Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tisti k hodjo na Iskro jim bo vse takoj jasno, da nas je imel Tvrdy tistih 6 ur prakse zato sem lahk telefonirov :D

haha Tvrdy Jezus!! :lol1: :lol1:

ta je car,...kva smo mi vse pr njemu počel... :whistle: :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jern3j LOL.Trije bi pač vzel tanove RSke pa ena kolegica tanovga Tuonota pa so bli vsi zato, da če bi bil količinski popust, da bi jih skupej vzel ane :)

kađiva: Jest sm šu zadnjič k zdravniku na pregled krvi in v čakalnici vidm Tvrdya k se baše z mesnim burekom,k ga je pojedu je pa še kupčk dvignu :eek: Stare mame so ga tko čudn gledale jest sm se pa potih režov LOL to pa je model od prfoxa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se zdej aprilie že na kile kupuje al kako :? :lol1: dobri ste ni kej... ja jst bi pa 3 rske uzeu .."a boste tuki al za sabo??". bom za sabo uzeu... " a vam zavijem??"... ne sej ni treba ... bom kr sprot pojedu :lol1: :lol1: :lol1: :P

nism hotu se nč zezat... sam se mi ful smešn sliš :D

eno bi meu za furat, ostale pa za rezervne dele :devil:

joke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :> ne, s kr mi je smesno :> k da bi burek kupval :>

no ja sj ce mas dnar pa dj ane :">

Zgleda da je bil nesporazumček. To bi vzeli trije kot je Roky rekel. Ne pa jaz sam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ne sam tip je res naredu faco k sm reku 4 Aprilie bi rabu,a se da kej količinskega popusta dobit? Pol je pa klicu direktorja,ki je bil ravno na sestanku sm mu pa podatke pustu pa me bo ta tedn obvestu :)

Eh gremo na novo temo rajš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je dobu popusta?

se mi zdi da jo je dubu za 850.000... sam to je on kupu še 4 skuterje + to da je to on kupu v Nemčiji .)

LOL ne sam tip je res naredu faco k sm reku 4 Aprilie bi rabu,a se da kej količinskega popusta dobit?

to je pomojem sam tkole zgledal... :eek: :eek: :eek: : :o :o :blink: :blink: :wacko: :wacko: :blink: nene .. hec seveda boste dobili popust :OK: če bova jst pa matex dobla za krivino + 1 komplet (zanga dušilc + krivina) popust... boste tud vi neki dubli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda boste dobili popust :OK: če bova jst pa matex dobla za krivino + 1 komplet (zanga dušilc + krivina) popust... boste tud vi neki dubli :OK:

Upam da se bodo kaj izprsili ane Roky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bodo kaj izprsili ane Roky B)

Če se nebodo,doma uzamem ene 3 kombije pa gremo v Nemčijo po motorje,vsaj Tuonota bom gor dobu za kolegico k ji bo prov pristajov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej! ejga roky kako ti pa kj izpit kaže al si ga že naredu al te bo za drug let počakov!???? :D tko mal prašam ker jst sem pr cpp-jih ustov!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej! ejga roky kako ti pa kj izpit kaže al si ga že naredu al te bo za drug let počakov!???? :D tko mal prašam ker jst sem pr cpp-jih ustov!! .)

Kar se tiče teorije bom zdele čez zimo naredu,pol tistih 8 ur vožnje pa takoj,ko sneg gre :grim

Da se nava midva drug let na poligonu srečala,ko boš avto krivil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej! ejga roky kako ti pa kj izpit kaže al si ga že naredu al te bo za drug let počakov!???? :D tko mal prašam ker jst sem pr cpp-jih ustov!! .)

Jaz sm se tud pr CPP ustau :D , ampak bom zdej med počitncami stisnu, tko da upam da bo za drug let mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :> ne, s kr mi je smesno :> k da bi burek kupval :>

no ja sj ce mas dnar pa dj ane :">

se prav ti nimaš za burek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, dj se tk zmen, d 4uzameš, pol dobiš pa še eno RSko gratis, to pa pol mn podariš :grim :grim

Tele kolegice bi mi pa lh enkat predstavu :grim :grim njbol d kar use, k se ne morm udločt a uni, k bosta RSko, a uno k bo Tuonota :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm s5 mal probavu kok gre mito lepo na tazadnga :>

zakon, u prvi sploh ne rabs dvignt, sam nazaj se mal nagnes, u drugi mors mal pomagat sam ni sile :> u tretji gre pa na zadnjga ce gres u hrib pa ce je na vrh hriba kucl :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bye bye honda, prejle sem mel prometno, en dec me je izsilu z touaregom :angry:

vilce so fajn skrivlene, lampa zbita, vse plastike na sprednem delu in pa stranske plastike so zbite, števc je zbit, cel pru konc je nazaj zamaknen... tko da bo verjetn totalka ne :cry: :cry:

jaz sem ok, sam kolen me mal boli

slikce sledijo jutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!