."a boste tuki al za sabo??". bom za sabo uzeu... " a vam zavijem??"... ne sej ni treba ... bom kr sprot pojedu :lol1: :lol1: :lol1: :P

nism hotu se nč zezat... sam se mi ful smešn sliš :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se zdej aprilie že na kile kupuje al kako :? :lol1: dobri ste ni kej... ja jst bi pa 3 rske uzeu .."a boste tuki al za sabo??". bom za sabo uzeu... " a vam zavijem??"... ne sej ni treba ... bom kr sprot pojedu :lol1: :lol1: :lol1: :P

nism hotu se nč zezat... sam se mi ful smešn sliš :D

hahhaa

a za po pot al za po pes :> :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se zdej aprilie že na kile kupuje al kako :? :lol1: dobri ste ni kej... ja jst bi pa 3 rske uzeu .."a boste tuki al za sabo??". bom za sabo uzeu... " a vam zavijem??"... ne sej ni treba ... bom kr sprot pojedu :lol1: :lol1: :lol1: :P

nism hotu se nč zezat... sam se mi ful smešn sliš :D

Vem da se smešn sliš, sam če pač dobiš popust na količino, zakaj pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ti pa več tako smešno kaj, ko govorimo o popustih a :naughty: :naughty: :naughty:

mu je ker on je mitodriver...in ga ne zanima nakup aprilie...sploh pa125 :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!